Reklama

Reklama

Studio 30 Rock

(seriál)
Ukázka z filmu 4
USA, (2006–2013), 50 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Tina Fey

Hrají:

Tina Fey, Alec Baldwin, Jane Krakowski, Tracy Morgan, Judah Friedlander, Jack McBrayer, Keith Powell, Scott Adsit, Katrina Bowden, Grizz Chapman, Kevin Brown (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(138)

Obsahy(1)

Tento komediální seriál sleduje každodenní počínání Liz Lemonové, která je hlavní scénaristkou fiktivního zábavného pořadu "The Girlie Show". Se svými spolupracovníky vymýšlí scénky pro tento pořad a všechno jde, jak má, když vtom do jejich životů přichází Jack Donaghy s tváří Aleca Baldwina. Jejich nový šéf je dost svérázný až "divný" a člověk nikdy neví, co od něj čekat. Seriál se nesoustředí na samotnou práci scénáristů a spíš ji jen využívá jako katalyzátor vtipných situací. Sledujeme hlavně osudy charismatické Liz, která z nového šéfa a každodenních pracovních problémů šílí. A to ještě neví, že zanedlouho bude muset kočírovat ulítlého černošského komika Tracyho Jordana a ještě se neustále potýkat s problémy jejího osobního života. (scroochy)

(více)

Videa (13)

Ukázka z filmu 4

Recenze (213)

T2

všechny recenze uživatele

__30Rock: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,056,065 //počet predaných kusov 39,128 ║ __30 Rock: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $10,925,851 //počet predaných kusov 321,331 ║ __30 Rock: 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,556,963 //počet predaných kusov 47,195 ()

shyster 

všechny recenze uživatele

Před 2 lety, když jsem hledal nový komediální seriál, jsem skouknul pilot. Tehdy zůstalo jen u toho pilotu. Nedávno jsem se k tomu vrátil a musím uznat, že jsem tenkrát udělal chybu, že jsem 30 Rock odepsal. V každém díle vždy najdu alespoň 3 scény, které mě odrovnají. A největší podíl na tom má Tina Fey, Tracy Morgan (ztělesňuje nejtypičtější představy o afroameričanech, ale je to dokonalý) a Alec Baldwin (ten si svojí roli přímo užívá). Předností seriálu je i nepředtočený smích (pochopím, že si lidé na to budou muset chvíli zvykat...) a častá nekorektnost (ať už rasová, politická či náboženská) v dialozích. Jen ta Jane Krakowski mi přijde dost otravná (její tupá blondýna/herečka mi leze na nervy). ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

30 Rock rocks! Ačkoliv seriál vykročil do televizních obrazovek levou nohou a zejména pilotním dílem nechutně uklouzl a rozplácl se pod nohy většině ostatních novodobých sitcomů, časem se dokázal vzpamatovat a aktuálně třetí sérií dává téměř všem konkurentům na frak. Jeho kouzlo je v inteligentním a vkusném humoru, umírněnosti a milé vtipnosti bez nutnosti cílených výbuchů typu Big Bang Theory. Úžasné jsou v 30 Rock postavy - perfektně napsaný i zahraný Jack Donaghy (Alec Baldwin), sypmatická, trochu neurotická, ale sexy Liz Lemon, šílenec Tracy Jordan a z vedlejších geniální Dr. Spaceman... Ačkoliv 30 Rock nedosahuje dokonalosti HIMYM, nebo Scrubs, momentálně spolu s nimi patří na vrchol a proto mu při hodnocení odpustím i ten slabší rozjezd... 9/10 ()

ladko 

všechny recenze uživatele

Skvelý komediálny seriál zo zákulisia výroby jednej Tv show. Seriál má hlavnú devízu v hercoch. Alec Baldwin a Tina Fey predvádzajú skvelé výkony, dôkazom čoho nech sú im udelené Zlaté glóbusy. Najmä Tina Fey sa prekonáva a napríklad jej spôsob plaču v seriáli ma vždycky privedie k slzám smiechu. Nápisy na Frankových šiltovkách nemajú chybu. Tupá krásna sekretárka Cerie takisto("Did he just talk to me like I was ugly?"). A Tracy Jordan nech povie hocičo, musíte sa smiať.Skvelá vec.***** ()

velkyvezir 

všechny recenze uživatele

Tak u tohoto seriálu se skvěle bavím. Není to žádný sitcom, u kterého se plácáte smíchy do kolen, ale příjemné veselé historky ze zákulisí natáčecího studenta. Výborný výběr herců v čele s Tinou Fey, která je nejen krásná žena, z níž ženskost a sex-appeal jen číší, ale která celý seriál stvořila a drží ho pevně v rukou. S každým dílem dostává více prostoru i Alec Baldwin, který mne dříve výrazně nezaujal, ale jeho výkon v dvoudílném Norimberském procesu a v tomto seriálu ve mně vzbuzují vůči němu sympatie. ()

Galerie (1 841)

Zajímavosti (46)

  • Některé nesmysly, které v seriálu vyřkne Tracy Morgan, pocházejí od dcery Tiny Fey. Té připadaly pro Tracyho naprosto vhodné a tak je do scénáře zařadila. (Brousitch)
  • Během prvních epizod je uvedeno, že Liz Lemon je držitelkou jedné ceny Emmy, stejně jako byla Tina Fey v době, kdy se seriál začal vysílat. (don corleone)
  • Jack McBrayer hraje v seriálu jednu z hlavních rolí (poslíčka Kennetha), a Will Arnett hraje epizodní roli Devona Bankse. V seriálu Arrested Development naopak Will Arnett hraje jednu z hlavních rolí (Goba), a Jack McBrayer epizodní roli číšníka v klubu. (Tom Riddle)

Související novinky

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

Reklama

Reklama