Studio 30 Rock

Ukázka z filmu 4
USA, (2006–2013), 50 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Tina Fey

Tina Fey, Alec Baldwin, Jane Krakowski, Tracy Morgan, Judah Friedlander, Jack McBrayer, Keith Powell, Scott Adsit, Katrina Bowden, Grizz Chapman, Kevin Brown (více)

Tento komediální seriál sleduje každodenní počínání Liz Lemonové, která je hlavní scénaristkou fiktivního zábavného pořadu "The Girlie Show". Se svými spolupracovníky vymýšlí scénky pro tento pořad a všechno jde, jak má, když vtom do jejich životů přichází Jack Donaghy s tváří Aleca Baldwina. Jejich nový šéf je dost svérázný až "divný" a člověk nikdy neví, co od něj čekat. Seriál se nesoustředí na samotnou práci scénáristů a spíš ji jen využívá jako katalyzátor vtipných situací. Sledujeme hlavně osudy charismatické Liz, která z nového šéfa a každodenních pracovních problémů šílí. A to ještě neví, že zanedlouho bude muset kočírovat ulítlého černošského komika Tracyho Jordana a ještě se neustále potýkat s problémy jejího osobního života. (scroochy)

Ukázka z filmu 4

T2

__30Rock: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,056,065 //počet predaných kusov 39,128 ║ __30 Rock: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $10,925,851 //počet predaných kusov 321,331 ║ __30 Rock: 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,556,963 //počet predaných kusov 47,195 ()

shyster

Před 2 lety, když jsem hledal nový komediální seriál, jsem skouknul pilot. Tehdy zůstalo jen u toho pilotu. Nedávno jsem se k tomu vrátil a musím uznat, že jsem tenkrát udělal chybu, že jsem 30 Rock odepsal. V každém díle vždy najdu alespoň 3 scény, které mě odrovnají. A největší podíl na tom má Tina Fey, Tracy Morgan (ztělesňuje nejtypičtější představy o afroameričanech, ale je to dokonalý) a Alec Baldwin (ten si svojí roli přímo užívá). Předností seriálu je i nepředtočený smích (pochopím, že si lidé na to budou muset chvíli zvykat...) a častá nekorektnost (ať už rasová, politická či náboženská) v dialozích. Jen ta Jane Krakowski mi přijde dost otravná (její tupá blondýna/herečka mi leze na nervy). ()

H34D

30 Rock rocks! Ačkoliv seriál vykročil do televizních obrazovek levou nohou a zejména pilotním dílem nechutně uklouzl a rozplácl se pod nohy většině ostatních novodobých sitcomů, časem se dokázal vzpamatovat a aktuálně třetí sérií dává téměř všem konkurentům na frak. Jeho kouzlo je v inteligentním a vkusném humoru, umírněnosti a milé vtipnosti bez nutnosti cílených výbuchů typu Big Bang Theory. Úžasné jsou v 30 Rock postavy - perfektně napsaný i zahraný Jack Donaghy (Alec Baldwin), sypmatická, trochu neurotická, ale sexy Liz Lemon, šílenec Tracy Jordan a z vedlejších geniální Dr. Spaceman... Ačkoliv 30 Rock nedosahuje dokonalosti HIMYM, nebo Scrubs, momentálně spolu s nimi patří na vrchol a proto mu při hodnocení odpustím i ten slabší rozjezd... 9/10 ()

ladko

Skvelý komediálny seriál zo zákulisia výroby jednej Tv show. Seriál má hlavnú devízu v hercoch. Alec Baldwin a Tina Fey predvádzajú skvelé výkony, dôkazom čoho nech sú im udelené Zlaté glóbusy. Najmä Tina Fey sa prekonáva a napríklad jej spôsob plaču v seriáli ma vždycky privedie k slzám smiechu. Nápisy na Frankových šiltovkách nemajú chybu. Tupá krásna sekretárka Cerie takisto("Did he just talk to me like I was ugly?"). A Tracy Jordan nech povie hocičo, musíte sa smiať.Skvelá vec.***** ()

velkyvezir

Tak u tohoto seriálu se skvěle bavím. Není to žádný sitcom, u kterého se plácáte smíchy do kolen, ale příjemné veselé historky ze zákulisí natáčecího studenta. Výborný výběr herců v čele s Tinou Fey, která je nejen krásná žena, z níž ženskost a sex-appeal jen číší, ale která celý seriál stvořila a drží ho pevně v rukou. S každým dílem dostává více prostoru i Alec Baldwin, který mne dříve výrazně nezaujal, ale jeho výkon v dvoudílném Norimberském procesu a v tomto seriálu ve mně vzbuzují vůči němu sympatie. ()

Galerie (1 841)

• Některé nesmysly, které v seriálu vyřkne Tracy Morgan, pocházejí od dcery Tiny Fey. Té připadaly pro Tracyho naprosto vhodné a tak je do scénáře zařadila. (Brousitch)
  • Během prvních epizod je uvedeno, že Liz Lemon je držitelkou jedné ceny Emmy, stejně jako byla Tina Fey v době, kdy se seriál začal vysílat. (don corleone)
  • Jack McBrayer hraje v seriálu jednu z hlavních rolí (poslíčka Kennetha), a Will Arnett hraje epizodní roli Devona Bankse. V seriálu Arrested Development naopak Will Arnett hraje jednu z hlavních rolí (Goba), a Jack McBrayer epizodní roli číšníka v klubu. (Tom Riddle)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)