Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Roman.Ticka

Tak tomuhle říkám správná komedie. Diane mě ani tady nezklamala, i když byla většinu filmu za strašidlo. Nebudu hodnotit její image ovlivněné jistě z části dlouholetým soužitím s Woodym...:-) Každopádně jsem se nasmála až k bolení břicha, jak příjemné. Nadržený pes Béla při sledování pornostránek a jeho reakce... Jeden z tisíců telefonních hovorů s krásnou Gilmourkou Lauren: "Cooper hárá." "Cooper je pes mami!" Dianin způsob nošení dortů ji pasoval na experta, naprosto bezchybné. Vůbec i s třemi dcerami Diane táhla spolehlivě celý děj sama. Její komentář na oslavu šedesátin jako cestě do propadliště dějin...:-) Její grimasy, zvlášť ty u debaty o orgasmech svých dcer, bez komentáře. Setkání s otcem Johnyho: "Daphne. Nemluvím." "Aha a umíte se podepsat?" Co dodat? Jejich gaučová scénka byla prostě boží... Nakonec i sháňka po vhodném partnerovi dceři Milly dopadla dobře, ještě že měla tak silný statický náboj. A co víc. Johny má rád i její matku. Jen nechápu jak tahle roztomilá lehoučká komedie mohla projít americkou puritánskou cenzurou. U nás v Česku It´s all right, supr!! ()

Aljak

Tak toto teda nie! Diane Keaton (resp. jej rola Daphne) mi po celý film liezla dokonalo na nervy - neuveriteľne otravná ženská, ktorá sa do všetkého musí starať a je presvedčená, že ona vie všetko najlepšie. Nebyť jej troch sympatických dcér (Mandy Moore, Lauren Graham a Piper Perabo), tak by to bolo ešte horšie. Našťastie práve oni tri to zachránili, predovšetkým však Mandy. Čo sa týka deju, tak to bolo dosť nevyvážené a hlavne to randenie s 2 partnermi zároveň ma vždycky doráža ako je niekto toho schopný (a to sa často deje aj v realite). Však už len tá predstava, že skôr či neskôr niekomu ublížite je dosť bolestivá. Niektorým to očividne vôbec neprekáža... Ale malo to aj zopár svetlých momentov a pekných dojemných scén, ale ako celom to nestálo zaveľa. Akurát tak na 2*. ()

claudel

Příjemná komedie o starostlivé mamince, která vezme milostný život své nejmladší dcery pevně do svých rukou. Některé momenty mě dojímaly, protože všechny maminky jsou starostlivé, ale některé přestarostlivé. Diane Keaton je naprosto věrohodná, Mandy Moore působí roztomile, Piper Perabo hraje vyloženě druhé housle. ()

Pavlínka9

Film plný žen, které jako rodina řeší své problémy. Mírně neurotická matka, která zařizuje život všem okolo, ale na sebe se nezaměří, jelikož už si myslí, že je to zbytečné. Mít takovouhle matku, tak bych ji buď - nepustila do svého bytu, ať by se dělo, co by se dělo, nebo bych ji poslala na ten útes, jak o něm v jednu chvíli mluvila a ještě bych jí zamávala. Romantika, všude, kam se člověk podívá. Já se hlavně ale dívala na hodinky, kdy už to skončí... ()

halogenka odpad!

Za tento film by měli někoho popravit. Tupé dialogy, strašné postavy, hysterický projev herců (už si skoro ani nepamatuju, jestli Diane Keaton někdy byla dobrá herečka), debilní a zbytečně komplikovaná zápletka. A závěrečná "romantická" scéna, v níž se začnou líbat důchodci na kurzu vaření, by se měla promítat pouze v blízkosti kýblu na zvracení. ()

• Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)
  • Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)