Policejní skupina z Rena je neskutečný soubor pomatených policistů vedený seržantem Jimem Danglem. Ten vede sbor v naprosto neskutečných případech – například při odchytu slepice a pod. Jednoho dne přichází na velitelství pozvánka pro všechny policisty na sjezd US policistů do Miami Beach. Zájezd má být na tři dny a všichni se těší, jak si to v městě užijí. Po příjezdu se účastní slavnostního zahájení v místní konferenčním centru a když jsou posláni se ubytovat, zjistí se, že pro ně nemají pokoje. Dangle tedy vede své ovečky do města, kde si v levném hotelu najdou ubytování. Na druhý den se vracejí do centra, ale po příjezdu zjistí, že budova je celá v karanténě včetně všech ostatních policistů, kteří se účastní sjezdu. Řádí tam neznámá infekce a v celém městě není jediný policista, který by mohl nastoupit do služby. Snad jen velitel SWAT – Rick Smith, ale ten hned po příjezdu zemře. A tak zástupce starosty Jeff Spoder pověřuje řízením městského policejního oddělení skupinu Dangla. Ti se přesouvají na opuštěnou policejní stanici, která je na vysoké technické úrovni a všichni policisté si jí řádně užívají. Mají za úkol dostat město pod policejní kontrolu a vypátrat Mistra Biga, který je odpovědný za biologický útok na kongresové centrum. Jejich přístup k pořádku ve městě je naprosto zoufalý, ale i tak zaznamenávají úspěchy. Někteří z nich jsou stále unášeni zločinci a zase propuštěni, další se svou neschopností stále přibližují odhalení Mistra Biga. Chaos ve městě je více působen touto jednotkou, než samotnými zločinci... (TV Nova)

Rodin

Další z filmů, které mohu jen komentovat, neboť jsem v sobě nenalezl dosti sil, abych ho dohlédl až do konce. Film se nám v podstatě snaží sdělit, že policajti jsou blbci. No, to konec konců není nic novátorského ani neznámého, pár silničních kontrol a máte to. A režisér (prý tam opravdu nějaký byl) se to snaží zabalit do kabátu, který by nefungoval ani v Little Britain. Scénky. Fórky bez jakékoli vazby na něco, co by se dalo nazvat příběhem. Tupá ukecanost. Prostě taková dryáčnická verze Kameňáku. Doufám, že to neviděl Troška. Pokud totiž ano, máme se věru nač těšit. ()

SB

Komedie, která se sama hlásí k tomu, že chce být prdlá. Celkovým pojetím se značně liší od jiných komedií, originalita se jí určitě upřít nedá, většina humoru patří do kategorie (jak už někdo podotknul) Barona Cohena či hovadismů (proti čemuž nic nemám), horší je, že se mezitím objevují frky zcela zbytečné či trapné. 1,5 *. ()

F.man

Co to proboha bylo? Film rozhodně ne, spíše souhrn, sem tam docela zábavných, gagů. Reno 911 je natočeno podobným stylem jako Borat - sekaná kamera, žádný příběh, jen fóry fóry fóry. Tvůrci se evidentně nechali Boratem inspirovat i co se týče děje - banda trotlů z místa které nenajdete ani na mapě se dostanou do velkého světa. Oproti Boratovi to ovšem nemá takový říz, fóry jsou slabé a většinou hodně ujeté. Dávám hvězdu za etudu s velrybou či co to bylo. ()

ywo666

Tri hviezdičky dávama za ultra našlapaný úvod. Potom to ide dole vodou. Ale stále to udržiava určitú hranicu humoru. Poteší aj The Rock, ktorého rola mi ale pripomínala inú z jeho postáv. Celkovo. Vtipných vecí je dosť, ale to čo ich delí od seba je gigantickí mega sračka. Preto sa neodvažujem film nikomu odporučiť. Lebo ak mu vtipy nesadnú tak sa bude mať chuť odstreliť. ()

4daPeace

Verdikt: Myslite, ze Policejni akademie ve svych nejlepsich dilech nabidla ty nejvetsi policejni nuly a nic je nemuze prekonat? Tak se podivejte na Reno! Pokud mate radi styl humoru Sashi Barona Cohena (Ali G, Borat atd.) ci jste videli alespon jeden dil stejnojmeneho serialu (Reno 911!) a zamlouval se vam, budte si jisti, ze u tohoto filmu dostane vase branice poradne zabrat. Kazdopadne zde cekejte od uzivatelu rozporuplne hodnoceni v plne mozne skale. ()

• Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)
  • Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)