Víkend...pivo...pohoda...kamarádi Larry, Bill a Everett měli jasný plán. Místo toho se nechali naverbovat do armády a nakonec se ocitli kdesi v Mexiku...Místní vesničané mají právě problém s loupeživou bandou a smolařské trio jim má pomoci se ubránit! Taková akce se ovšem nemůže obejít bez spousty ztřeštěných situací... (oficiální text distributora)

Rapollo odpad!

Vydržel jsem témeř 15 min! Kdo víc?! Kdo víc?! Tohle je ta nejhrůzostrašnější buranská rádobykomedie, kterou jsem kdy zahlédl. Chlapi jdou spát, jeden se uprdne, druhý se zeptá: "Kdo se uprd?" - střih. Hahaha. A tak to jde dál... a dál... a dál. Herce zřejmě vyhrabali z nějakých hodně zastrčených texasských amatérských divadel, poněvadž neumí nic, leda tak po texassku šišlat. Prostě hnus a sedma, jak říkávala moje matka. ()

arcticsky

Trojice mírně řečeno podivných maníků je se svým velitelem omylem vysazena v Mexiku namísto v Iráku. A střetne se shodou bláznivých okolností v "Operaci Sombrero" s extrémně drsným banditou Carlosem Santanou v klasickém podání Dannyho Treja a jeho malebnou bandou. To "extrémně drsný" je v tomto případě myšleno silně ironicky....Jsou zde odkazy na jiné filmy - např. Sedm statečných a Trejo v těžce zparodované roli Calvery, který bere vesničanům potravu a ženy je bezvadný. Ucházející zábava - u mě jistých 60%. ()

Soweek odpad!

Je teda pravda, že hovadin jsem viděl dost. A to mi filmy se stupidním humorem nijak zvlášť nevadí, ba naopak, někdy mi i zpříjemní náladu. Co se ale konalo tady se snad nedá ani nijak slovně popsat. Skeče(teda to není pravý výraz pro to co zde uvidíte) jsou ukradené ze všech různých filmů, navíc jsou totálně předvídatelné a ještě k tomu ve finále jsou zprzněné natolik, že se vám z toho spíš dělá špatně. Ruce pryč i kdyby jste se na to měli dívat zadarmo!!! ()

genetique

Ja sa teda čudujem, že sa táto amry-somarina nepáčila aspoň Amíkom. Paródie na vojenské misie tu určite boli aj v lešpom prevedení, ale keď som po recenziách čakal totálny filmový vákal, nemôžem sa zbaviť nadšenia z tejto humornej a vkusnej haluze. Narážky a odkazy nielen na vojenské filmy a ich termológiu, ale mnoho iných a hlavne neprešvihnutých gagov, ktoré sa statočne držia aspoň v priemere a hlavne v inteligencii, keď to porovnáme s nietorými splaškami. A k tomu Danny Trejo. 65%. ()

Ridick

banda retardov je povolana do sluzieb americkej armady, avsak nie ich pricinenim sa dostanu do mexika..a ako je uz pravidlom v takychto filmoch ich nevedomostou a stupiditou porazia nepriatela a v zavere im vyjde co si praju...par krat so sa zamsial, ale to so sa zasmial poriadne, preto aj tie 2*, inac by to bol odpad.. ()

• Režisér C.B. Harding si zahral malú úlohu poštára. (m.a.t.o.)
  • Keith David (Sgt. Kilgore) počas natáčania nešťastnou náhodou spadol a zlomil si dve rebrá a dva stavce chrbtice. Scénu v kasárňach, ktorá sa práve vtedy točila, napriek tomu s bolesťami dokončil, a až potom odišiel do nemocnice. (m.a.t.o.)
  • Vo filme si mal zahrať aj Jeff Foxworthy, ale kvôli nabitému programu musel svoju účasť odrieknuť. (m.a.t.o.)