Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Až na svatební cestě Eddie zjistil, že našel tu pravou. Dotyčná dáma ale bohužel nebyla jeho novomanželka... Eddiemu (Ben Stiller) je čtyřicet a už pěkných pár let odolává atakům vlastního otce a nejlepšího kámoše, kteří ho usilovně tlačí do ženění. Ne že by Eddie neměl dostatek příležitostí, jenže každá z jeho dosavadních známostí měla nějakou "zásadní" chybu. Vzhledem k tomu, že i on začíná pociťovat, že mu ujíždí vlak, zapomene na ostražitost a svůj nejnovější objev, blonďatou ekoložku Lilu (Malin Akerman), požádá o ruku, aniž si ji oťuká a najde nějaké ty vady na kráse. Skutečnost, že jich má jeho manželka víc, než by bylo zdrávo, bohužel odhalí až na svatební cestě do mexického letoviska, kde se romanticky založená kamarádka do deště promění v nesnesitelnou kreaturu, která mluví jako dlaždič, zbožňuje extrémní sexuální polohy a navíc má velmi temnou minulost. Neštěstí nechodí nikdy samo a v tomto případě ho doprovází krásná Miranda (Michelle Monaghan), která disponuje vším, po čem Eddie ve vztahu touží, a navíc je nezadaná. Protože se i jí Eddie zamlouvá, nemá to srdce přiznat, že on není tak úplně bez závazků. Novopečeného ženáče proto čeká mimořádně nelehký úkol - nenápadně se zbavit příšerné novomanželky a neztratit přitom i dívku svých snů... Komedie Těsně vedle (The Heartbreak Kid) vznikla podle stejnojmenného filmu z roku 1972 s Charlesem Grodinem a Cybill Shepherd, který patří k nejoblíbenějším snímkům bratrů Farrellyových. Tvůrci nezapomenutelných komedií Něco na té Mary je nebo Já, mé druhé já a Irena ho ale předělali dle obrazu svého a vytvořili tak úplně jiný, typicky farrellyovský film, který nemá to nejvybranější vychování. Do hlavní role obsadili poprvé od spolupráce na veleúspěšné Mary velmi populárního komika Bena Stillera. "Nabízeli jsme mu postavy i v jiných našich filmech, ale buď neměl čas nebo se mu nelíbil scénář. Až u Těsně vedle jsme si plácli a jsme strašně rádi, protože Ben je ideální představitel postav, kterým se ve filmu nepřetržitě ubližuje. On umí být neodolatelně hysterický," říká spolurežisér Bobby Farrelly. Je ale klidně možné, že hvězdného Bena Stillera zastíní nepříliš známá herečka švédského původu Malin Akerman, která tu nejnebezpečnější ženskou odrůdu - andělskou mrchu - ztvárnila až mrazivě dokonale. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (365)

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Nejsem z řad diváků, kteří na Farrellyovy hochy kydají hnůj a jejich filmy šmahem odsoudí ještě než se na ně kouknou. Jejich docela jednoduše primitivní humor mě několikrát v minulosti docela významně pobavil. Ben Stiller má sice svá nejlepší léta také za sebou, ale do podobného tématu sedí jako prdel na hrnec. Docela příjemná zábava pro diváka který nemá zrovna v ten moment umělecké choutky. 70% PS: Scéna s krysou vládne. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,787,257Tržby Celosvetovo $127,766,650Tržby za predaj DVD v USA $12,511,109 //počet predaných kusov 682,560║ Čo robia už bratia Farrellyovi je sila, v tomto novom tisícročí im to absolútne nejde, idú mimo vkus, aby zabávali skôr prekérne nudia a toto bol zatiaľ najhorší počin čo som od nich videl, ak chcú takto pokračovať tak nech to radšej zabalia. Strašný paškvíl, ktorý nie je "Tesne vedľa" ale úplne vedľa. /15%/ ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Ano, tohle je opravdu tak trochu těsně vedle. Jako by Farrellyovým docházel dech. Pár výborných záseků tu je (tradiční mexický lidový tanec, bobr...), ale celé je to takové umolousané, tak nějak citelně dlouhé a korunu všemu tomu nasadí rádobyvtipný závěr. Prostě je to celé takové divné, ne nezábavné, ale na film od Farrellyů divné. ()

teutates 

všechny recenze uživatele

Šedivý Ben Stiller ako"vdovec",ktorý hľadá svojú druhú polovičku v bláznivej komédii(tak nejak by mohla znieť upútavka),avšak pravda je úplne niekde inde!Za oponou stoja bratia Farrelly,ktorý nejak neohurujú vtipom ani dobrými výsledkami.Ben je nejaký nesvoj a v hlavných ženských ulohách sa nezišli zrovna nejaké výrazné tváre,ktoré by"dotrepali"tento film o krôčik ďalej!Z mojej strany veľké,nudné sklamanie..! ()

shyster 

všechny recenze uživatele

Fekální humor bratří Farrellových se mi vždycky líbil. I zde mě nejvíc rozesmála scéna s ožehnutím medúzou, ale zbytek je vybředlá sračka. Nechápu záměr scénaristů a režiérů v jednom, že máme hlavního hrdinu litovat za to, že má takovou smůlu na první manželku (co by za to mnoho chlapů dalo, kdyby měli takovou "furii" doma) a přát mu, aby mu to vyšlo s jinou ženou. Tohle chlapci prostě nezvládli. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (5)

  • Film obsahuje mezititulkovou scénku. (SONY_)

Reklama

Reklama