Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

Olík

Ani si nejsem zcela jist, zda šlo víc o amora nebo o úlet. Na první pohled standardní romantická komedie s lehce koprným Jasonem Biggsem , okouzlující Islou Fisher a hrstkou svérázných vedlejších partů přeskočí za pomoci některých postav nebo situací k „pošahané“ zábavě stejnou rychlostí jakou se dokáže vrátit zpět do nastavených kolejí, čímž se stává osobitou, lehce zapamatovatelnou, ale místy až příliš jednoduchou a prvoplánovou. ()

salamandrr

Název filmu vystihuje celý děj, chlápek požádá holku o ruku, ta umře, on rok na to v kavárně požádá jinou, kterou ani nezná, ona řekne ano, pak trocha trapnosti při seznamování, nějaký to zatčení a šup jsou manželé! Ujetý? ano. Vtipný? ano. Závěrečné titulky jsou super, vzpomněl jsem si při nich na Flinstonovi kde bylo uvedeno,m že při natáčení nebyl zraněn žádný dinosaurus ()

brando odpad!

Jednoduchá rovnice: Moje zvyšující nechuť vydržet tenhle patvar v kině až do konce, byla v přímé úměře mého těšení se na to, až ho tady hodím do odpadu. Film je scénaristicky bezradný, stále se jednotlivé motivy otravně vracejí (vemu si ho / ji , nevemu si ho / ji ) , ubývající čas nenabízí nic zajímavého. Ani dobře obsazený Joe Pantoliano film nemůže zachránit. Nejhorší film na kterém jsem v kině kdy byl. ()

dr.jacoby

Pohodová, zaujímavá komédia na jedno - dve pozretia. Jason Biggs je schopný herec, ale hodí sa asi len na tekéto druhy komédii. Priemer, pár krát som sa naozaj dobre pobavil. Top scéna je záležitosť s tehotnou - netehotnou ženskou v dopravnom prostriedku. A zopár postáv v tomto filme je naozaj poriadne crazy, alebo žeby všetky? ()

kaylin

Je to dějově děsně předvídatelné a místy děsně blbé, ale stejně si nemůžu pomoct, byly tam místa, kdy jsem se zasmál a docela jsem se bavil. Takže proto dávám trochu vyšší hodnocení. Tahle komedie se nesnažila mít nějaké ambice, Biggs hraje pořád stejně, ale Isla Fisher je prostě krásná. Takže asi tak. ()

• Po záverečných titulkoch sa na mieste pre fotografovanie obvinených objaví scenárista a režisér Michael Ian Black s ceduľkou, na ktorej je napísané "For Martha". Bol to odkaz pre jeho ženu Marthu Hagen. (U_S_O)