Drawn Together je americký animovaný sitcom pro dospělé. Podobně jako v The Challenge na MTV a v The Surreal Life na VH1 i zde osm protagonistů představuje kombinaci osobností, které se objevili již před touto sérií. Narozdíl od nich se však v Drawn Together objevují karikatury zavedených postav. Navíc ještě parodují typy postav charakteristické pro televizní reality show. (oficiální text distributora)

JoVanGogh

"Ein Haus, Acht Bewohnere und ein Million Kameras"... keď toto spustí nemecký dabing večer na Vive, ihneď zvyšujem hlasitosť. Vynikajúca idea zatvoriť niekoľko úplne odlišných charakterov z animákov rôznych dôb do jedného domu. Toľké trefné paródie a nekonečné narážky na dianie od čias pred Kristom až po súčasnosť by inak skombinovaná skupinka asi nevymyslela. ()

P1tr

Seriál, který si nebere servítky a po celou dobu bruslí na hranici trapnosti a naštěstí se po většinu času drží ve vtipném poli. Nicméně to platí pro mě, Drawn Together je velice specifickým dílem, které rozhodně není pro každého. Dokáži si představit, jak ho někdo chválí velice nadšeně a hned vedle někdo nadává jaká je to trapnost. Kdo nevyzkouší, neví, jak na tom je. Ať už dopadnete jakkoliv, Drawn Together minimálně za zkoušku stojí. ()

haack

Kdo nezná a ujíždí na animovaných komediálních seriálech, tak určitě doporučuju. Mísí se tu parodie s černým humorem a ještě s mnoha dalšími humoristickými prvky. Všechny postavy jsou něčím zvláštní, nebo ujeté, což je důvod i prostor k mnoha hodinám zábavy. Charaktery postav jsou jednoznačně to nejzábavnější – o co jiného v takové reality show vlastně jde...? Netvrdím, že seriál je ve všech jeho částech kulturní podívanou, ale od podobného amerického provokatérského projektu nelze nic podobného ani očekávat. 8/10 ()

Berty00

V poslednej dobe som preorientovaný na animované seriály tipu Drawn Together,South Park či Ugly Americans A ktovie prečo sa ma to takto drží...Musím povedať že zo všetkých televíznych staníc ktoré mám doma pozerám len jednu a to je Comedy Central a to predovšetkým preto lebo tam chodia blbosti takéhoto tipu | A nezáleží na tom že o polnoci|...Naozaj každým dielom sa teším na ďalší a čakám že to bude ešte viac bizarnejšie a ono aj je no Ugly Americans sa umňa uchitil predsa len o čosi viac a to predovšetkým pretože tám nájdete "absolútnu bizarnosť" a to v podobe všelijakého druhu charakterov |kto sleduje vie o čom hovorím ...| ()

DJ Obelix

Totální úlet, neskutečně nekorektní seriál z produkce Comedy Central, který (bůhvíjak) přežil celé tři sezony. I přes neuvěřitelnou míru násilí, rasismu, homofobie, sexu a zvráceností všeho druhu. Nicméně každá epizoda má několik úchvatných scén a samotné postavy si musíte postupně zamilovat (tedy pokud jste alespoň trochu zvrácení, jako ony :-). ()

• Místo Jacka Plotnicka měl Xandira v seriálu dabovat Nat Faxon. (Martin_W)
  • Princezna Clara je vzhledem ke svému odkazu k disneyovskému původu jedinou postavou seriálu, která není obtažena černou linkou. (playboxguest)