Reklama

Reklama

Alone with Her

Trailer

Obsahy(1)

Hned, jak ji spatřil, ho zaujala. Svou samotou. Vloupal se jí do bytu a všude nainstaloval kamery, aby viděl, co tato kouzelná dívka dělá po celý den. Vytipoval si místa, kam každý den chodí, a jednoho dne se s ní seznámil. Postupně se tak s ní potkával každý den. Díky tomu, že věděl, jaké má zájmy, si s ní neuvěřitelně rozuměl a brzy získal její sympatie. Jí připadalo, že tu něco nehraje, nechtěla věřit tomu, že by našla muže, se kterým by měla toho tolik společného, ale byla to pravda. Stali se z nich dobří přátelé, avšak jeho úmysly a záměry nebyly v žádném případě čestné. Byl totiž rozhodnutý udělat úplně vše, aby získal ji a její lásku, dokonce i někoho zabít, nebo jí nějak ublížit... (Ssimca)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak dobré to bylo, ale ten konec mi přišel neuvěřitelné klišé, možné spoilery, proč to neskončilo že to ta holka nezjistila nebo proč to neodsral on. Takhle to bohužel skončilo jako milion jiných hororů o takovýhlech hovadech. Hanks je celkem solidní a slizkej. Jen bych ho čekal trochu častěji takhle se občas ukáže a pak sledujeme tu holku které mi byla poměrně nesympatická. Co film ale zvládá výborně je styl jakým to je natočený. Je to neuvěřitelně syrový. Film je to hodně slušný ale i tak je to jen lehký nadprůměr, a jelikož se jedná o režisérovu prvotinu tak dám 4*. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Asi nejinteligentnější použití found footage (ne nejlepší, na Pod zemí a The Gracefield Incident to nemá ani náhodou), co jsem kdy viděl, protože tady jsem se furt nezarážel nad tím, proč tahle postava neudělá tohle a proč tu kameru prostě nezahodí, když jim jde o život. Taky jsem se obával nějaké kraviny ve stylu Megan is Missing, kde bych hodinu sledoval jednu otravnou krávu a zbytek filmu pak sledoval, jak ji někdo neustále znásilňuje, ale naštěstí nedošlo ani k tomu. Námět Alone with Her by sice spíš vydal na středometrážní film, ale stěžovat si moc nemůžu, protože to má dost slušnou atmosféru a i když se vše vyvíjí pomalu, byl jsem neustále v napětí kdy se vše zvrtne a už nejspíš bude jenom hůř - a to u tohohle filmu bylo to hlavní. Navíc všechna ta rozmístění kamer dávají skoro vždy smysl. K ději bych nějaké výhrady sice měl a kdyby režisér aspoň trochu víc představil postavu stalkera, protože o něm kromě jeho záliby nevíme lautr nic, ale jinak se mi to líbilo. Slabé 4* ()

Reklama

-dRaGoN- 

všechny recenze uživatele

Eric Nicholas je šmírák a perverzní úchylák, jinak si nedovedu představit tohle realistické zpracování :D Tahle rybka opravdu potěší, stereotypní kameru bere člověk u 95% jako zažitý standard, a originální práci či inovativní prvky aby stěží dohledal. Spousty kamer, úhlů, ČB, rušení aj. tu potěší všechny "wannabe" šmíráky. To že celý feature (klasický thriller tohle připomíná pouze minimálně) odehrají víceméně 2/4 herci je další z plusů, 80min je tu víc než akorát, a i když je vcelku vše předvídatelné tak to prostě funguje. Pokud se vám film zalíbí, zapište si do kalendáře na příští rok další počin od tohoto zvláštního režiséra - Weaker Sex (2008). Až potkáte někoho, kdo bude tvrdit že zrovna viděl stejný filmy, ulítává na stejný hudbě jako vy, hned budete vědět odkud vítr vane...85% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Hodně povedené „cvičení“.. aneb jak nejlépe zjistit dívčinu oblíbenou hudbu, oblíbené filmy i oblíbený kartáč nejen na vlasy. Na plátně se objeví jen ONA (sličná Mexičanka Ana Claudia Talancón), ON (upocený psychopat, jinak synáček onoho „velkého“ Toma Hankse), její kamarádka, její nápadník.. a větší množství skrytých kamer!! Záhy po úvodním zjištění, jak alarmující jsou dnešní možnosti „pozorování“ a „stopování“ druhých, se karty přímočaře rozdají a výsledek je pro mě mnohem intenzivnější, než nedávné, marketingově vychytralé drama Monstrum. Alone With Her je poctivým zástupcem snímků, který by neměl utéct divácké pozornosti. Kanadský debutant si nechal záležet na drobných detailech, na precizní práci s kulisami, aby vše na závěr korunoval dokonale děsivým varováním!! Až to celé vypadá, že okolnostmi vyděšenou Amy šmírujeme sami. Pevně věřím, že se téhle hry plně nabažíte. Zvolený koncept v podstatě nutí mít oči trvale otevřené a bedlivě sledovat, odkud Amy vyskočí s krvácející nohou nebo rovnou v rouše Evině. Ve finále má pak tenhle nenápadný experiment sice slabší momenty, ale necelých 80 minut se daří držet v náležitých výškách, aby i hodnocení mohlo jít k mrazivým 75%!! ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Bol to ťažkotonážny " autentický " thrill... strach Mi klopal na dvere , no neotvorila som , aby Mi niečo z tohto " "autentického upínaku " neušlo. Mám " autenticky " panický strach z priemyselných ako aj súkromných " očiek " ale tento x som to zmákla , lebo strachu som nedovolila vstúpiť. Slintajúci " autentický " pako by bol cool , keby nestretol režiséra ( možno opačne ) . Hodnotím zábavnosť , ktorá by nabrala " autentické " grády , ak by to celé bolo vysielané , ako rozhlasová hra. Toho strachu sa ale ešte stále neviem zbaviť...asi dám scan do režimu ON , aby ma " autentická " obava spolu s " autentickým " strachom - prepadli " autenticky " pripravenú. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Na konci filmu, keď sa Amy (Ana Claudia Talancón) zamkne v kúpeľni, sa hodiny po každom prestrihu posunú o nejaký čas dozadu. (Melios)

Reklama

Reklama