Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

(více)

Recenze (65)

Kolikokoli 

všechny recenze uživatele

Takový na první pohled nenápadný další druhý romantický filmeček. Ale kupodivu jde o hodně povedené dílo, které vlastně nemá zase tolik romantických klišé, ale naopak se tu objevuje docela dost povedených vtípků. Je to hoooodně pohodové dílko, které pozvedne náladu, aniž by šlo o přeslazenou limonádu. Je to jeden z těch filmů, které ocení romantická duše i její méně romantický protějšek :). ()

Yardak 

všechny recenze uživatele

Pohodové drama, která Vás buď velmi zaujme nebo pouze prošumí. Mně se stalo to první :)). Z herců je tu jasně nejlepší Jensen Ackles, i když to bude spíš jeho výbornou postavou, která má hustou image a ještě k tomu nosí uplně perfektní trička (s tituly Předal jsem crack CIA, Zachraňte stromy snězte bobry:D). Dokonce jsem jednou byl v Santa Cruz, tak mě i prostředí filmu o něco víc ovlivnilo :o). ()

Reklama

Ant 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch filmů, kde jsou všichni strašně hodní, mají problémy s láskou a úplně náhodou pracují ve stejném bistru. Nízký rozpočet je poznat hodně, ale to až není takový problém. Horší už je to s hudbou, která vymyšlí, co nejvíc způsobů jak být otravná. Postavy hrají vesměs seriálové hvězdičky, některé talentu pobrali víc, některé už míň. Nejzajímavější je jako vždy dějová linie, která se snaží být nejbizarnější, holka "pro všechny" a kluk, který se vyžívá v kiltech a barvách na vlasy. Stejně je to ale zklamání, protože podobná dramata už tu byly xkrát a mnohokrát lépe. ()

Cejny 

všechny recenze uživatele

Takové překvapení jsem nečekal. Je vidět, že z klasického námětu jde ještě pořád udělat nadprůměrně kvalitní film, ze kterého navíc srší síla a láska na všechny strany. Sympatičtí, neznámí herci, jejichž postavy a životní příběhy jsou naprosto odlišné, a z nichž každá dostala patřičný prostor, dělají tento film nadprůměrným. V neposlední řadě nesmím zapomenout na vhodně vybraný soundtrack a díky předzávěrečné scéně přidám hvězdu navíc. 85 % ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Bez zbytočných slov - nádherná rozprávka zasadená do skutočného sveta, ktorá vo vás buď zobudí vaše príjemne naladené ja alebo vás nechá totálne chladným. A ja sa nestačím diviť ako sa režisér prevažne slabých titulov, David Mackay, dostal k takému scenáru, z ktorého aj za pomoci skvelých skôr seriálových hercov a vhodného soundtracku vytiahol maximum. Aj keď záver možno zaváňa ľahkou predvídteľnosťou, filmov ktoré vás dokážu pobaviť/dojať súčasne až tak veľa nie je a to viac sa vyníma fakt, že Ten Inch Hero vznikol na nezávislej scéne. Malý osobný klenot. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Film byl natočen za pouhé 3 týdny. (Vala)
  • Jensen Ackles a Danneel Harris se v roce 2010 zasnoubili. (J*A*M*A*L)
  • Díky tomuto filmu se seznámili Jensen Ackles a Danneel Harris, kterým se již narodila dcera Justice "JJ" Ackles. (Vala)

Reklama

Reklama