Reklama

Reklama

Sám v temnotě 2

  • USA Alone in the Dark II (více)
Trailer

VOD (1)

Čo sa stane, keď niekoho zamurujú zaživa? To sa stalo čarodejnici, ktorej duch sa chce oslobodiť. Na to však potrebuje dýku, ktorú používala na rôzne rituály a môže ju oslobodiť alebo zabiť. Existuje však skupina ľudí, ktorá sa zaviazala, že čarodejnicu zničí. Má to však háčik, pretože ktokoľvek sa zmienenej dýky dotkne, začne sa pomaly premieňať a nakoniec zomrie. Hra na život a na smrť sa začína... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Už 1 díl byl od Uweho byla nehorázná sračka, kterou když jsem dokoukal tak jsem si uvědomil že to bylo o hovně. Když jsem se dozvěděl o druhém díle říkal jsem si třeba to nebude tak hrozné. A hele ono je to ještě horší to že to nenavazuje na 1 díl my je jedno ale že to bude až taková sračka jsem teda nečekal. Třeba tihle režiséři budou ještě horší jak Uwe Boll (i když u něj dochází poslední dobou k zlepšení) už mají za sebou 2 filmy a oba atakují černé pozice :-). ()

Isherwood odpad!

všechny recenze uživatele

Uweho věrní poskoci, jenž mají na svědomí třeba scénář k prvnímu dílu, dostali za věrné služby čtyřapůlmilionový rozpočet, aby si natočili nějaký ten film. Jako paraziti se přihlásili k filmu, s nímž mají společný pouze název, sehnali relativně dobrou hereckou eskadru a hodinu nechali hrdiny pobíhat po domě v lese, aby si nakonec uvědomili, že musí do velkého města, kde se všechno rozhodne. Je to zbrklé, nelogické, neakční, užvaněné… prostě nudné béčko, pro které je i místa v půjčovně škoda. Dokonalý případ toho ‚odpadu‘, který vás prostě zoufale nebaví, protože se není ani čemu smát a po deseti minutách se modlíte za konec, který se dovleče za hodně dlouhou hodinu a půl. ()

Reklama

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Dosť ma zježilo, keď v prvej minúte začala na obrazovke šaškovať ústredná trojka z Bloodrayne 2 (Paré, Ward a Natassia Malthe utrela krvavú slinu, zložila keramicke trojky, došprintovala aj v kostýmčeku rovno z placu). Žiaľ príbeh o magickom pilníku z biedy nevytrhol ani ich rýchly eskort pod fialky. Homevideo budúcej generácie Bollovcov (ktorí btw vyzerajú, že maju spoločných rodičov s Dynamitovým Napoleonom) s vražedným dymom v hlavnej úlohe. Hviezda za kameru. 10% ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že i když jsem dal vysoké hodnocení prvnímu filmu od Uwe Bolla, tohoto druhého jsem se bál. Recenze jsou opět na odpadové úrovni, což já moc nerespektuju. U jedničky jsem to ignoroval a nakonec jsem byl rád, že jsem ten film viděl. U dvojky už to bylo na vahách. Uwe Boll má jen produkci, režie se ujmou tentokrát dva lidé - Peter Scheerer a Michael Roesch - bude to stát za to ? Jediným lákadlem je herecké obsazení. Ve filmu hrají Lance Henriksen a Danny Machete Trejo. CITÁT - Když se prvně dotkneš dýky, rozlije se v tobě pocit vášně.......... To je teprve začátek, přijde to horší. Jsem zklamán - jedničce to nesahá ani na paty. Spousta zmatku, nelogických spojení, divná kamera, špatný střih a scénář - darmo psát. Chtěl a dal jsem tomu šanci, ale tohle prostě nejde. Jedna hvězda za herecké obsazení a za hudbu. Tu dělá, jako skoro vždy ve filmech od Uweho, Jessica de Rooij a je to to nejlepší na filmu. ()

Stanford 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale tenhle film se mi hodně líbil. Filmy, se kterýma má Uwe Boll něco společného nesnáším a ani se na ně nedívám, protože mi jenom zkazí náladu. Na tenhle sem se podíval, protože se neměl, co dělat a hodně se mi zalíbil. Jediné co se mi nelíbilo byli slabé herecké výkony, kamera a střih. Někdy sem se trochu ztrácel v ději a akční scény byli slabé, ale jinak dobrá hororová podívaná. Jo a nechápu, proč v jedničce hraje Edwarda Carnbyho běloch a v tomto dílu korejec. Trochu error, ale jde to. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v New Yorku, Burbanku a Los Angeles. (Terva)
  • Film měl premiéru v Německu dne 25. září 2008 a v USA až 26. ledna 2010. (Terva)

Související novinky

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Na pokračování úspěšných filmů jsme si tak nějak zvykli, ale točit pokračování filmu, který se stal opravdovým propadákem, který má auru jednoho z nejhorších filmů desetiletí a který natočil režisér… (více)

Reklama

Reklama