Reklama

Reklama

Ultimate Avengers: Konečná pomsta

  • USA Ultimate Avengers (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Rok 1945, druhá světová válka vrcholí. Nacisté se spojili s mimozemšťany a odpálili jadernou střelu na Washington. Kapitán Amerika se obětuje, aby zachránil svou vlast, ale končí uvězněn v hlubinách oceánu. Současnost. Generál Fury a vládní organizace S.H.I.E.L.D objevují dávno ztraceného hrdinu právě včas, aby mohli sestavit tým schopný ubránit Zemi před návratem mimozemšťanů. Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Thor, Černá vdova, Wasp a Giant-Man se stávají superhrdinskou skupinou Ultimate Avengers. Inspirací animáku je úspěšný komiks The Ultimates od scénáristy Marka Millara (Wanted) a kreslíře Bryana Hitche. Odkazuje k němu novinová fotografie v posledním záběru filmu. Tato dvoustránková kresba se objevila v jedenáctém sešitu série. (snook)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (67)

PauloZ 

všechny recenze uživatele

První část animované Marvelácké týmovky nedopadla špatně, ale taky nedopadla tak epicky a tak silně jak jsem očekával. Zdejší hodnocení v podstatě odpovídá výsledku. Je to dáno hlavně pomalým rozjezdem, kdy se lehce seznamujeme s našimi heroes a tvoří se samotný tým Avengers, přitom to ale mohlo být podáno záživněji. Konečná patnáctiminutovka v režii Hulka vs. zbytek týmu je opravdu chuťovka, ale za celý film je to jediná pořádná akce, na což nejsem u animovaných adaptací zvyklý. Navíc se na konci v podstatě vůbec neřeší hlavní problém. PS: zbytek se řeší v druhém díle :) ()

Herráček 

všechny recenze uživatele

Avengers od Marvelu mám z nějakého mně neznámého důvodu o kus radši, než League of Justice od DC Universe... A přesto jednička je docela slabá, neboť se v podstatě nic neděje... Dáva se dohromady tým, nedaří se a celkově je to taková dost nuda... Na druhou stranu to má nějaké nápady... A byl bych docela zvědavý na Wasp a Giant mana v hrané verzi, ale na ty se nejspíše nedostane... ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Jednotliví hrdinovia a akcie fungujú skvelo. Problém je trochu s príbehom (priveľa hrdinov, primálo času), ale aj napriek tomu, že zápletka okolo emzáckej invázie je trestuhodne v pozadí, ide o solídnu tímovku. Finále s Hulkom ma presvedčilo, že štyri hviezdy si toto zaslúži. Koniec koncov, pri sledovaní mi napadlo, že títo týpci by nakopali LIGE SPRAVODLIVÝCH (Krize na dvou Zemích ) zadok. Aj keď pri LS: Nová hranice by to bolo asi vyrovnané... ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Obrovským plusem pro mě je, že po zkouknutí Ultimate Avengers nemusím číst komiks, ke kterému bych se časem nejspíše dostal. Co jsem měl možnost vidět, tak tvůrci zachytili papírovou podobu poměrně přesně, a já dám v tomto případě přednost raději hýbajícímu se Kapitánovi Amerika, než kreslenému v sešitu. První část dvojdílného trháku má skvělý úvod, překvapivě dobrou hudební složku, nabušenou akci, a nuda zde rozhodně nehrozí. Sledovat selekci jednotlivých hrdinů je zábavné (hezky se s nimi Nick Fury "sral"), příběh je typicky komiksově roztomilý až kýčovitý. Pro zběžné znalce je pak slast, sledovat všechny slavné hrdiny Marvelu, jak spolu spolupracují. Thor, Iron-man, Hulk... ti všichni tu jsou, a je to úchvatné. Konečná pomsta 1 mě překvapila svým tempem, a rozhodně jsem si ji užil - tři hvězdičky jsou málo! Po skončení jsem se ihned vrhnul na druhý díl... ()

Gazy 

všechny recenze uživatele

Nuda to není v žádném případě, což dokazuje už počáteční sekvence ze 2 světové války s Kapitánem Amerikou a v podobném duchu se odehrává celý film, který díky poměrně skromné stopáži i velmi rychle a příjemně odsýpá. Především, ale Avengers v plné kráse ukazují kouzlo komiksových týmovek . Fandy hrdinů s bublinou u pusy by tohle nemělo minout. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné komiksové knihy Grega Johnsona. (Terva)

Reklama

Reklama