Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(130)

Recenze (18)

backi 

všechny recenze uživatele

Animovaný seriál 80. rokov. Pamätám si, ako sme pobehovali po vonku a hrali sa na He-Mana s mečmi v rukách:) Seriál mojho detstva, ktorý som sledovával na nemeckých staniciach mi zostal hlboko v pamäti, mohol by sa niekde objaviť aj teraz:) Gumovú figúrku zlej kostry z tohto príbehu budem mať doteraz niekde odloženú:) ()

Ammit 

všechny recenze uživatele

Tak já nevím, ale jako gay show se mi to vůbec nezdá. A už vůbec ne co se týká prince Adama; který periodicky nahání děvčata. Vážení, račte si uvědomit, že je to animák ze začátku osmdesátek psaný aby podpořil prodej hračky. Samozřejmě tam nebude sex! Ať už hetero nebo homo, Bože můj. Nó, otočme list; osmdesátková lahůdka, v druhé sérii se svět He-Mana rozrůstá o nové postavy. Je to jednoduché, barevné, plné hlášek (umíte-li anglicky). Samozřejmě fandím Skeletorovi a Evil-Lyn. Jako společnost jsme se začali dekadentně rozkládat, když jsme přestali dávat na konec dětských serošů poučení do života. ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Kultovní “gayest show ever”. Kdysi v polovině devadesátých let mě to zasáhlo na jedné VHS-ce v jičínské školní družině - ona nevím která paní učitelka nebyla blbá a pouštěla to pořád dokola. A dost možná mě spolu-zformovala v tady tohle mačomilný hovado. Ať žije SKELETOR. Přiznám se, opakoval jsem si teď ve třicítce první díl a asi bych se za střízliva už dost nudil. Ale pro radost si pusťte příslušnou epizodu tady toho. ()

Stejšn 

všechny recenze uživatele

Jako úplně první jsem viděl německé komiksy. Ty jsme ve druhé a třetí třídě děsně žrali, vůbec nevadilo že jsme nerozuměli textům. Pak kamarád přivezl ze Západního Německa první postavičky a rozběhla se mánie - kdo měl tetičku v Německu, MUSEL aspoň jednu postavičku mít. Já měl čtyři - He-Mana, Skeletora, Tri-klopse a Syklona. Pak se objevil na polském satelitu tenhle seriál a pamatuju si, že jsme chodili k jinému spolužákovi na to po večerech čumět. A opět nevadilo že jsme neuměli řeč. No a nakonec přišel slabý film. Dávám tomu z nostalgie za 3, i když jsem nedávno opět viděl pár dílů a dnešním měřítkem bych tomu musel hodně ubrat. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

A na četná přání nespokojených čtenářů přináším další díl seriálu ,,Copak pustit našim nedospělým zmetečkům, abychom je vyslali do života co nejzábavněji postižené, přinejmenším na duchu". Dnešním favoritem je He-man. Zde tedy recenze, a to taková, jak má být! - Dobro a zlo proti sobě. Klasický kontrapunkt, z tohoto hlediska nepřináší dílo nic nového. Kladný hrdina, sympatický odmasený jedinec v kápi, naráží na řadu protivenství. Za naprostou většinou z nich stojí steroidovaný čičmunda He-man. Víc z toho nevím ani bzdík, poněvadž jsem několik dílů hodnoceného hitu viděl v cirka deseti letech svého věku, a to na zat ajns, tedy ještě ke všemu v nacisštině. Resume: hraju v tom, takže to je dobrý. Jsem tam za debila, tudíž to je blbý. Děkuji za pozornost a případná finanční ohodnocení přijímám od pondělí do neděle v baru Krásný potraty, naturální požitky od nezletilých nepannen pak tamtéž, ovšem po zavíračce a v leže. ()

Galerie (201)

Zajímavosti (7)

Reklama

Reklama