Trapasy

Česko, (2007–2012)

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová (více)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

kapsomut

U tohoto pořadu by se nemělo hodnotit podle jednoho příběhu. Některé jsou nudné a trapné, ale některé jsou zase naopak boží. Normálně bych dal 3* za průměrnost, ale přece jen jednu přidám za některé super hlášky! PS: a zase vidim to hodnocení a komentování uživatelů, kteří tomu dali odpad, když viděli jen jeden díl a napíšou jednoslovný komentář typu: "Trapas"... ne tohle je trapas, tohle chovaní! ()

lekr odpad!

Lidská hloupost nezná mezí. Tohle dokáží vytvořit opravdu jen Češi. Povídky jsou trapné a příšerně nudné, české herecké kapacity se tu akorát zostuzují a to jak nemožný Brousek za každou sebetrapnější povídkou opakuje jak se mu to líbilo je fakt příšerný. Na tohle se prostě nedá koukat. ()

rakovnik

Trapné. PS: Podíval jsem se na výběr toho nejlepšího z Trapasů a byl jsem ohromen. Neskutečné slátaniny, kde ani osvědčení herci asi nečetli scénář a tvářili se, jako když text své role čtou při natáčení na ostro. Ani nevím, proč ta jedna hvězda... ()

C0r0ner

I když měla každá epizoda +- 20 minut, tak byla moc dlouhá, natažená a nudná, což byl opravdu šok na tak malém časovém úseku. K tomu celý pořad vypadal, že je štáb celou dobu nalitý, protože po technické stránce to bylo poněkud bídné. Aspoň to ale bylo občas vtipné a člověk si říkal, co všechno jenom život nesemele. 40% ()

EstéCaňa

Nedávno jsem viděl po dlouhé době jeden díl. No, co k tomu říci ? Asi jen to že sem to nevydržel dodívat do konce....1/10 ()

hajdano

Okem jsem zachytil asi 3 nebo 4 díly, kromě toho, že mi párkrát cuknul koutek, tak nic moc. Pokud ovšem nic jinýho v televizi není, je to koukatelné. ()

Endyis odpad!

Už kvůli Lískooříškový sem prostě musel dát ODPAD!!!!!! I když Merva nemá péro ALE DVOJÍ PRDEL ()

pytlik...

Postavy klišéovité, příběhy kýčovité, výkony herců ochotnické (spíše tedy neochotnické, protože s chutí a nadšením svoje role určitě nehráli). ()

zdenny

Zdaleka jsem neviděl všechny epizody, k hodnocení mě ale přimělo včerejší roční finále. Úroveň měl jen příběh "Karafa" a to zásluhou hereckých legend z naší staré školy - V. Postráneckého a I. Janžurové. Zbylé příběhy byly opravdu trapné a to hlavně herecky. Proč vůbec vyhrál příběh "Co jste hasiči?", to mě opravdu bude ještě hodně dlouho překvapovat a především, proč pro cenu byla pozvána J. Stryková, jejíž výkon byl jednostranný a tragický. ()

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein