Jeho život byla nuda a šeď... dokud se neobjevila ona! Bill (Aaron Eckhart) je nešťastný; ženatý s dcerou majitele banky, ve které jako bezvýznamný úředník také pracuje, sní o vlastní cukrárně a finanční nezávislosti. Jeho žena Jess (Elizabeth Banks) je přespříliš připoutána ke svému otci a navíc si začne s místním televizním reportérem. Bill, který neustále pojídá nějaké sladkosti, zjišťuje jak moc mu mezitím narostlo břicho. To poslední, co by chtěl, je stát se mentorem jednomu prostořekému klukovi. S ním a s pomocí jeho kamarádky Lucy (Jessica Alba) se pustí do boje o svoji ženu a svůj sen. (oficiální text distributora)

JimmyII

Bill mě, podobně jako nedávno Dan in Real Life, úplně "pohladil na duši", jakkoliv kýčovitě to zní. Je to totiž krásný příběh chlapíka, který v pár dnech přijde prakticky o všechno a trošku tápe při hledání cesty ven z problému. Aaron Eckhart zahrál Billa skvěle a - jak napsal už Lichty - po filmu Děkujeme, že kouříte je tohle další jeho skvělý výkon. Vůbec se mu nedivím, jak nepřítečtně se choval vůči Chipovi, taky bych mu to nandal:-) ()

Lichty

Film, díky kterému si Aarona Eckharta přidávám do tabulky sympaťáků, do níž měl po výborném výkonu v Děkujeme, že kouříte, dobře našlápnuto. Jinak ale film, především díky velmi nedotaženému a mnohdy silně nelogickému scénáři, nezanechává na patře ani trochu chuti a vyšumí dříve, než stačíte třikrát za sebou říci "Bill". ()

Wyder

Pouštěl jsem si to jako oddechovou komedii před spaním a musím říct, že mě to mile překvapilo. Je to samozřejmě hodně čitelná blbost, ale smál jsem se téměř po celou dobu filmu. Pokud nechcete přemýšlet, ale jen se zasmát občas povedenejm vtipkům a mezitím koukat na Jessicu, tak se vám to bude líbit... ()

blackJag

Zadání bylo prosté. Jak se postavit svým neurózám čelem a elegantně vybruslit ze života, který vás již dávno nebaví. Mnohokrát jsem se přistihl, že na film koukám a mimoděčně se usmívám a určitě za to můžou dobře vybraní herci a příjemná atmosféra, kterou film produkuje. Není to dokonalý film, některé scény můžou se zdát velmi nepravděpodobně infantilní, ale náladu mi dokázal vylepšit o desítky procent. 80% ()

=woody=

Zdar filmoušové! Nalijme si čistého vína.. Tahle taškařice nebyla úplně blbá, Aaron potěšil svým výkonem, Jessica a Liz potěšily oko každého chlapa, Logan..určitě taky někoho potěšil.. Ale to nijak neomlouvá slabý a předvídatelný děj.. Aaron má ale hezký vztah s klukem..a taky je tu pár opravdu vtipných situací.. Dobrá, dobrá, právě jsem přemluvil sám sebe a zvednu ze dvou na tři hvězdy.. :-) Co na tom, že kromě Billa jsou všechny postavy ploché a nevýrazné.. Myslím herecky.. A taky mě irituje přítomnost Kristen Wiig, která má u mě škraloup za hovadinu Ženy sobě! Takžee..se mějte filmově! :-) Woo. ()

• Ve scéně, kdy jsou Jess (Elizabeth Banks) s Billem (Aaron Eckhart) v nemocnici, má Jess v některých scénách vlasy za uchem, v některých zase naopak rovně. (Terva)
  • Film měl nesoutěžní premiéru 8. září 2007 na filmovém festivalu v Torontu. (Terva)
  • Natáčení převážně probíhalo v St. Louis v americkém státě Missouri, některé dokončovací scény pak v Los Angeles. (Terva)