Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Před třiceti lety viděl Ray Reiter na vlastní oči, jak jeho rodiče na moři brutálně zabil podivný tvor podobný chobotnici. Nyní se Ray s odhodláním vykonat pomstu připojí k archeoložce Nicole, aby podnikli nebezpečnou expedici na širém moři za legendárním řeckým opálem, který prý hlídá táž bestie, která zabila jeho rodinu. Zatímco se ocitají tváří v tvář vražednému krakenovi, musí bojovat s nelítostným zločineckým bossem, který se v honbě za vytouženým pokladem před ničím nezastaví. (Filmbox)

(více)

Recenze (25)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Něco tak hloupého se jen tak nevidí. Takács už párkrát překvapil(třeba výborný The gate) ale co předvádí tady je něco hrozného nudné, ukecané, neakční a navíc blbě zahrané. Třeba takový Ice spiders byly blbé ale aspoň zábavné. Tohle je fakt děsná sračka. Jack Scalia by se měl už na tyhle sračky vysrat protože má rozhodně navíc. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Ve vodě řádí oliheň (jindy by tomu říkali chobotnice nebo krakatice). Nicol v oněch vodách hledá bájný poklad (a najde ho) jenže ho hlídá ona oliheň. Atmosféra celkem slušná, spíš než horor je to dobrodružný film. Ale nenacpat tam ty magory bylo by to lepší. Ps- " Na světě je 7 oceánů" (sakra co to bylo za blábol? Pokud vím a je mě známo jak ze školy tak z atlasu jsou jenom 4 oceány) ()

Reklama

AdamesWWE 

všechny recenze uživatele

[4/10] Nie až taký veľký bullshit ako som čakal. Herci béčkoví, postavy nesympatické, akurát na záporáka sa dalo pozerať.. Celá kostra príbehu je úplne jednoduchá a predvídateľná, nedá sa tu vravieť o nejakom tempe, napätí, tento film nefunguje po žiadnej hororovej stránke, ale je krátky, odohráva sa v dobre vybranom morskom prostredí, takže som si tých 88 minút pozrel a nejak extra ma tento film nenudil. Digi spracovaná chobotnica vyzerala trochu lepšie ako som čakal, podľa obrázkov to vyzeralo hrozne ale nieje to až také odporné.. A hororové prvky tu ani niesú, strety s chobotnicou sú tu málokedy a likvidácie by sa dali zrátať na jednej ruke. V úvode sa mi páčilo stiahnutie muža do vody, ale potom tu už nič krvavé ani nieje. Akurát tak v závere, ale záver je úplne neprehľadný kedže sa odohráva cez noc. Nevravím, že keby to bolo cez deň tak by to bola nominácia na oscara, ale jedno zabitie muža tam vyzeralo slušne, ale nieje nič vidieť, škoda. Nakoniec ked´ to zhrniem, v podstate som celkom prekvapený, že som to dopozeral. Podľa filmov čo točí režisér a hodnotení filmov som čakal fakt sračku, ale dalo sa to pozrieť raz. Ale naozaj iba raz, na film som po pár minútach zabudol a neobsahuje ani jeden moment ktorý by stál za reč. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jde o další film z tvorby Tibora Takácse. Tento režisér už stvořil takové blbosti jako jsou Ice Spiders, Mosquito Man nebo Rats. Tento film patří pro mě osobně do toho lepšího co stvořil, i když ne zas moc.Co se týče efektů jsou dost slabé, a to je ještě moc mírný verdikt. Ztvárnění samotného krakena je opravdu ubohé. Když ho sledujete ve vodě, je na první pohled vidět nedokonalá digitální podoba. Na chapadlech je zblízka jasně vidět, že jsou potažené něčím jako alobalem. Prostě příšera samotná je asi nejhorším prvkem ve filmu.3/10 ()

nula87 

všechny recenze uživatele

Mám celkem slabost pro všechny ty filmy o přerostlých, zmutovaných či jiných nestvůrách, příšerách a a podobně. Ale všechno má své meze. A tenhle "film" je daleko za nimi. Směšná gumová oliheň, stupidní dialogy (když asi ve 3. minutě slyšíte: Ty můj malý nezbedo, a pak spousty dalších perel...), prkenné herectví. Opravdu by mě zajímalo, kdo soudný může dát po přečtení scénáře na něco takového peníze. Za pár nechtěně vtipných momentů 15% ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Mladý Ray (Kyle Morven Tejpar) číta vo filme knihu "20 000 míľ pod morom" od Julesa Verna. Toho pri písaní inšpirovala báseň od Tennysona s názvom "Kraken". (beso74)

Reklama

Reklama