Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

SirSez

Aby mě film dojal hned několikrát se mi ještě nestalo, emociálně naplněný film dýchal vším co se v něm odehrávalo a já tam hrál taky.... ()

AngiS

Mne ten film naprosto uchvátil... zatraceně.. člověk se chvíli směje a chvíli..světe div se.. já i brečela.. Hilary Swank je jako vždy naprosto okouzlující.. a Jeffrey je fascinující chlap s charismatem až na půdu.. Miluju Irsko... Rozhodně tenhle film přidám do svých TOP... p.s. I LOVE U... ()

Peiper2

Pěkná romantická komedie, která je sice trošku (víc) přitažená za vlasy, ale přesto se mi to hodně líbilo. Tahounem filmu je perfektní Hilary Swank, která hraje opravdu dobře a též ostatní herci se snaží. ()

Honzick

Pro většinu ohromně romantický snímek o tom, jak mrtvý manžel posílá svě lásce milostné dopisy ze "záhrobí". Pro mě je to nezájímavý kýč prakticky o ničem, kterým jsem se sotva prozíval nakonec. ()

Pussycat18

Zase jedno obrovské zklamání! Udělala jsem si pohodlí, připravila si krabici papírových kapesníčků a spustila přehrávač....a během prvních 20minut jsem pochopila, že naprosto nevím, na co to koukám! Četla jsem knihu podle které byl příběh zfilmován. Tehdy 17ti letá Cecilia Ahernová napsala jeden z nejlepších romantických (jako že romantiku obyčejně nečtu, tenkrát to bylo z nouze) příběhů vůbec. Příběh o lásce natolik silné a vzácné, že ji nedokázala rozdělit ani sama smrt. Ač byl psaný román lehce naivní, v ohledu na věk autorky byl velice, velice kvalitní a reálný! Což se nedá o filmovém zpracování říct. Příběh je odbitý...poznali byste vy, kdož jste román nečetli, že Jeffrey umíral celý rok na rakovinu? Ano, během tohoto roku dokázal vše tak dokonale připravit. Podle filmu bych řekla, že ho sejmulo auto a kdybych to nečetla, divila bych se, cože ho nutilo podniknout takové kroky! Zoufalství, ve kterém měla Holly být mělo trhat srdce, to co předvedla Hillary Swank mi přišlo spíš komické a ubohé. Jednu jedinou hvězdičku dávám za obsazení Kathy Bates, kterou pokládám za velice kvalitní herečku, která ví, co se od ní očekává a také to umí předvést! Raději si tento příběh přečtěte, pokud se spokojíte s filmem, uteče vám jeden z nejromantičtějších a nejkouzelnějších příběhů jaké kdy spatřili světlo světa! ()

joshula

Trošku jsem se v první chvíli hledal. Poměr délka ku kvalitě filmu není pořád konstantní. jedním ze světlých bodů je výlet do Irska, kdy se film začíná probouzet. ()

dopita

Tak nad tímhle radši vůbec nehodlám přemejšlet, bže jinak bych musel vehementně kritizovat naivnost a bezbřehou hloupost scénáře. Ale některé osoby ženského pohlaví si u toho určitě rády pobrečej. Já se nudil. ()

ThomasCrown

Veľmi zvažujem pridať aj tú piatu hviezdičku. Námet a scenár sú dokonalé, obsadenie prvotriedne, Gerarda Butlera týmto radím k mojim TOP 10 hercom, Hilary Swank konečne vidím aj v ženskej role, kde je prekrásna. Prostredie Írska je dokonalé, hudba už nemôže byť lepšia, dokonca som si pozrel, vlastne vypočul aj záverečné titulky a ten skvelý pocit po nich sa nedá opísať. Vlastne som sa týmito riadkami aj sám presvedčil a tú piatu hviezdičku predsa len pridám. Naozaj dobrých romantických filmov je málo. ()

Krabak

Jelikož Butlera jako herce mám hodně rád, tak jsem si tento film nemohl nechat ujít, ač jsem věděl, že to bude strašná slaďárna. To co se z toho vyklubalo, jsem opravdu nečekal. Místo romantických milášků a cukroušků byl, tedy aspoň pro mě, film jeden velkej citovej vylejvák. Musím přiznat, že opravdu u některých scén se mi draly slzy do očí. Pokud jste taky někdy někoho milovali a ztatili jste ho(nejenom úmrtím), tak si tento film nenechte ujít. Myslím, že ten obsah nejlépe pochopí lidé jen z této kategorie. PS: I LOVE YOU--->90% ()

danielosbourne

Původně jsem si chtěl pobrečet,ale to se nějak nepovedlo. Čekal jsem nějaký hrozný srdcervoucí doják, podle toho co jsem slyšel z vyprávění a nakonec mi byla předložena tahle romantická komedie, u které toho není moc k pláči, ale alespoň zaujme svým námětem...Ale mohlo to být lepší. ()

provitamin

O tom aké je to ťažké keď stratíme osobu ktorú najviac milujeme a zároveň invenčný spôsob ako sa s tým vyrovnať, teda aspoň do istej miery. Chápem tých ktorí tento film posunuli do TOP 200 najobľúbenejších filmov. ()

Simbet

Když jsem po přečtení románu od Ahern Cecelie zjistila, že ho i natočili, byla jsem štěstím bez sebe. Ale obsazení hlavní představitelky mě vůbec nenadchlo, protože jednak Hilary Swank nemusím a jednak mi tam vůbec nesedí. No a co říci k provedení, pokud bych nečetla tu knihu, tak bych si asi řekla, že to byla příjemná oddychovka na nedělní odpoledne, ale protože jsem ji četla, tak jsem hrozně zklamaná. Pozměnili úplně dějovou linii oproti knížce a celkově je to velmi nedobře udělané, proto dávám jenom dvě hvězdičky. Moc velká škoda. ()

anaticha

To bylo tak skvělý!První, opravdu první romantický film, který jsem probrečela od začátku do konce a za tento nelehký úkol dávám tvůrcům 5* Dostává se na první příčku mých oblíbených romantických filmů. ()

Crackonosc

Bavil jsem se, občas jsem se od srdce zasmál, občas jsem byl dojatej a vždycky, když byl na plátně Gerald Butler (má nečekaně celkem málo prostoru), jsem s otevřenou pusou obdivoval jeho dokonalej hereckej projev. 80% ()

jasiska

Ja mám síce rada romantické filmy, ale všetkého len s mierou. A keď mám cukor až za ušami, je to viac ako s mierou. Navyše som občas mala pocit, že som citovo vydieraná, čo na filmoch priam neznášam. Ale napriek tomu musím uznať, že občas som bola naozaj dojatá a niekedy som sa aj zasmiala, takže to asi nebolo až také strašné. Nemyslím si však, že si tento film tak skoro zopakujem. ()

kwoky

Hezka romantika, hezka herecka, ale jako celek to bylo na me moc pomale a krome hlavnich hrdinu, jejich vztahu a hereckych vykonu, me vlastne ani film nijak zvlast nezaujal. Mirny nadprumer. ()

Angelino

Nepovažujem sa za veľkého fanúšika romantických filmov, no tento ma dostal už pri prvej scéne. Úžasne vykreslené rozdielne chápanie sveta i vzťahov mužskou a ženskou logikou, zakomponované do sociálnej hry ústredného páru, ktorým rozumejú vždy iba tí, ktorých sa týkajú. Určite nebudem jediný, komu pri tejto scéne paralelne podobné obrazy zo svojho života roztiahnu kútiky do nenápadného úsmevu. Po správnom naladení nasledovala originálna myšlienka (hviezdička navrch za námet), výborná Hilary Swank a správne dávkovanie príbehu, ktoré si vynúti kde tu i zaslúženú slzu. ()

vodafone

Film pro mě byl trochu zdlouhavý, ale občasné komickými chvilkami, vždy napravily momentové protahování snímku. Tento film je ukázka z jedna mnohých jak člověk dokáže hluboce milovat. Čtyři hvězdy jen proto, že to není úplně moje příchuť čaje. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)