Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

JohnRambo

Je to tak trapné až je to sranda. A všetci čo dávajú odpad sú len ovplivnený svetom. Na jednej strane sa rozšírilo že je to super a stal sa z toho hit-deti to milujú, na druhej strane sa rozšírilo zo strany starších že je to sračka-všetci opakujú. Nehnevajte sa na mňa ale keď už nič iné v telke nie je (a väčšinou nie je) tak sa na to dá pozerať. A keby ste mali 11 ročnú sestru ktorá ma Montanu všade, od nálepiek na zošitoch po povlečenie na posteľ...bol som donútený súhlasiť že je to dobré :) ()

_Moon_ odpad!

1) Songy z tohoto seriálu našli v USA uplatnění při výslechu zločinců. Tato metoda byla před nedávnem (spolu s waterboardingem) zakázana prezidentem Obamou jakožto nelidský způsob mučení. 2) Během natáčení seriálu nebylo ublíženo žádnému zvířeti. (Nepočítáme-li diváky, kteří shlédli alespoň jeden jeho díl) ()

kingik

Zvláštní. že tenhle seriál se tady netěší velké oblibě, ale s čistým svědomím musím říct, že jsem viděl větší katastrofy, než je tohle. Předně musím pochválit písničky, které jsou hodně dobré a po technické stránce se dá těžko něco vytknout. Co v sitcomu působí velmi rušivě je Mileyin skutečný otec Billy Ray Cyrus, který je dost nesympatický a velmi svou přítomností narušoval jinak poměrně zábavné momenty, a pak i to, že jsem na seriál tohoto ražení už trochu starý. Nevidím nic špatného na tom, když se náctileté holky i kluci v Hannah Montana vzhlížejí. Pořád je to stokrát lepší, než třeba kdyby brali drogy. ()

matthew.17

Raz mi najlepšia kamoška požičala dvd s celou prvou sériou (ktorá je sice najslabšia ale o to tu teraz nejde) Bol som vonku ešte s jednou babou a nemal som tie dvdčka kam dať lebo taška bola plná. Ona povedala: "Ja to nechcem držať!" Ja som sa nechápavo spýtal: "Prečo zase??" "No ako je to dobrý seriál, som sa smiala keď som to pozerala, ale tak... pozerávajú to malé deti, to je také trápne, že ma s tým uvidí niekto..." Myslím že tento náš rozhovor je odpoveďou na tak často kladenú otázku užívateľov ktorí dávajú 5* - proč hodnotíte když ste neviděli?? ()

Kharsh odpad!

Naprostá vymývárna mozků a seriál pro stáda. To se jinak nedá říct. Nevim, co má být na tomhle seriálu vtipného a koukatelného.Já si myslím, že je to jeden z vrcholů trapnosti, nevkusu a já nevim čeho všeho. Opravdu nechápu, proč se tyhle seriály točí, jaký mají smysl... asi nás otravovat ze všech možných koutů a mučit nás. Já na to koukat déle než minutu, tak se mi vypaří ta náhražka mozku, kterou mám. Bože. ()

• Jacksonovo celé jméno je Jackson Rod Stewart (Jason Earles), pojmenovaný po zpěvákovi Rodu Stewartovi. (Claude Speed)
  • Název odkazuje na první verš hymny Spojených států amerických: „Oh, say can you see.“ (LUKICKK)
  • Premiéru epizody sledovalo více než 5,4 milionu diváků. (LUKICKK)

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)