Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

josefklimes

Ne zrovna povedený seriál s příběhem, který zná snad každý. Holka, která se chce stát hvězdou, už hvězdou je ... oooh napínavé :P ... Párkrát jsem se trochu pousmál, ale to pohřbily scény, kde jsem se cítil neuvěřitelně trapně ... 25% ()

DansteR odpad!

162. nejhorší seriál + 240. nejoblíbenější seriál...WTF??? kam ten svět kua spěje :-D...tohle mi fakt nedává smysl. Hold ta dnešní mládež :-( ()

Sarosima odpad!

Videla som asi 2 diely, potom som si povedala, že radšej budem prášiť koberce, ako vidieť ešte jednu časť. V podstate bez deja, bez humoru o jednej Hane Smotane. Toto teda nie. ()

Mukl007

Holt asi nejsem cílová skupina- 13let stará přiblblá holčička trpící pocitem, že ji nikdo nemá rád. No, díky bohu. ()

Jessicahamby odpad!

Když o víkendu ráno, dávají Hannah a sestra se dívá, mám vždy chuť jí to v zájmu vyššího (většinou i mého) dobra vypnout. Upřímně nechápu, co je na tom tak vtipného, když ta - Lily, tuším, a Hannah dvacetkrát po sobě pronesou tu samou větu, nebo když se rve s nějakou hvězdou o botu, či co to bylo ( z filmu H. M.) ... ()

Merenre

Nemá smysl si nic nalhávat, Hanička (resp. zejména fotřík a brácha) je prostě boží. A kdo říká, že ne, tak lže sám sobě. ()

Fantasy odpad!

Proč? Proboha proč? Příběh Hannah Montany známe všichni -> přes den obyčejná školačka, v noci světová superstar. Chápu, že o tom natočili film, ale proč sakra udělali ještě seriál?? Nejhorší nápad ever!! Nudný děj občas proložený prapodivnými písničkami (i když pořád lepší, než to co zpívá Miley teď) a herecké výkony působí, jako kdyby aktéři netušili, jak se na obrazovce octli. Kladné body získávají jen vyčůraný Ricco (ten malej zmetek je naprosto boží!!) a natvrdlý Jackson. ()

ClarityW. odpad!

Kedysi, pred 9-10 rokmi sme si na tom kvalitne ujíždeli ako 9 ročné deti, ktoré nevideli povrchnosť a slizkosť tohto úžasného seriálu, ktorý deťom vymyje akurát tak mozgy. ()

Rococo odpad!

Jeden díl stačil. Fuj, hnus, odpad! Nevtipné, nezábavné, bez příběhu a hlavně pěkně trapný! Nechápu lidi, kteří se na to můžou pořád dívat všude to chválit a kupovat si oblečení a věci s tímto motivem. ()

sue2008

Rozhodně to není taková noční můra, jak by mohlo podle hodnocení vypadat, vždyť jenom Rico by si zasloužil 5 hvězdiček. Samozřejmě má asi jako každý seriál lepší i horší díly a tím že je zaměřený na mladé publikum nesmí chybět neustálá moralizace. Hlavním problémem tohoto seriálu je asi popularita, která nezbytně musí všechny rozdělit jen do dvou kategorii skalní fanoušek X nesnáším. Já jsem se rozhodně nenudila a občas jsem se i zasmála (ale podotýkám, že seriál sleduji v originále a věřím, že dabing víc než polovinu vtipů zabije), takže si klidně nadávejte, já se budu dál bavit Mua-ha-ha-ha:) ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)