Simon a Stanley jsou venkovská dvojčata žijící v horách. Simon je mentálně postižený a před mnoha lety právě jeho ruka zapříčinila smrt vlastních rodičů. A zabíjení mu zachutnalo, což na vlastní kůži okusí pětice studentů, kteří si vyrazili na prázdniny k řece. Simon s nimi rozehrává brutální krvavou partii a jednoho po druhém likviduje stále bizarnějšími nástroji. A nepřestává ani poté, co se ukáže, že jeho zvířecí chování neušlo pozornosti svědků – skupině hráčů paintballu. I je čeká strašlivá smrt, protože kdo se postaví Simonovi do cesty, nemá šanci přežít. Jediný, komu se to podaří, je mladá dívka. Ale bylo by bláhové předpokládat, že pouze ona sama může zastavit čisté zlo. Bestiálně krvavý splatterhoror natočil v lokacích kalifornského Grass Valley režisér William Dear. (oficiální text distributora)

LIVINGDEAD

Čtu obsah a koukám. Koukám, že jsme se sestrou film asi špatně pochopili. Byli jsme si jistí, že to vraždí Stanley. Že Stanley zabil svého postiženého bratra a své rodiče, protože jak říkala matka na začátku - "Stanley je zlý a krutý"...... také na konci když stojí před zrcadlem se ukazuje, že je to Stanley s rozdvojenou osobností ! Takže buď jsem hloupý a nebo distributor špatně přeložil obsah filmu. Co se týče samotného filmu, zpočátku nuda, pak začínají naháněčky v lese. Velké plus dávám za nastražené pasti! Film "Simon says" řadím mezi průměrné horrory! ()

moiiz odpad!

Neviděl také pičoviny svět. Jsem ochotný občas něco zkousnou, ale tento "film" jsem s dovolením nedokoukal. Banda demntu ve složení 3 super kočky (jedna nadržená, druhá v růžovým a třetí tvářící se inteligentně), nabušenej vylízanec myslící snad jen třetí nohou a hláškující vyhulenec, se vydají na piknik. Narazí tam na dva degeny. Začne vyvraždovačka, nějakým zahadným zpusobem se do toho přimotají další oběti. Maník použivá k zabíjení různé variace na krumpáče, dojde i na krumpáčomet. Vydržel jsem to dalších 15 minut s nadějí, že z lesa vyskočí Chuck Norris a trochu to tam poladí. Bohužel se tak nestalo a šel jsem radějí spát. Post scriptum: omlouvám se za spoiler, ale jinak to nešlo. ()

mourinho

Je to na hraně. Nesympatičtí teenageři, řada nelogičností, dialogy nemají hlavu, o patě ani nemluvě, hloupý závěr......no, ale tak nakonec to přeci jen bylo docela zábavné a krumpáčomet hrubý, tudíž jsem přivřel obě oči a tu třetí hvězdu přidal. Ale jak říkám, je to fakt na hraně! Jo a ten oficiální text distributora mi také nějak nesedí... ()

honajz2

Krumpáčem na všechno. Na střeva, na hlavu, i na jazylku se vám bude hodit. Tohle je ten typ filmů, co nemám rád - "brutalita"bez nějakého děje. Hororově je to naprostý odpad, ale budu upřímný, já to po tom klasickém teen hororovém začátku začal brát jako komedii. V lese tolik lidí a Stanley/Simon vlastní snad milion krumpáčů které pak vrhá úplně všude. Hlavní pětice je banda nehorázných idiotů, u kterých je jedinou zajímavou osobou Shaggy, který vyměnil chudáka Scoobyho a celou jeho partu za fet. Nelogičností je tu nespočet, nemá smysl je vyjmenovávat, jelikož je jich tolik... (vymrští tři krumpáče a najednou jich po lese lítají desítky). Jako komedie to ale funguje, sice trošku zvrhlá komedie, ale co už. Díky svojí nelogičnosti bych tento film zařadil mezi takové "specialitky", jako je Lavalantula nebo třeba Sharknado. Tohle si ale stále prostě hraje na seriózní krvavý horor, přitom je to jenom naprosto pitomé. ()

Rodriguez

Tomuhle jsem se musel zasmát hnedle na začátku. Simon říká je snad jednoduchý překlad, leč český distributor je asi invalida, který propadl z angličtiny, kdy Simon řekl! Já to říkám pořád, na takové filmy koukat v původním znění s titulky a nenechat si to prznit hnusným českým dabingem! O dalších zhovadilostech ve filmu ani nediskutovat, protože by to byl dlouhý a nechutný výčet. 15% ()

• Robyn Lively (Leanne) a Paige Sorenson sú uvedené v úvodných titulkoch, ale v záverečných už ich mená nie sú. Harold Smith (Sty) je zasa v úvodných titulkoch uvedený ako Harold 'Smitty' Smith, ale v záverečných už ako Harold Smith. (m.a.t.o.)