Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Segrestor

Díky Adamovi Baldwinovi jednoznačně za pět hvězd. Tento živoucí terminátor posouvá seriál ještě kousek dál, než tvůrci zamýšleli. Samozřejmě, že jim šlo o Intersect, databázi CIA a kdoví čeho ještě, v mozku milého nešiky Chucka, samozřejmě, že jim šlo o konfrontaci blba a jeho blbů kamarádů s nástrahami špionáže v moderní válce o technologie. To všechno beru, ale tím, že tam flákli Adama Baldwina, sympatickou kočku Strahovskou a v rolích blbů další borce, to prostě přetáhli na skvělou záležitost, kterou se dá bavit donekonečna. Je to akční, je to veselé a spoustu dalších superlativ, kterými nechci zdržovat. Prostě pecka, kterou bych doporučil každému. ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +scénář, námět, postavy -snad kdyby se to bralo někdy víc vážně/// Možná je na hodnocení ještě brzy, viděl jsem zatím jen první sezónu. Největší problém mi dělá si seriál pořádně vychutnat. Někdy se na něj dívám tak trochu ve spěchu. Příjdu z práce, ani se nestíhám pořádně najíst a už to začíná. A přitom je tam tolik věcí a údálostí, že to člověk někdy ani napoprvé nestihně všechno postřehnout. Hlavně ze začátku mě seriál naprosto ohromil a nutno říct, že ze všech seriálů co vysílá Prima Cool je tento nejlepší. (Možná ještě Futurama, tu mám ale už 2 roky na DVD, takže tu teď nesleduji.) Proto se pro mě stal Chuck nejsledovanějším a nejvyhladávanějším seriálem této stanice. Líbí se mi ve spoustě věcech. Nejvíc asi v tom, že není težké si říct: "vždyť tento seriál je skoro o mě". Prostředí obchodního domu Buy More tomu napomáhá. Jen ségru nemám, ale to je asi tak jedinej rozdíl mezi mnou a Chuckem. A je to přitom jednoduché: normální kluk se stane tajným agentem a tuto skutečnost před svým okolím tají...prostě klasické ohrané téma, ovšem zabalené do hezkého a zábavného kabátku. Od seriálu opravdu víc nepotřebuji./// Celkem 91%/// Shrnutí: První řada (86%), Druhá řada (96%) zvláště poslední 3 díly byly neuvěřitelné. ()

c.tucker

Seriál jako droga. Oblíbil jsem si ho už od úplného začátku a zhltnul v jednom kuse. Neskutečně jsem se platonicky zamiloval do Yvonne Strahovski, která mě strašně uhranula. Je to prošpikováno hromadou odkazů na vše okolo nerdovství a filmového a jiného fanouškovství, takže jsem se neskutečně bavil. Nemůžu říci, že všechny série jsou si rovnocenné, ale dohromady to tvoří zajímavý počin. Poslední díl a závěrečné momenty pro mě byli neuvěřitelně silné. ()

Feek92

Akce, vtip, napětí, nedočkavost. I takto by se dal nazvat jeden z velmi populárních seriálů současnosti. Průměrný Chuck, který byl stejný jako všichni ostatní se stane největším borcem seriálu, každý si pak jen říká: "chci být jako on." - vtipný, romantický, něžný a trošku ňouma. Proti tomu se zde objevuje nejdůležitější faktor pro muže - Sarah, která u mne patří mezi nejvíce sexy herečky. Nejvíce se dá pochválit ta nedočkavost na další díl, protože, každý díl skončí tak dokonale, že si jen říkáte, aby už bylo pondělí. ()

Kopik

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, u nějž jsem si jist, že zabere trvalé místo v mojí TOP10. V agenta předělaný nerd Chuck Bartowski, krásná Sarah Walker, věčně skeptický drsňák John Casey, nešikovný Morgan Grimes, Ellie, Úžasňák a samozřejmě ztřeštěná dvojka Jeffster. Po všech pět sezón u mě tato kombinace parádně fungovala, vývoj charakterů naprosto odpovídal celému průběhu tohoto akčního komediálního seriálu a jeho požadavkům. Takže po Scrubs opět lítost, že už bohužel nebude možnost setkávat se s těmito hrdiny i nadále. Nemůže následovat nic jiného, než plný počet. ,,No to mě zchuckujte." ()

• Když Chuck (Zachary Levi) a Morgan (Joshua Gomez) cestují do Moskvy a objeví se tam mapa světa, Česká republika je tam vyobrazena jako Rakousko a Slovensko jako Česká republika. (TionMedon)
  • V epizóde sa ako hacker objavil Freddie Wong (Freddie), ktorý bol v tom čase známy YouTuber. (sciny)
  • Ve scéně, kdy Chuck (Zachary Levi) vychází z domu, dává si hrníček kávy na střechu auta. V dalším záběru ho má však v ruce v autě. (sako44)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Scenáristé v akci

Scenáristé v akci

22.11.2008

Vrána k vráně sedá a američtí scenáristé s oblibou pracují ve dvojicích. Rossio a Elliot (Piráti z Karibiku) či Orci a Kurtzman (nepřehlédli jste našlapaný trailer na nový Star Trek, že ne?) jsou už… (více)