Reklama

Reklama

Hellboy Animated: Blood and Iron

(TV film)
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Profesor Broom se v roce 1939 utkal s upírkou Elizabeth Ondrushko, maďarskou krvavou hraběnkou a vyšší kněžkou kultu Hekaté. Ani kůl v hrudi jí ovšem nadobro nezastavil. Nyní má profesor po ruce Hellboye, Liz i Abea, pro které se obyčejná akce “prozkoumat strašidelný dům“ mění na boj o holý život. Nestojí proti nim totiž jen samotná upírka, přivolaná zpět na tento svět dvěma čarodějkami, ale i další krvelačná stvoření noci. Tohle bude zatraceně dlouhá noc... (Yojimbo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Krev & Železo... Název by i relativně odpovídal, ale nepřipraví na to, co přijde, poměrně nudná omáčka, která z mírné béčkovosti vykolejí jen na pár chvilek v před-finálnímy souboji, které kdyby byli finální, určitě bych byl mnohem raděj, neboť ač je ten závěrečný dobře zpracován, prýští z něj účelovost jako krev v Tarantinově Kill Billovi. (_(__spoiler__)_) Proč? Pro bohy proč se ve všem musí snažit Hellboye obrátit na tu "správnou"stranu? ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Filmy od Del Tora jsou geniální a zřejmě jedny z nejlepších předělávek komiksu. teda aspon pro mě, na animovanou verzi jsem se upřímě moc netěšil a já věděl proč. tenhle animák se snaží být děsně cool a co možná dost temnej stejně jako Watchmen animovaná verze. Ale totálně mu to ujíždí, animace je sice pěkná a dabing je povedenej už jen díky tomu že tu dabují stejní herci co ve filmu, ale celkově je to takový uspěchaný a bez jakkýkoliv emocí a celkově je to spíše nudné. Slabota. ()

Reklama

Yojimbo 

všechny recenze uživatele

Tenhle film má vše, co mám na komiksech o Hellboyovi rád. Předlohu lze asi těžko překonat, ale nemůžu se zbavit dojmu, že tentokrát je to i o něco lepší než v případě prvního animáku. V průběhu se vyskytne několik skutečně působivých scén, příběh je plný mytologie a tajemna, tempo svižné (ostatně film není nikterak dlouhý) a dokonce i ten dabing se o něco málo zlepšil. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Stejně dobré jako první hellboyovský animák. Tentokrát se ale ke slovu dostává nefalšovaná hororová atmosféra podepřená příběhem, který tradičně (mignolovsky, komiksově) perfektně kombinuje známé i méně známé legendy a plete z nich strhující podívanou. Vždyť mix příběhu Alžběty Báthoryové, upírské podívané a starořecké mystiky, to je něco přesně pro Hellboye. Bát se sice nejspíš nebudete (pořád je to "jen" animovaný film, já vím), ale napínavou sedmdesátiminutovku vám garantuji.__P.S. Znalci Hellboye tištěného, počkejte si na konec titulků. Ano, chystá se film The Phantom Claw. V hlavní roli s Humrem Johnsonem! Už aby tu byl! ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Druhý animák s Hellboyem se mi líbil více. Je zde více akce, napětí a příběh se mi jeví taky propracovanější. Opět film dabují stejní herci a je to příjemné, když slyšíte například hrubý a ironický hlas Rona Perlmana. Co se týče animací jsou stále skvěle udělané. Příběh je správně temný jako u klasického komiksu. Flashbacky zde působí dobře. Nemám co dodat. Na poli animáku se bude líbit i těm kdo Hellboye "Dítě z pekla" ani vůbec neznají. ( 70 procent ) ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Čtveřice, která si ve filmech série Hellboy zahrála hlavní postavy, Ron Perlman, Doug Jones, Salma Blair a John Hurt, zde nadabovala své postavy. (Innuendo1987)

Reklama

Reklama