Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

Faila

Simona Pegga a jeho humor zbožňuju, Megan Fox ráda nemám, ale tady mě dostala a Jeff Bridges je dokonalost sama. A zbytek (ostatní postavy, jejich představitelé, příběh, hudba apod.) stál rozhodně taky za to! ()

Evander

Docela příjemná komedie s výborným hereckým obsazením. Občas jsem měl pocit, že se zamýšlený humor míjí účinkem, ale jednoho zhlédnutí nelituji. ()

brumbrum

Hodne slabomyselne; par gagov tam bolo, napr. mrtva civava vo vytahu nemala chybu ;-). Ale inak fakt tazky kaliber idiocie, kuknute a vymazane; skoda casu. 1* za tych par srandiciek ()

mi-ib

Není to typická romantická komedie, protože romantika je tu dávkováná jen po troškách, a to mi vyhovuje. V těch zbylých minutách stopáže, už jen a jen exceluje Simon Pegg a potvrzuje svůj komediální talent, kterého jsem si poprvé všiml v Hot Fuzz. Dalším lákadlem je Kirsten Dunst, která hraje nijak zvlášť nápadnou novinářku, a to se k ní přesně hodí. Na začátku potěší také Katherine Parkinson a Chris O'Dowd z IT Crowd. Já byl spokojený, ne-li příjemně překvapený, takže za 4*. ()

Yojimbo

Je to tak trochu jako "Ďábel nosí Pradu" s tím rozdílem, že Simon Pegg je v porovnání s Anne Hathaway ošklivější a mnohem zábavnější. A funguje to, tedy ne že by se člověk za břicho popadal, ale pobaví se a ačkoliv dobředu ví, jak to celé skončí, podívanou zpříjemní kvalitní herci, četná camea a tu a tam scénáristická perla. ()

sandis

Tak jsem se po dlouhé době rozhodl sáhnout po komedii. Nedopadlo to úplně špatně. Simon Pegg mě chvílemi rozesmál. Jako odpočinkový žánr, který ovšem není úplně typicky "kozumní", se to dalo. Rozhodně je na tom znát, že to točili britové. A docela se mi ten jejich pohled za moře líbil. Ovšem Gillian Anderson mě tedy nijak nepotěšila, myslel jsem, že je už v důchodu. 7,5/10 ()

FFs

Film mě vcelku slušně pobavil, několik scén bylo opravdu vychytaných, avšak celkově tomu bohužel přece jen něco chybělo. Zoolander byl v tomto směru dotažen k dokonalosti, tomuto snímku, ač není špatný, chyběla ta správná jiskra. Na mé gusto prostě trochu moc romantické a přeslazené. Nicméně herecké obsazení kvalitní a herecké výkony rovněž silně nadprůměrné, no a Megan Fox je prostě Fox ;-) Dávám ***+ ()

Leoric

Při takovém hvězdném obsazení jsem se nadmíru těšil na brilantní vtípky Simona Pegga, byl jsem ale krutě zklamán. Předpokládám, že díky špatnému scénáři se tak ukázal Simon jako přehrávající britský trapák a to mne mrzelo nejvíce. Raději si pustit Spaced, Shaun of the Dead a na How to Lose Friends přepnout jen v přítomnosti Jeffa Bridgese a samozřejmě Megan Fox u které je jedno, zda mluví, či nikoliv :) ()

illy.cz

Více než příjemná komedie s mým oblíbencem Peggem. I když ten sladký konec si mohli tvůrci odpustit, vůbec by mě nevadilo, kdyby se Pegg vyspal s Megan Fox, mohlo to být zajímavější..:-)...btw Megan Fox je sice sexy, ale na Thandii Newton ani náhodou nemá...Hodně mě překvapil taky Jeff Bridges...po Iron Manovi další vedlejší role, která mu sedne jako ulitá a náležitě si ji taky užil...víííc britských komedií ()

Smidak

Královsky jsem se bavil a asi třikrát jsem málem vysypal popcorn, jak jsem vyprsknul smíchy. Už se těšim na DVD. ()

brrumlaa

Komedie, která vám dovolí nahlédnout do novinářského prostředí. Simon Pegg naprosto naprosto skvělý a nezvykle v romantickém filmu. ()

Harts

Výběr herců na tuto komedii je skvělý, bavil jsem se úžasně. Kdo má rád inteligetní z části "britský" humor, doporučuji tento film. "Death at a Funeral" z jiného soudku. ()

lxbch

Film, od kterého jsem si po dlouhé době hodně sliboval, mě nezklamal (na rozdíl od Spidermana 3). Od první chvíle mě Simon Pegg pobavil, překvapil, zaujal a, jakožto člověk mající rád ironické poznámky, jsem s ním neuvěřitelně soucítil. Z duelu hereček Megan Fox (na pohled kásnější, jež svou hvězdnou "blbku" zahrála velmi přesvědčicě) a Kirsten Dunst (na dojem příjemnější, jež své "maloměstské holce s nenaplněnými sny" vtiskla uvěřitelný punc) u mě na plně čáře zvítězila Kirsten. Po dlouhé době jsem viděl komedii, která netrhá bránice, ale na kterou se mi moc příjemně koukalo. ()

charmin

Devil wears Prada v mužskom podaní. Kolísalo to na hranici 3-4*, ale na konci pre ten shot moment, som sa rozhodla pre 4*:)A prečo som sa ešte takto rozodla : 1.Simon Pegg(nenahraditeľný) a Kirsten Dunst(šarmantná to žena, pre mňa oveľa krajšia ako Megan Fox), 2.soundtrack - I dont feel like dancin´ a zo dva príjemné house tracky ma dostali, 3. pre tie anglické raňajky,mňam :( 4. a samozrejme spomínaný záver s Fellinim. Okrem tohoto bol však film priemerný,trošku popletený dej, raz dlhá zápletka, inokedy sa dôležitá situácia "zazračne" vmestila do 2-3 minút, jendoducho som tam nevidela niekedy spojitosť. Škoda, na film som sa tešila najmä kvôli hercom a téme, ale tá réžia ma vôbec nechytila..Skutočne škoda. ()

darkreider

Mám rád Pegga aj Bridgesa a naozaj ma baví dívať sa na Kirsten Dunst :) Mierny nadpriemer romantických komédií s niekoľkými veľmi podarenými vtipmi. Osobne by som vtipy s mužatkou poslal do kytek. Vrámci chvály musím spomenúť cameo role z IT crowd :) ()

chemicquei

Vůbec jsem nevěděl, o čem to bude a co se bude dít, šel jsem naslepo. Halda překvapení vybafla na každym druhym rohu, ale naštěstí pokaždý mile a pokaždý s pořádným hlasitým smíchem. Jo jo, na to se rád kouknu znova. ()

Skleni

Pre mňa velmi nevyužitý potenciál. Silný nápad s kvalitným obsadením, kde je krásna megan a simon pegg s krásnym výkonom. Ako vždy. bohužiaľ to je všetko. Scenár zrovna silnými textami neovplíval a ani kulisy a umiestnenie deja vo mne nevyvolalo dojem kompletnosti filmu. Akoby tvorcovia nevedeli čo maj´ako kde a kedy urobiť. Proste mi prostredie nesedelo k tomuto žánru. A navyše mi vadili aj také veci ako kostými. Proste celkový dojem znova budí nízko rozpočtovosť. Oproti Hot Fuzz veľký pokles. 58% ()