Reklama

Reklama

Epizody(18)

Obsahy(1)

Sitcom, ve kterém tvůrci zachycují rozdílnost dvou sester - dvojčat. Mitchee (Sara Gilbert) je ta chytrá a racionální, Farrah (Molly Stanton) je ta blonďatá a rozpustilá, trochu jako její matka (Melanie Griffith). Přesto, nebo právě proto se jejich rodiče rozhodnou přenechat jim řízení módního podniku. (j.o.j.o.)

Recenze (5)

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Lehký nadprůměr, který ale nemá šanci dostat se mezi současnou top sitcomovou produkci. Ale před odchodem do práce se na to rád podívám. - 65% ()

Arx 

všechny recenze uživatele

Vcelku pohodový seriál o dvouch střelených dvojčátek. Zatímco jedna je panovačná obchodnice, druhá zase slečinka pro každou kravinu. V seriálu hraje i Melanie Griffith, coby jejich seriálová matka. Je to spíše průměrný seriál, ale když Vás přepadne nuda dokáže zpříjemnit chvilky a občas i pobavit. ()

Reklama

tom.cube 

všechny recenze uživatele

Po ránu při kávě... lepší než drátem do oka. Zajímavé vidět Leslie Winkle z Big Bang Theory v trochu jiné poloze. ()

Agent008 

všechny recenze uživatele

Spoustu dílu jsem měl tu čest schlédnout a můžu s klidem říct že lepší průměr tedy 3*. Pohodový serial s dost vtipnými scénami a dobrým herecký obsazením který pobaví. ()

filmmovier odpad!

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu jsem toho prostě musel nechat. Seriál, který se tváří jako sitcom ale ve skutečnosti to je jedna velká nuda. U toho prvního dílu jsem se zasmál jen na začátku, pak už ne. Jediné, co je na tom fajn je vidět Leslie s TBBT někde jinde a jinak. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama