Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Black-star

Tento seriál nemá chybu, co dodat. Krátké sketche, které pobaví ty nejstarší ale i nejmladší z nás. Moji synovci i neteře ho zbožňují. Nikdy se mi to neokouká. A vzhledem k tomu že ovečky jsou má nejoblíbenější zvířátka má ode mě SHAUN 100% ()

bull!nka

Ta ovečka je prostě k sežrání, nápady soužití zvířátek na farmě jsou k popukání, naschvály s čuníky super...a člověk z toho souboje většinou vychází jako naprostý trouba ;o) ()

Colour

Toto by mali hodnotiť deti, tým je to hlavne určené. Väčšinu detí, čo poznám a ktoré videli čo len jeden diel, si ho obľúbili. I ja som videla zopár dielov, keď som mala cca 13 rokov, a páčilo sa mi to. Každý si tam nájde niečo, čo ho rozosmeje. Či už roztomilé ovečky alebo blbosti, ktorých sú schopné. 4,5* ()

jaki96

Každý díl této výjimečně nadané ovečky Shaun, která v podstatě dokáže všechno, přinese něco nového, co dokáže rozesmát diváky všech věkových kategorií. Výborně vytvořené postavy a prostředí doplňují skvělý dojem ze seriálu celého. Moje hodnocení: 99%!!! ()

Mira90

Zvláště ve srovnání se současnou večerníčkovskou produkcí vyniká obrovská kvalita Ovečky Shaun. Je to vtipné, úderné, inteligentní. Díly s prasaty nejlepší! :-) ()

M0NCA

Pro plastelínu mám slabost od dětství. Moc dobře nechutná, ale něco na ní bylo... Došlo mi sice až postupem času, že když nesmícháte všechny barvy dohromady a nenalepíte pod stůl tak, aby to rodiče nenašli, může vzniknout něco stejně roztomilého, zábavného a přitom geniálního, jako je Shaun, zato bylo moje vzezření silnější a já můžu slíbit, že moje děti na Shaunovi jednou vyrostou. Spolu s Krtečkem, samozřejmě :) ()

Celebrian

tak roztomilé, až se z toho postupně stane neskutečná závislost :) Mimo jiné mám pocit, že znělku si budu v hlavě přehrávat ještě další rok :) ()

-tHESWINe-

Skvělá zábava pro malé i velké. Nemůžu se dočkat až tohle ukážu dětem. Jen snad: proč musí být prasátka negativci? ()