Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

Diskuze

Němi (hodnocení, recenze)

To as bude pracovni nazev. Neverim, ze tam (hlavne) ta dvojka zustane.

murakamigirl

murakamigirl (hodnocení, recenze)

tiež by som to nevysedela nai kvôli jacksonovi, tolkienovi a del torovi dokopy... je to úplne logické a prajem im aby sa obe vydarili, druhá časť na tú sa teším o trošku viac... ako to celé pojmú to bude zaujímavé!! to že scenáristi ostávajú to je základ...bez jacksona a spol. by to skrátka nebolo ono...
L_O_U_S: pravdaže nie nutný, ale dobrý :) jacskon by sa nepúšťal do toho keby tomu neveril, a ja tiež verím!

902 10: proto že spojí dvě knihy Hobbit a Nedokončené příběhy

Němi (hodnocení, recenze)

Protoze samotna knizka Hobit bude prvni film. Druhy pak bude spoj mezi H a PP podle ostatnich "zdroju". Osobne bych nechtel sedet v kine treba 6 hodin, aby mi navic pak v pulce zacal uplne jiny film.

902 10

902 10 (hodnocení, recenze)

nevim proc se hobit po vzoru kill billa rozdeluje na 2 filmy, imho by stacil 1 obravdu velky film.

Méga (hodnocení, recenze)

Doufejme že Hobbit půjde ve stopách LOTRa, pokud ano a ta pravděbodobnost je velká, bude to pecka

MrCreosote (hodnocení, recenze)

LOTR rozjel vlnu zájmu o fantasy, fušeři ho ale dětinskými kopiemi zase pohřbili.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

mne je vôbec už zle zo všetkých tých "fantasy", čo sa za posledné roky točia... a keď konečne padne definitívne rozhodnutie natočiť Conana (aspoň), posadia na režisérsku stoličku Ratnera, ktorý to totálne dofajčí a zase sa ďalej budú točiť rodinné hlupôstky...

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

To by možná bylo zajímavé, ale ostatní přívrženci by se na to dívali skrz prsty. Mně osobně by zajímalo, jak by si s něčím takovým poradil Vangelis.

Rover (hodnocení, recenze)

lous - tím myslím prostě zvuky,, které nejdou vytvořit klasickými nástroji, ale synťáky, počítačově... Já bych hrozně chtěl vidět fantasy, kde se toto uplatní.. vám už se z těch orchestrů nedělá špatně?

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Rover: Ono do takové velkolepé fantsy jako je Pán prstenů ani nic jiného než mohutný, velkolepý orchestr dát nejde. A ani si to nechci představit jinak.

fruitbueno

fruitbueno (hodnocení, recenze)

OMG, řežu se smíchy nad vašimi úvahami o hudebním doprovodu :-))))))))))))))))))))))

Rover (hodnocení, recenze)

si z toho hned nedělejte srandu, já to myslím vážně,, hip hop by byl samozřejmě na nic, ale nepoužití orchestru by bylo výborný

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Tak ten hip-hop by se tam třeba hodil, pěkně by mohl podbarvit Bilbovu perplexitu, protože tihle hip-hopeři bývají taky většinou perplex. Šmakovo téma by mohlo být hráno na elektrickou kytaru, skřeti by tančili na techno, Elrond by si mohl zahrát na sitár (aby to bylo dost alternativní) a Glumovou jeskyní bude znít black metal, černý jako Sméagolova duše.

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Co takhle scéna Théodenovy smrti za zvuku Knocking on the heaven's door v předělávce Eminema? :))))

Rover (hodnocení, recenze)

já bych si představoval syntetizátory, elektronickou hudbu a tak :-) ale to prostě současný divák neskousne

Méga (hodnocení, recenze)

neumím si představit jinou muziku než tyhle orchestrální blbinky, třeba u útoku na Gondor Dj Boba :-)

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Rover:Zajímavé, mě ty ,,orchestrální blbinky" připadají geniální a nic lepšího si ani nedokážu představit. Nebo je snad libo Hanse Zimmera, Johna Williamse či snad Johna Powella?

Němi (hodnocení, recenze)

To nemaji byt "radoby" pribehy, ale udalosti popisovane JRRT v dalsich knihach. Sice z toho trci jasny komercni umysl, ale pokud to provedou dobre a smysluplne, tak proc ne? Pro penize se toci vsechny sracky a nikoho to moc nepohorsuje, tak proc zrovna tady nadavat, kdyz by z toho (teoreticky) mohl vzejit kvalitni film?

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Tak jestli bude druhý díl natočen, abychom viděli Mortensena a Wooda, tak si myslím, že je zbytečné něco takového vůbec točit. Ne kvůli Mortensenovi a Woodovi, ale prostě proto, že považuji za hloupé vymýšlet kvůli nim extra rádoby spojovací příběhy.

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021