Reklama

Reklama

Hobit: Neočekávaná cesta

  • USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)
Trailer 3

Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten „miláška“, který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Avari.73: ty jeden plantážníku, ty špynavý otroku, ty trpasličí hřebene, teď už to nepmůže!   ´=oD

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

TheGrayOne: Hustý :-) Je to takový zvláštní, ale líbí se mi to, myslím, že bych si na to zvyknul

Avari.73

Avari.73 (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: Spoiler. :)) Gandalf k Bilbovi : "True courage is not when you take a life, but when you spare one." Narážka na Společenstvo - Fodo v Morii : "Lituji, že Bilbo nezabil Gluma."

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

vidím, že kolik lidí tolik názorů na to kde sedět na 3D :-D ale mě to vyhovuje aspoň je vpředu skoro vždycky volno :-)

TheBon77

TheBon77 (hodnocení, recenze)

Laxik: bohužel sem jí odkýval někam nahoru ;((( doufám, že tam bude málo lidí...

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Avari.73: hodilo by se před to připsat slůvko spoiler, neb se na ten klip každý nedíval

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: asi 18 alebo 19 pretože tie skoršie termíny som akurát v práci.

Avari.73

Avari.73 (hodnocení, recenze)

Gandalf k Bilbovi : "True courage is not when you take a life, but when you spare one." Narážka na Společenstvo - Fodo v Morii : "Lituji, že Bilbo nezabil Gluma."

kond0m

kond0m (hodnocení, recenze)

„Hobit“ sleduje cestu ústřední postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě, jejímž cílem je znovu si nárokovat ztracené trpasličí království Erebor, o které HOBITY připravil drak Šmak


Určitě to zebral hobitům? :P

TheBon77

TheBon77 (hodnocení, recenze)

TheGrayOne: nejlepší je si sednout asi tak do poloviny sálu :), i pro zvuk je to lepší.

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Kdy jdete na Hobita do kina? Hned 13tého, nebo až později? Já jdu bohužel až 19., neb ten den je u nás jediná projekce s titulky(když nepočítám půlnočku, která je 3D+titulky, což se mi zdá nějaké divné, protože jsem si nevšiml, že by někde jinde než v IMAXu měli 3D v originále)...

a vyšel první klip, sledujte na vlastní nebezpečí(neodolal jsem, ale na dallší klipy se snad dívad nebudu): http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PgGL0F9r4XM

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Z toho vysokofrekvenčního videa bohužel nic nemám, nerozjedu to pořádně ani ve VLC. A to jsem povypínal polovinu programů.

TheGrayOne

TheGrayOne (hodnocení, recenze)

Chipešek: Ono to neni bohužel tak jednoduchý. Když sedíš dál, tak ti plátno zabírá malou část zornýho pole a to je úplně na prd. Když si zase sedneš blízko, tak sice nevidíš okraje plátna ale zase vnímáš nízký rozlišení obrazu a to je taky úplně na prd. Takže člověk musí udělat kompromis a to je taky úplně na prd. No...

K HFR: Taky je mi z toho trochu šoufl. Přičítám to superrealistické plynulosti a jsem přesvědčená, že si na to zvyknem. Mě se to líbí.

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

sedět ve 3D vzadu je pěkná krávovina, v běžných multiplexech jedině 3-5 řada

TheGrayOne

TheGrayOne (hodnocení, recenze)

Tworg: Tak VLC to jedinej zvládnul. :) Zatim opravdu nejpovedenější komprese do HFR. Pořád je to ale slabota, rozdíl je nepatrnej. U opravdovýho HFR je rozdíl dá se říct brutální. :)

 

Zde odkaz na kraťoučký video v HFR, který by měl přehrát každej.

http://red.cachefly.net/learn/action-60fps.mp4

Související novinky

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Těsně před premiérou seriálového Pána prstenů: Prsteny moci přichází zásadní změny týkající se práv na knižního Pána prstenů a Hobita. Ty totiž odkoupila švédská herní společnost Embracer Group,… (více)

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Zatímco už za pár dní přistane na internetu první trailer z očekávaného televizního seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, neméně tak důležitou zprávou je nová informace, že filmová práva (samostatně… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Reklama

Reklama