Reklama

Reklama

Hobit: Neočekávaná cesta

  • USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)
Trailer 2

Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten „miláška“, který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

mirliflore

mirliflore (hodnocení, recenze)

ElessarDeny: Pořád? Vím, že kdysi dávno v předaleké galaxii něco takového bylo, ale pochyboval jsem, že to stále pokračuje.

mirliflore

mirliflore (hodnocení, recenze)

Ainy: To by to nejdřív někdo musel spočítat.

TheDarKnig: Nevím, jak pro koho, pro mě to není taktika, ale smůla, kterou se většinou nepodaří včas napravit, až na výjimečné případy.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tworg: tahle taktika je už nějakou chvíli povolena, pan Coleator nám zadarmo věnoval práva. takže jestli chceš, v klidu ji používej taky. A mazání 23:59 se praktikuje už od nepaměti, proč by tu to mělo strašit :)

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

ElessarDeny: a jaká je cena pro vítěze, kterému se zde o půlnoci jako prvnímu povede nejvícekrát vložit odpočítávané číslo do premiéry? ;-)) 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Mám pocit, že někde v dálce v diskuzi u Avatara nebo Justice League slyším úlevně vydechovat nějakého lachtana :D

czfilm

czfilm (hodnocení, recenze)

mozartin: Kde se to vzalo, a proč je to jen v takové kvalitě ?

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Tworg: nečerti se, lepší než kdyby to tam nechal a strašilo to tady. Taktika je taktika ;-)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Tworgmirliflore: a není jedno kdo je uvedený jako první? ;-))

mirliflore

mirliflore (hodnocení, recenze)

Tworg: to nebyl úmysl, prostě jsem si to špatně spočítal a když jsem zjistil, že to je moc brzo, tak jsem to zkusil znovu...

Související novinky

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Těsně před premiérou seriálového Pána prstenů: Prsteny moci přichází zásadní změny týkající se práv na knižního Pána prstenů a Hobita. Ty totiž odkoupila švédská herní společnost Embracer Group,… (více)

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Zatímco už za pár dní přistane na internetu první trailer z očekávaného televizního seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, neméně tak důležitou zprávou je nová informace, že filmová práva (samostatně… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Reklama

Reklama