To, že v den svatby zemřela, ještě neznamená, že dovolí snoubenci, aby se zamiloval do jiné. Kate a Henry se měli brát, v den svatby však Kate zemřela. Zabila ji ledová socha anděla. O rok později podlehne stále ještě truchlící Henry naléhání své sestry Chloe a neochotně souhlasí, že navštíví okultistku Ashley, která by mu prý mohla pomoci spojit se s Kate. Duch jeho zesnulé snoubenky by mu totiž jistě řekl, že má znovu začít žít. Henry netuší, že Chloe dala Ashley deník, který si Kate psala, aby mohla působivě demonstrovat své schopnosti. Navzdory Henryho počáteční skepsi je výsledek mnohem lepší, než Chloe čekala. Henry a Ashley se totiž do sebe zamilují. Problém tím však zdaleka není vyřešen. Ze záhrobí se vrátí Kate, přesvědčená, že jejím úkolem je chránit Henryho. Potíž je v tom, že ji nikdo kromě Ashley nevidí, a tak jí nezbývá než ji přesvědčit, aby Henryho opustila. Ashley se po počátečním šoku sice vzpamatuje a odolává všem Katiným snahám, potom však Henry odhalí podvod s deníkem a opustí ji. Radost Kate však netrvá dlouho. Setká se s duchem sochaře, který také zemřel, a po rozhovoru s ním pochopí, že jí vlastně jde o to, aby byl Henry šťastný. A tak se pokusí dát ho s Ashley zase dohromady. Má šanci udělat Henryho šťastným, aby současně nebyl nikdo nešťastný? (TV Nova)

VasaX

Žánr romantická komedie. Tenhle typ kinematografie mám vlastně rád. Většinou sou to takové oddechovky s příjemnými charaktery, kterým divák může fandit, nenáročným dějem a nějakým tím vtípkem, ironií či podobnou záležitostí která donutí člověka se zasmát. Takže taková pohodička pro den kdy se vám nic nechce. Tenhle kousek byl ovšem slabší, klišovitý děj (to by zase tak nevadilo, ale na toto téma se mi více líbí Just Like Heaven), vtipu pomálu a "hlavní hrdinka" Ashley mi oproti "hlavnímu hrdinovi nebyla moc sympatická. nenudil jsem se, ale i tak v kategorii toho filmu nemůžu dát více jak 3 hvězdičky, ale na celé tři to taky není... ()

heyda

Normální romantická komedie, která výrazně nepřekvapí, ale ani neurazí. Eva Longoria hraje super. Příběh je jasný a v zásadě kopíruje motivy z jiných romantických filmů a dává jim trochu svěžejší kabát, ale záměr je jasný. Trochu pobavit lidi a především vydělat hodně peněz. No ale co, já jsem přijel unavený a zapadl jsem do postele a tenhle film si docela užil. 4/10 ()

greetchen

Od romantické komedie čekám, že bude romantická, vtipná (až trošku zlomyslně) a že bude mít aspoň trošku nápad. V mém případě tohle film naprosto splnil. Sice to bylo předvídatelné a nijak zvlášť dějově bohaté, ale to v rámci tohohle žánru ani neočekávám. Lake Bell jsem dosud moc neznala a tady se mi moc líbila, i "zoufalka" Eva Longoria Parker tu byla víc než jen na ozdobu, jak jsem očekávala z upoutávek. Prostě příjemná pohodová záležitost na páteční večer. ()

casef

Romantické komedie, jako žánr, mám velmi rád a tohle je příjemná jednohubka. Námět podobný jako k filmu "A co když je to pravda?", i když poněkud slabší, tak i přsto jsem se pobavil. Paul Rudd je, stejně jako ve všech svých filmech, velký sympaťák, Eva je vždy krásná a to je to hlavní a Lake Bell na mě sice ze začátku nepůsobila moc příjěmně, ale celkově mě to ani nevadilo. ()

Pethushka

Vlastně mě tak nějak zamrzel začátek..těšila jsem se na Evu a najednou buch. Potom jsem ji už nedokázala vnímat tak nějak skutečně, takže jsem se smířila s neméně skvělou Lake Bell, která tady ale moc fantastická nebyla..hehe. Příběh nijak zajímavý, ale na nudné odpoledne je to dostačující. Průměrný průměr. ()

• Keď ráno zvoní Ashley (Lake Bell) budík, po tom, čo ju Kate (Eva Longoria) celú noc držala hore, hlásateľ oznamuje, že je 7:00, pritom na budíku vidíme, že je 6:00. (vander19)
  • Všetky spoločné fotografie Henryho (Paul Rudd) a Kate (Eva Longoria) sú falošné. Ich tváre boli k telám pridané digitálne. (vander19)
  • Film se natáčel v Altadeně a v Pasadeněa v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)