KiJi

Pojďte si zahrát na vojáky se skutečnými lidmi. Je to zvláštně postavený akčňák. Spíše sci-fi. V tomto světě existuje hra, do které můžete on-line vstupovat se živými lidmi, které ovládáte, žádnými roboty jako v Náhradnících. I když námětem jsou si filmy podobné. Gamer je více úchylnější, řekl bych až kýčovitý. Ale vojenské akční scény jsou jako v Call of Duty. Režisér nabídl divákovi i pohled hráče skrze zaměřovač apod. Ale i zde se stal zločin, který musí hlavní hrdina vyřešit, protože on je k němu klíč. Pomůže mu s tím odbojová skupina. Hrdina musí uniknout z herní oblasti do reálného světa. Očistit své jméno. Pomstít se. Zničit hlavního padoucha . . . prostě klasický akční snímek s dobrými akčními scénami. ()

MathewBB

Super film, vypovídající o naší situaci - kasina, farmeři (facebook), online hry a i drogy - když lidi nejsou spokojeni s tím, co mají, hledají to jinde...To je můj výklad tohoto filmu :) ()

Killaz

Jedna hvězdička za to, že vychytali chování lidí. Kdyby bylo možný takhle někoho ovládat, všichni by to hráli jen kvůli virtuálnímu sexu. ()

sitmin

A mě to nepřišlo zase tak špatný... Mělo to spád, vizuálně poutavé, sympatický Butler, nesympatický Crews a otřesný Hall, kterého už nemůžu ani vystát. Velice trapný herec... Ale jinak docela dobrej akčňák bych řekl. Závěr s tanečkem a pod. byl samozřejmě děsný, ale zřejmě došly prachy, tak musely závěr naprcat do deseti otřesnejch a nesmyslnejch minut... ()

Scooby..

No co k tomuto filmu dodat. Původně jsem chtěl dát 4* ale po uvážení dám pouze 2. Film neby zase až tak hrozný, přiběh ušel, herci dobří myšlenka taky fajn, ale co měl znamenat ten střih!?! Pokaždé když byla nějaká akční scéna tak než jsem stačil zaostřit bylo tam něco jiného, neuvěřitelně mě to štvalo bylo to tak chaotické že jsem měl chuť tyto scény přetočit přitom když akce skončila bylo to zase v pohodě, proto hvězda dolů. Druhou dávám pryč za neuvěřitelně tupý zavěr který defakto pohřbil celej snímek. ()

Andy.222

Začátek se mi docela líbil, scény z "hry" byly zábavné, ale pak se to zlomilo a začala se vršit klišé, které občas ani neměli logický nápad a megalomanští záporáci co chtějí ovládnout svět se mi nelíbí už z principu. ()

dylon

Unuděná slátanina. Totální top shit. Jedna hvězda za nápad, toť vše. Nechápu 5 hvězd v některých hodnoceních? Jste snad sjetý či co? ()

teseth

Nebylo to tak hrozný jak vyznívá zdejší hodnocení. Sice příběh nebyl nijak převratný a herecké výkony nebyly nejlepší ale za tu snahu o nějaký pohled na budoucnost kde se vše odehrává ve "virtuálním rádoby světě typu SIMS" to docela jde. ()

DarkAvenger odpad!

Absolutně nechutná, zvrhlá perverznost. Některým režisérům by se měla dávat kamera jen na zvláštní povolení, avšak těmto dvoum pánům bych to povolení nikdy neudělil. Kamera absolutně zprznila tento film, to bylo opravdu šílené, absolutně nepřehledné bojové scény, které jsou stříhány několikrát do vteřiny, takže člověk nemá vlastně z akčních scén vůbec nic. Kamera je zbrklá, rozklepaná a zmatečná. Střih je hrozný po celou dobu filmu, z neumětelství pana Neveldina a Taylora mi bylo na zvracení. K tomu se přidal stupidní scénář, což je vcelku škoda, protože námět nebyl úplně špatný a dalo se z něj vytěžit o hodně víc. Nakonec bych ještě chtěl poukázat na nechutnou zvrhlost režisérů, protože celý film je protkaný záběry na svíjející se ženy, v perverzních kostýmkách a k tomu jim hraje šílená hudba. 20 minut před koncem jsem musel celou tuhle šaškárnu vypnout, jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. ()

Mort09

Filmu, se nedá upřít dobrý nápad. Ten je bohužel zabit otřesným zpracováním. Ultrarychlá kamera, v kombinaci s nešťastným střihem, dělá ze zajímavých akčních scén rozmazanou změť obrázků. Nebojové sekvence jsou pak zoufale nudné a půlka jich mohla být klidně vyškrtána. Ostatně celý scénář, by potřeboval upravit a záplatovat hromadu děr, která v něm je. Herecky je zajímavý jen Butler. Zbytek osazenstva, ačkoliv nejde o úplně neznámé tváře, odvádí spíše průměrný výkon. Z Gamera mam bohužel pocit, že byl točen s tak úpornou snahou vytvořit kultovní film, až se nepovedlo skoro nic ()

jerry737 odpad!

Horší film jsem už dlouho neviděl. Nablíkano v očích mám ještě teď pořádnou souvislou scenu jsem neviděl za celou dobu. Byla to nuda a to jsem jim dával šanci až do konce. Dobrý náměť hrozné zpracování. ()

mine.slayer

Dobrá podívaná se s námětem podobným už tolika filmům v konkurenci neztrácí. Brilantní závěrečná scéna a likvidace Bosse, skvělý. ()

p.hyr

Jedním slovem SLABOTA. Proč je scéna, kdy Kable probíhá ulicí a střílí okolo sebe natočena na tisíc kamer, které se střídají tak rychle, že jsem nikdy nevěděl, jak se z dané situace dostal? Epileptický záchvat byl skoro zaručen. Nuda gradovala celý film a v poslední části jí byla nasazena koruna. Píšu o té časti, jak Michael C. Hall zazpíval tak hrozně, že jsem byl vděčný panu Butlerovi, že ukončil moje trápení. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize