Reklama

Reklama

Epizody(17)

Obsahy(1)

Chuck a Kelly spolu kdysi moderovali zprávy v Pittsburghu a na obrazovce platili za dokonale sehraný pár, ačkoliv mimo kamery se neustále hádali. Po deseti letech se Chuck vrací zpět a mimo jiné přijde na to, že je otcem desetileté dcery staronové kolegyně... (oficiální text distributora)

Recenze (22)

Ivoman 

všechny recenze uživatele

Klidně mohli sriál pojmout jako další zastávku Frasiera Craina. :-) Humor je zde na prvním místě a o nic jiného nejde. Špičkování mezi postavami tak rychlé, že se nestačíte smát. Z neznámého důvodu zůstalo jen u jediné série, což je určitě obrovská škoda a doufám, že produkující stanice, dostala mnoho kritických dopisů. ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Kelsey Grammer v další sitcomové roli, které mu tak sluší. Narozdíl od své nejslavnější postavy - lehce snobského smolaře Frasiera - tentokrát hraje podobně zazobaného, ale navrch ještě lehce arogantního televizního zprávaře. Role chlapa, který dostane každou hezkou ženu ve svém okolí, mu ale mimořádně sluší, jediné, co se dá tak seriálu vytknout, je, že končí v době, kdy se začal konečně slušně rozjíždět. Na Frasiera by Back to You sice asi nikdy nemělo, ale kdyby vznikla další sezóna s dalšími 17 díly, vůbec bych se nezlobila. Takhle jsou to jen tři, zato mimořádně silně hvězdičky. ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Opravdu milé překvapení. Každá postavička televizního studia vysílajícího pravidelné zprávy v čele s charismatickým Kelsey Grammerem a mou královnou televizní tvorby Patricii Heaton je originální, nezaměnitelná a má svůj nezpochybnitelný vliv na příjemnou atmosféru, která ze seriálu vyzařuje. Nerozumím, proč tento sit-com skončil po odvysílání své první série a některé o poznání slabší dostaly ještě další šanci. ()

Joll 

všechny recenze uživatele

¨Po prvních 7 epizodách dávám za 3 hvězdy, mno tedy lepší 3 abych pravdu řekl, ale na fraisera to nemá.Po pravdě si musím trošku zvykat na Kelsyho v roli sice opět trošku snobského, ale naopak arogantního zprávaře:)Možno tomu chybí ještě nějaká výraznější figurka z kolegů, nabo dát trošku víc prostoru Burellovy. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Sympatický comeback. Miesto rádia televízia a ono to funguje. Jedná sa síce o scenáristov, čo robili MODERNÚ RODINU a FRASIERA, ale tentoraz sa jedná o dosť odlišný, komerčnejší humor. Epizódy sú slušne nahláškované, vtipy sú založené na zhadzovačkách a podpásovkách ("No tak sme sa spolu vyspali, musíš to prehltnúť.""Presne toto si mi povedal aj vtedy."). Skrátka taký ten americký štýl - najviac mi pripomenul sitcom JOEY... ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama