Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sheldon na internetu zjistí, že jeho hrdina z dětství, profesor Proton, stále žije a nechává se najímat na dětské oslavy. Neváhá ani minutu a pozve ho k sobě. Profesor se ale velmi diví, když na něj nečekají žádné děti... (TV Prima)

Recenze (9)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dodnes nevím, jestli show Protona existovala nebo ne. Ale čert vem, do kontextu seriálu to skvěle zapadá. Penny byla v tomto díle skvěle "vypatlaná". A dabing Vladimíra Brabce jsem si moc užil. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já mám tedy ke zvířatům kladný vztah a myslím, že je to vzájemné, ale bytostně nesnáším přehnanou lásku k domácím mazlíčkům. Když vidím, že si někdo šťastně proplétá jazyk se psem, dělá se mi šoufl, protože si uvědomuji, na co všechno ten pes denně svůj jazyk použije. Kam to směřuje? Ke genitáliím pomazanými Nutellou? No, z toho je jasné, že mě Rajova část epizody opravdu nepotěšila, ale návštěva profesora Protona uvrhla všechny negativní pocity do zapomnění. Bavil jsem se královsky, ale obávám se, že za současné energetické krize kvůli tomuto dílu vystřelí cena brambor do astronomických výšin. / Poučení: Setkání s tvým idolem z dětství může být pro jednu ze stran rozčarováním. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama