Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku

(seriál)
  • USA The Big Bang Theory (více)
Trailer
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Hrají:

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(279)

Leonard a Sheldon jsou dva brilantní fyzici – kouzelníci v laboratoři, ale společensky nemožní mimo ni. Naštěstí mají po ruce krásnou a svobodomyslnou sousedku Penny, která se je snaží naučit pár věcí o reálném životě. Leonard se věčně snaží hledat lásku, zato Sheldon je naprosto spokojený s videochatováním se svou platonickou partnerkou Amy Sarah Fowlerovou. Nebo s hraním startrekových 3D šachů se stále se rozšiřujícím okruhem známých, a to včetně kolegů vědců Koothrappaliho a Wolowitze a roztomilé mikrobioložky Bernadette, Wolowitzovy novomanželky. (TV Prima)

(více)

Diskuze

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Každý americký komediálny sitkom v dôsledku nevyhnutnosti vyústi do inej verzie Priateľov....s BBT sa to už dávnejšie deje. Škoda

na příspěvěk reagoval NightPorter

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

NightPorter

Sheldonova asistenka, taky kočka, většina těch vedlejších byla hezčí než Penny (Alex, Priya, Emily ...)

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

Penny rozhodně nejatraktivnější není, u mě vede Alex a v závěsu za ní Bernadette

na příspěvěk reagoval NightPorter

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

martin1990

Když jsem psal, že je Penny favoritka, tak jsem opravdu nemyslel Vás a všech ostatních, ale čistě subjektivně má :-) To snad není třeba zdůrazňovat. Jako pravidlo nemám ve zvyku psát za jiné...

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

Penny a favortika,to je podla mna subjektivne.Podla mna je zase krajšia ta Emily,alebo Sheldonová asistentka :) Howgh. Penny mala u mna šmrc v prvých sériach,čo sa týka vzhľadu.

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Mě to přišlo jako slabší díl. Ale to bude tím, že jsem nikdy moc nebyl na vtípky o Howardově matce... Raj byl rozhodně nejlepší a celkově mě v poslední době přijde snad nejvíce vtipný. A co se tématu krásek týče: Penny je favoritka, ona má prostě úplně vše... Ale Emily je těsně za, vždyť je to Redhead! Nic není více sexy :-)

na příspěvěk reagoval Sygi

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

tom.cube

na summer jsem si taky vzpomnel, ale pak jsem si uvedomil, ze nejak extra hezka neni... mne se vic libila ta nova sousedka, jak z ni byli chvili paf a penny zarlila.

na příspěvěk reagoval tom.cube

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

taky jsem prekvapen :-) zvlast u tohodle serialu, kde se to tak nejak bere jako prerekvizita :-D 

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Ježiš, zase nebuďte tak vztahovačný... :)) I pro mě jsou větší kulty snímky typu Terminátor nebo Robocop, ale SW jsem tak nějak považoval za základní četbu filmovýho fanouška, docela koukám, kolik lidí to tu nevidělo.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

no je to v podstate pohadka... misty dost detinska... tak je jasny ze to nemusi kazdymu sednout. 

nevim, proc ty geekovsky kikoti nemaj raci Vec a Predatora a nemluvi o nich... :-D

na příspěvěk reagoval janejo

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

wenca

přesně tak.... SW mě vůbec nevzali a to se fakt za mladou generaci nepovažuju, a v mým dětství právě ty SW frčeli docela hodně a naopak nikdo netušil co Transformeři vůbec jsou.... ale stejně mě SW nikdy nechytli....

a to mám celkově žánr SCI-FI docela rád, hodně rád.... ale SW prostě nějak né...

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

tom.cube

To je zase názor hodný facky... Že někdo nemiluje SW neznamená, že se mu líbej hovna typu Transformers a že je mu hned pod patnáct let..

na příspěvěk reagoval Queb

Linda.csfd

Linda.csfd (hodnocení, recenze)

Tak ja teorii nadevse miluji, ale ani ta me nikdy nedonuti se na SW podivat. Serial zvladam i bez teto znalosti... koneckoncu kvantove fyzice taky nerozumim a nijak mi to dojem nekazi. :-) ... odeslano z mobilu, proto pisu jak prase bez interpunkce. :D

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Eržik

čisto subjektívne sa mi na Star Wars nepáči vôbec nič. Už len keď si čítam popis prvej (štvrtej) časti, tak nemám slova. A svetelný meč je chujovina :)

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

tak predator a terminator, to je jina liga... to je jasne vec, taky je mam raci, ale SW se mi libi, jsou to docela prima oddechovy filmy, teda az na ty maly chlupace a toho usatyho, ty me hrozne srali, ale jinak ty postavy sou tam docela zabavny. A hlavne Vadder je docela fajn postava s mozna nejlepsi vlastni melodii... (este s Fantomasem :-D).

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

tom.cube

Každýho holt ty vesmírný pohádky nebavěj no.. Mně táta radši pustil fajnovější sci-fi (Predátor, Terminátor). Každý má prostě jiný dětský kulty.. ;-)

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Eržik

Holt ta dnešní mladá generace vyrostla na sračkách typu Transformers. :) Později už člověku mnohem hůře něco přirůstá ke srdci a SW není nic jinýho než pohádka ve vesmírných kulisách. Vůbec, rodiče, který svým dětem nepustili SW, by zasloužili návštěvu sociálky... :))

na příspěvěk reagoval Hrabka, wenca

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Podle me je tady WS trochu off topic, ale neda mi nez se nepodivit nad tim jak se Vam to muze nelibit? Vzdyt rytiri Jedi jsou absolutne nejlepsi hrdinove, svetelny mec je nejvice cool vec, co kdy byla vymyslena. A vubec ta rozsahlost Galaxie a ruzne druhy zivota. Barvite postavy a giganticka zapletka...

Jako nejsou to me nejoblibenejsi filmy, ale vzdy me to znovu okouzli. Mam celou sagu na Blu-ray kolekci (stejnou jako drzel Sheldon. A taky mam stejnou edici X-Box jako maji oni, tedy R2-D2 a C3PO ovladac ) a kdyz neni na nic nalada, tak SW to jisti...

na příspěvěk reagoval tom.cube, Mire

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama