Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Diskuze

Queb (hodnocení, recenze)

Tak poslední díl zajímavej no... hlavně mě zajímá co bude sakra s chudákem Sheldonem.... :-(

Hunadarik

Hunadarik (hodnocení, recenze)

tak videl som už aj ja najnovšiu časť , zas som sa miestami nevedel prestať smiať.. ale miestami som sa naozaj cítim smutný :/ ..

Hoci ten videochat s mamou ma dostal :DD

Queb (hodnocení, recenze)

no jo... já docela jakš takš rozumím, když to jsou základy angličtiny, nic složitýho, což většinou v sitcomech opravdu jsou.... ale TBBT občas používá i odbornější výrazy atd... takže bych si to asi bez CZ titulků ještě nelajznul.... nezbývá než ještě chvilku počkat no...

Sygi

tak tak, kto vie fakt aspon zaklady AJ, je lepsie origo titulky, aspon sa nieco nove nauci. A aj veru byvaju ovela skor samozrejme :D len pri niektorych serialoch vychadzaju aj origo az okolo obeda, tak to ked sa mi niekedy nechce cakat, tak pozeram bez :P

viviak

Přesně tak, některé ty české překlady jsou docela hrůza, tak se podívám s anglickými, ty vyjdou prakticky hned po tom, co vyjde díl, takže nemusím čekat na podívání až na večer.

Queb

ja pozeravam skoro vsetko s eng titulkami, niekedy aj bez, takze tak :P ak vies aspon trochu po anglicky tak ti moc toho s eng titulkami neutecie :o)

na příspěvěk reagoval Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Jo, chuck lorre finále umí, nechali to pěkně otevřený, jsem zvědavej jak to se Sheldonem dopadne na začátku 8. série, byl to dobrý díl.

create

No ja som kedysi velmi velmi davno cital nejaky clanok, kde sa spominalo, ze vela ludi odislo od tohto serialu, samizda odvtedy kedy prisla emy a zacalo to byt podla nich zevraj uz uplne iny serial, take velmi vztahove a podobne, ze to stratilo tu prvotnu kvalitu. Mne to ale vobec nevadi a pozeram serial stale a pride mi celkom kvalitny, az teda nato, ze mi obcas niektore epizody nesadnu :P HIMYM to je jeden zo serialov, ku ktorym som sa nedostal :D to tak obcas mam, ze idem proti prudu a jednoducho si velkou masou ospevovany serial nepozrem :D

viviak

pravda že cca poslední dvě epizody byly slabší, ale i tak je obdivuhodné to, že i po tolika sériích si seriál drží prvotní kouzlo a neztrácí ho jako například HIMYM...

create

no mne niektore vtipky v spolednych epizodach prisli nutene/trapne ale kedze tuto hodnotim kladne, tak sa asi mas na co tesit. fakt super ep.

viviak

Trapné mi to skoro nepřišlo nikdy, dnešní díl uvidím až večer, tak se těším a jsem zvědavý :)

viviak (hodnocení, recenze)

kiežby kazda epizoda bola taka dobra, ako dnesne finale. Cely runtime skvele hlaskovanie od kazdej postavy a bolo to neskutocne vtipne, konecne nie trapne ;-)

Sygi

Je jasný, že se neodstěhuje, to by Sheldona... a nebo spíš ostatní zabilo :D Ale i tak se děj posouvá a velmi mě překvapuje a zároveň těší, že seriál má pořád tu potřebnou šťávu a stále nám má co nabídnout :)

Také bych uvítal nějakou novou postavu, která by přirostla k naší partičce nerdíků, například nová přítelkyně Raje je mi velmi sympatická :)

create

No pochybuju, že by Sheldon nechal Leonarda se odstěhovat, nebo že by Sheldon odešel. :D Ale je pravda, že jsem moc rád speciálně za poslední sérii, kdy se děj hodně posunul, někdo může nadávat, ale pro mě je to pozitivní věc, zvláště v 7. sérii seriálu.

Hunadarik

Hunadarik (hodnocení, recenze)

spoiler k 23. .. to sa vážne stalo ? BBT sa posunulo už na úroveň kedy sa tí dvaja vezmú ? :o ..dosť nečakané..Seriál má objednané ešte 2serie a už to pomaly bude o rodinkárstve :D ešte dieťa a ja odpadnem :)

K výzoru , jednoznačne Priya u mňa , Peny a potom tá asistentka asi Alex sa volala.Emily má troška "pretiahnutú" tvár ale je pekná to áno.. a Bernadet sa mi vôbec nepáči ..

na příspěvěk reagoval NightPorter

Kolbenova

Kolbenova (hodnocení, recenze)

Tento seriál je na tom pořád stejně jako na začátku, akorát už není tolik vtipný. Což je bohužel problém, protože neexistuje jiný důvod TBBT sledovat.

HBO Max se mění

HBO Max se mění