Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Diskuze

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Bohužel to není jen Cool. Na televizi už skoro nekoukám. Koukal jsem na Simpsny (tak jsem se těšil na LEGO díl) a teď už akorát Castle a občas NCIS, jo a koukal jsem na trabanta

na příspěvěk reagoval reich

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

Cool je poslední dobou horší a horší ... a na primě už se taky nedá na nic dívat... Scháma jejich vysílání během dne vypadá takto:

-Mash

-Cesty domů

-To je vražda napsala

-Walker, Texas Ranger

- Julie Lescautová

-Wolfův revír

-Siska

-Komisař Rex

Až potom jsou zprávy, prostřeno a něco koukatelného. A s těma Simpsonovíma mě taky naštvali!

A výměna dabérky uprostřed série ? ... To jí jako nevadilo prvních 11 epizod dabovat a potom najednou jí něco přelítlo přes nos a přestala? No přece nedává smysl. Prima by se měla vzpamatovat.

na příspěvěk reagoval jh666, reich

Petaxis

Petaxis (hodnocení, recenze)

Tak už jsem si to našla... No popravdě si myslím, že dabing rozhodně není špatně placená profese, tak nevím, proč mají herci potřebu stávkovat... Co pak mají říkat herci v divadle? :D

A nechápu, že to lidi tak vzrušuje, tak si to prostě pustím v originále a je to, ne? :D

jh666 (hodnocení, recenze)

jurama525 , Drunk_Queen

Jurama: O Coolu radši ani nic neříkej. Kvůli autosalonu přerušiili poslední sérii Simpsonových a jako odpověď na FB dali, že jí odvysílali celou, i když šest dílů zbývá

Drunk_Queen: Od tý série, co bude teď od 22.?

na příspěvěk reagoval jurama525, dragon94

Drunk_Queen

Drunk_Queen (hodnocení, recenze)

Vážně je to kvůli té agentuře a touze po větších penězích. Nahrazená už je také Watsonová v Jak prosté a Beckettová v Castleovi. O Grimmovi už asi víte.

na příspěvěk reagoval jh666, Petaxis

jurama525

jurama525 (hodnocení, recenze)

Kaufman

Jak už jsi říkal sam v polovině serky to chce mit pořadne koule :D Však se taky na cool sneslo množství dotazu a reakci a na jejich fb . Každopádně jsem proti tomuto kroku

na příspěvěk reagoval jh666

KateDee

KateDee (hodnocení, recenze)

wenca

Z pohledu toho, kdo umí anglicky, zajisté. Z pohledu např. mých rodičů/tet/strejdů/obecně starší generace ani moc ne :) Tím nechci napadat tvůj názor, ale jen říct, že je to subjektivní.

na příspěvěk reagoval wenca

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Českej dabing je sice na poměry jiných zemí výbornej, ale není nad originál ať je to jakýkoliv jazyk. A angličtina samotná je dost dobře poslouchatelná a člověk se i něco přiučí.

na příspěvěk reagoval KateDee

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

Ta samá co ted dabuje Penny dabuje Ericovu matku v zlatejch sedmdesátejch a tý je tak padesát...Dabingová studia šetří a chtěj je platit od hodiny ne podle délky filmu, dabéři chtěli aby jim platili víc, tak je přeobsadili....

Sygi (hodnocení, recenze)

NightPorter

Myslel jsem to spíš stylem, jestli se na to dívají Až česky ... to jsem zapomněl dopsat předtím, moje chyba ... protože někdo čeká dlouho třeba až na dabing v TV, tak třeba že by to viděl až na Coolu místo den po vydání v USA.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Sygi

proc by se nedivali? jsi dalsi guma tady, co opovrhuje cestinou a musi mit vsechno anglicky, jinak by se posrala? a ne, ja nejsem negramot a nekery serialy davam este nez vyjdou titulky, pac to nevydrzim, nicmene, jeli neco starsiho, a je to pristupne v cestine, rozhodne tim nepohrdnu. a muze to bejt i takova laskominka, jako treba community, castle nebo modern family. ted treba jedu 24 starsi serie, a dabing je perfektni.

na příspěvěk reagoval Sygi

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

Kaufman

Nepodepsala náhodou v tý agentuře? Asi se s těmi, co podepsali, moc nepářou, jestli je kvůli tomu přeobsazují v polovině série...

na příspěvěk reagoval Kaufman

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Sygi

Náhodou, i když na to koukám ve většině případů v originále, musím uznat, že Teorie, Dva a půl chlapa a Simpsonovi jsou jediné seriály, které mají dabing opravdu vyvedený.

na příspěvěk reagoval Linda.csfd

HBO Max se mění