Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku

(seriál)
  • USA The Big Bang Theory (více)
Trailer
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Hrají:

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(12) / Epizody(279)

Leonard a Sheldon jsou dva brilantní fyzici – kouzelníci v laboratoři, ale společensky nemožní mimo ni. Naštěstí mají po ruce krásnou a svobodomyslnou sousedku Penny, která se je snaží naučit pár věcí o reálném životě. Leonard se věčně snaží hledat lásku, zato Sheldon je naprosto spokojený s videochatováním se svou platonickou partnerkou Amy Sarah Fowlerovou. Nebo s hraním startrekových 3D šachů se stále se rozšiřujícím okruhem známých, a to včetně kolegů vědců Koothrappaliho a Wolowitze a roztomilé mikrobioložky Bernadette, Wolowitzovy novomanželky. (TV Prima)

(více)

Diskuze

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

NightPorter

Co přesně se ti jako nezdá? Zmiňoval jsi tu Aniston a Perryho - Jennifer prorazila výrazněji až po skončení Přátel a Perry nikdy žádná extra hvězda nebyla (jakkoli ho mám rád). Zbytek osazenstva se mimo seriál neprosadil téměř vůbec.

Je úplně jedno, jestli TY si myslíš, že kvalita TBBT jde dolu, ratingy jdou vytrvale nahoru a že půjdou nahoru i nároky na honorář je úplně logické.

na příspěvěk reagoval dragon94, Kaufman

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

A proč ne? Ty lidi vytvořili nejpopulárnější seriál současnosti (jakkoli se o jeho kvalitách můžeme dohadovat), tak je celkem normální, když budou chtít slušně zaplatit. Přátelé taky bůhvíjaká liga nebyli a dokázali si dupnout.

na příspěvěk reagoval NightPorter

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

majú za sebou sedem úspešných sezón, takže zvýšenie platu je pre nich asi adekvátne.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Asi tak... To se jim náklady na jednu epizodu pěkně prodraží, když mají 7 hlavních postav. Do toho ještě nějací ti hosté a vedlejší role, scénáristi, zvukaři, kameramani atd... Fůha... Ale tak jestli se to tvůrcům stále vyplatí tak ať natáčejí dál.

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Větší peníze by si zasloužili, když si Sheen dokázal vyřvat 1,8 milionu za díl, na který se dívalo průměrně 15 milionů lidí, tak by z TBBT mohli dostat taky víc, když se na ten seriál dívá 18-19 milionů lidí.

na příspěvěk reagoval NightPorter

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

:-D tak decka prej chtej mega za epizodu? se posrali? si myslej, ze sou Perry a Anistonka? :-D asi je na case jim to odpiskat, kvalita de dolu a voni by chteli pridavat...

na příspěvěk reagoval Gryphon

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

mares neni jenom tv hovna a evropa 2, dela a delal more jinejch veci a tohle je holt nejvic videt. nerek bych, ze je spatnej. nicmene pride mi uz posledni dobou moc nucenej a vycpelej. to eben ma furt svoji noblesu... nicmene ja mam nejraci Sipa. a kdo me sere nejvic, je kraus. jeho nabubrelost uz tak nejak pretekla...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Kaufman

Jo. říkám hlavně protože Mareše znám víc... Ale on je fakt špička co se týče moderování soutěží atd..

na příspěvěk reagoval Kaufman

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

NightPorter

Já Mareše taky nemusím, to jak se náváži furt do někoho při moderování.... U Capitána Ameriky mi Bouček nevadí:D.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Tak mi těch moderátorů moc nemáme... teda těch co by moderovali víc než svůj pořad jako rady ptáka loskutáka atd... Z těch různých přímých přenosů a tak mě napadá Jakub Prachař a Marek Eben.. a to musíš uznt, že je prostě Mareš lepší než oni...

na příspěvěk reagoval Kaufman

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

dragon94

no, asi mame jinej vkus, na marese sem uz alergickej :-) ale je fakt, ze boucek mi obcas vtipnej pride. mares mi prijde uz vycpelej a takovej uz nucenej. ale kdysi bejval vynikajici a mozna i fakt nejlepsi, kdyz mu bylo cca 20.

na příspěvěk reagoval dragon94, Sylviiii

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Náhodou je dobrej ... Arrowa nabuje skvěle a ráno na frekvenci 1 je dost zábavnej ... Asi druhej nejlepší českej moderátor hned po Marešovy. A taky tolik nedabuje... když už bych jmenoval někoho kdo jde slyšet dos často tak je to Jagelka a Tůma...

na příspěvěk reagoval NightPorter

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Sylviiii

Bý en pý PARIBA Bouček. Ja mam kolikrat strach, ze na me vykoukne i u golfu. Zapnes tenis, boucek, zapnes fotbal, boucek. Jak se takle moh vypracovat z nakejch vyvolenejch, nechapu, dyt je prisernej.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Tak s těmihle postavami máš recht... Ale taky nebyl v každém seriálu .. né jak na slovensku ten Šándor nebo jak se jmenuje... on a ještě 2 další jsou v každém seriálu. Jinak třeba TBBT má docela neokoukaný dabéry. Jak jsem poznal vaši matku taky... jo prostě není furt jedna a ta samá sorta.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

dragon94

ale jeden cas to byla docela sranda, Hank Moody, Earl, Joey a dalsich nekolik postav, vsecko rychly. Ale je holt dobrej no, to je pak tezky :-)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

NightPorter

náhodou Rychlíh poslední dobou už moc neslýchám ... jasně i u nás se to opakuje, ale není to tak, že v každém seriálu dabují hlavní postav ti samí 3 lidé...

na příspěvěk reagoval NightPorter

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

dragon94

No čo ja viem... ja si diel v slovenčine pustím keď chcem podmaz ku obedu alebo večeri a na to mi to stačí :) A môže byť na tom niečo že máme chabý výber hlasov, lebo všetko to tu okupujú tie isté ksichty, čo je najviac viditeľné na slovenských sračkoseriáloch s dookola tými istými...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Mire

Nechci bejt hnusnej, ale Slovenský dabing fakt moc povedenej není .. V každém seriálu máte ty samé herce a všechno dabují ti samí lidé .. jako byste neměli víc než 8 dabérů.

na příspěvěk reagoval Mire, NightPorter

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Ja som TBBT začal pozerať s českým dabingom a vtedy mi to prišlo OK lebo som nesledoval nič iné :) Potom som bol nútený prejsť na titulkovú verziu a chvíľu by trvalo kým som si zvykol, ale teraz by som nemenil za nič iné. Slovenský dabing síce zabíja nejaké vtipy, tak ako český, ale mne príde celkom OK a som alergický na to keď naň ľudia kydajú. Tu si už nikto neváži našu reč a tak to potom vyzerá.

na příspěvěk reagoval dragon94

Kaufman

Kaufman (hodnocení, recenze)

U přátel má jen jedna serie dabingovou chybu. Ta v který nedabuje Chandlera Rostislav Čtvrtlík.

na příspěvěk reagoval NightPorter

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama