Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

graga

není snad nic lepšího (krom barneyho z himym) než si po těžkém dni sednout zkouknout něco tak dokonalého jako BBT, protože každá scénka se sheldonem stojí za to (a to jich v jednom díle není zrovna málo). uznejte sami,ale myslím že jen málokoho by nepobavil podivín s IQ 180+ ktery je doslova závislý na svém místě na gauči a z jeho úst perlí jedna skvěla hláška za druhou. ()

Disco_Stu

Povedzme si na rovinu, celá Big Bang Theory stojí na Sheldonovi. Nebyť jeho infantilných návykov, hlavná zápletka Penny a Leonard je...slabá na natiahnutie na 5 sérii. Ďalšou schopnou postavičkou je Howard Wolowitz, dokonalý opak Leonarda. Raj často len do počtu, bez hlbšej podstaty, pravdepodobne "traja sú málo, dajme tam Inda", pritom Kunal Nayyar by si zaslúžil väčši priestor. Takže Sheldon za 7*, zvyšok 4, po spriemerovaní 5* :) ()

MaroCR

Tenhle seriál je dobrý námět k diskusi s partičkou, když už se zdaleka nepije první runda a když máme polemickou. Všichni "třesk" hrozně chválí a já se jich ptám, co je na tomhle předvídatelném a nepříliš originálním humoru tak zábavného. Už ten základní motiv - dva nerdi, kterým zkříží život krásná blondýna, což přináší "veselé" patálie. Jak "neotřelé". No, nic... :-) ()

Hans070

The Big Bang Theory(nebo-li Teorie velkého třesku) je úžasný americký komediální seriál o partě kamarádů-fyziků, kteří žijí tak trochu mimo normální svět.Rozumí naprosto všemu,ale mají jeden velký společný problém a to je,že neumí komunikovat při kontaktu s jinými lidmi a hlavně ženami. Mají vysoké IQ,vědí jak funguje vesmír. Všechno se změní,když se do protějšího bytu nastěhuje krásná Penny.Do té doby Leonard a Sheldon,kteří bydlí spolu,hrávali se svými kamarády Wolowitzem a Koothrappalim po nocích počítačové hry a diskutovali o všem možném z oblasti fyziky a chemie. Pak však Leonard objevil v Penny celý vesmír nekonečných možností. ()

L2011

jeden z nejpřeceněnějších sitcomů poslední doby.rádobyintelektuální fórky střídající typický americký marast.přesto v celkovém kontextu rozhodně ne špatné ()

Epics

Nemohu rict, ze bych se za bricho popadal od zacatku do konce, ale nejak mne ten serial vzdycky pohlti a dokazu se na nej koukat dokola az do zblbnuti! Super zapletky, naprosty unikat Sheldon a Howard se svou chorobnou naklonosti k sexu a rolakum jsou kombinace, ktere proste z nejakeho duvodu neodolam. Urcite by se dalo vysvetlit i nejak fyzikalne, ale na to bych tu potreboval Sheldona.. ()

Hungrycats

Seriál patří k tomu nejlepšímu, co může US sitcom nabídnout. Budete je milovat všechny - zmateného Leonarda, pedantského Sheldona, za střízliva nesmělého Rajeshe i lamače ženských srdcí Howarda, všichni jsou shodou okolností fyzikové, a tak jejich střety s reálným světem stojí za to. Když se k tomu přidá jedna trhlá blondýna odnaproti, je z toho velmi slušné antidepresivum, které rozhodně nestavím níže než Friends nebo HIMYM. ()

endemit

Inteligentnií, milé, geniální !!! Původně jsem tento seriál stavěl až za "Jistě pane ministře (premiére)" a za "M.A.S.H.", ale po druhé řadě si myslím, že je na stejné úrovni. ...Nechám už sice všech pět hvězd, ale osmá řada byla absolutní propadák. ()

Von Kempelen

Seriál, kterej jsem odsoudil kvůli OTŘESNÝMU dabingu, abych ho pak náhodou viděl s titulkama a docela si ho oblíbil. Sice to na britskou produkci ani zdaleka nemá, hlavně díky snaze vydělat co nejvíc prachů neustálým točením nových sérií, takže se fóry docela často opakujou, ale přesto se zatím slušně bavím. Což se mi u TV daří v dnešní době spíš výjimečně. Edit: Třetí řada obrovský zklamání. Scénáristi hloupě "zpárovali" postavy, seriál tím naprosto ztratil říz a stali se z něj novodobý Prátelé, řešící debilní americký vztahový problémy, do kterých občas něco zahlásí Sheldon nebo nebo Raj. Teď už očekávám jenom těhotenství a přestávám seriál sledovat. Ale třeba se mýlím. ()

tomkat

Horký kandidát na cenu "Nejnepravděpodobnější úspěch námětu." - ale i v tom je to kouzlo. Jsem tak trochu zainteresovaný v dané sociální skupině, takže víc hodnotit nebudu. Jen 1 noticka, čtěte si Vanity Cards na konci titulků;-) ()

opicak86

Nemůžu si pomoci, ale ono se to po té vydařené první sérii nějako okouká a další řady jsou méně a méně vtipné. Ono se ani není čemu divit, když se každá epizoda pořád odehrává podle stejného schématu. Ovšem tím nechci říci že by mě to nebavilo, každopádně těch 91% se mi zdá nějak moc. ()

el.bee

"Bazinga!!" se stala hitem a to ani pořádně nevíme, co to vlastně znamená.Stejné je to i se samotným seriálem.Objevil se, stal se hitem a nakonec tradicí.Podobně jako kdysi Přátelé, i když s tímto fenoménem nerad srovnávám, přiletěli a rozesmívají nás stále a pořád dokola.Co na tom, že nerozumíme polovině slov, které řeknou...umě rozdělené charaktery do přiměřeného počtu postav.Čtyři geniální fyzikové, blonďatá, tupá servírka a dostačující náhrada za stárnoucí Přátele je na světě.A rád budu čekat, že postavy se postupně vyvinou a zformují se, jako to bylo v již zmiňovaném seriálu Přátelé.Jen tak v nás nakonec The Big Bang Theory může zanechat hlubší vzpomínku. ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Věděl jsem, že se mi to nebude líbit, ale když jsem viděl místní hodnocení, tak jsem neodolal. Můj názor - trapné, nudné, bez jediné vtipné situace. Každý má jiný vkus, no :) Strašidelná věc. ()

Jean_Calid

Teorie velkého třesku klame názvem. Kdo by si pod tím představil dokumentární seriál o fyzice, velmi by se podivil. Partička přemoudřelých a dětinských vědců (jeden je ale "jenom" inženýr) a jejich střetů se skutečným světem dokáže bavit. Pravda, někdy člověk nechápe, jak je to, co se na obrazovkách odehrává, možné, ale i to má své kouzlo. Nejvíce jsem si oblíbil Leonarda, což je sice nerd jako ostatní z party, ale drží se z nich nejvíce při zemi. Vlastně proto osloví Penny, která se stává Femme Fatale jeho života. A samozřejmě Sheldon s aspergem a jeho BAZINGA dělá seriál tím, čím je. ()

billcarson

Něco co jde naprosto mimo mě. Ano seriál pobaví o to jde hlavně, ale když si při třetím díle řeknete to už tu bylo, pak potom něco není v pořádku. Naprostá předvídatelnost ze které potom pramení rozlézající se nuda seriál zařazuje mezi šedý průměr. Popravdě měl jsem chuť dát jenom dvě, ale to bych Kaley Cuoco nemohl udělat. ()

Utnapishtim

Hlavním lákadlem je pro mně sice jen samotná postava Sheldona (ostatní postavy jsou jen křoví), ale i to bohatě vydá na pět hvězd. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění