Reklama

Reklama

VOD (1)

Val Kilmer s Jennifer Esposito a Garym Colem hrají hlavní role v tomto explozívním filmu nabitým akcí o bývalém příslušníku americké námořní pěchoty, který přináší spravedlnost do malého pohraničního města. Poté, co byl MacPherson (Kilmer) v boji v Iráku zraněn, neochotně souhlasí s tím, že se připojí k jinému vojákovi na jeho ranči v Arizoně. Ale když MacPherson dorazí na místo, zjistí, že jeho přítel tajemně zmizel a nikdo nechce přiznat, že ho znal. Když zjistí, že jistá firma vyhání z města všemi možnými způsoby ilegální cizince, MacPherson se rozhodne, že se pomstí, a nepřestane, dokud všichni, kdo v tom jedou, nebudou za své zločiny potrestáni. (Filmbox)

(více)

Recenze (27)

korndaddy 

všechny recenze uživatele

Val Kilmer sice trochu připomíná bramboru, ale pořád tvrdej jak kámen. To se musí nechat. Sice hráblej, ale tvrdej. A tak vezme spravedlnost do svých rukou. Což o to. Kdyby hrozilo potencionální píchání s Jennifer Esposito, tak proč jako ne. Ale že finální půl hodinka bude vypadat jako masakr z Moorhuhnu, tak to sem nečekal. Na to že měl jednu nohu opravdu smekám. Ale tak maximálně puntík dolů. Sorry Vale, Snad příště. ()

viperblade odpad!

všechny recenze uživatele

Už dlouho se mi nestalo, že by mě film takhle iritoval od prvních minut. Teda, ten flashback do Iráku vypadal zajímavě, ale potom se to zvrhlo v jedno omleté klišé "voják přijede do města, aby napravil všechny křivdy". Je to v podstatě variace na Kráčející skálu, ale mnohem, mnohem hloupější a nudnější. Je to sice hnusné o někom říct, ale Val Kilmer by měl přestat hrát. Nebo se alespoň snažit se o hraní. Protože co zde předvádí, mi potvrdilo, že doby Nelítostného souboje nebo Top Gunu jsou nenávratně pryč. Ano, nejenže už nevypadá tak dobře, jako tenkrát (což bych mu dokázal odpustit, přeci jen nikdo nemládneme) ale postrádá jakousi jiskru, co kdysi měl, když hrál frajírky. Tady vypadá spíše jako zmatený taťka, který se náhodou dostane k bouchačce. Upřímně, těch 90 minut jsem protrpěl a několikrát jsem to chtěl vypnout, jenže jsem to neudělal, protože jsem stále věřil, že se to může zlepšit a že najdu důvod tomu alespoň tu jednu * dát. Bohužel, film jsem nevypnul a důvod jsem nenašel. ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Drsnej, zamračenej, zmrzačenej a zamindrákovanej chlápek se rty připomínajícími kačera Ducka přijede do Zapadákova, aby to tam trošku porovnal. Originalita z toho přímo cáká, vůbec celej film je nápaditej asi jako kostymér Santy Clause. Kdybych měl v pokojíčku dvě televize, v klidu bych u toho zvládnul noční přenos NHL. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Westernové principy ve službě laciného akčního filmu ze současnosti, v hlavní roli s opuchlým Kilmerem, který pomalu ale jistě nabírá kurz á la Madsen. 10 sraček na jeden slušný film. Nefungující režie, amatérský střih, hrozná skvadra nehereckých individuí. Chvíle, kdy se režisér Marcus snaží o cokoliv připomínající civilní formu, je těžké přijít s nějakým slušným přirovnáním. Lze jen nevěřícně hledět jako vrána do kosti. Zbytek, ve kterém je předloženo něco jako surový akční materiál, berete ledabyle zavděk, protože se alespoň něco děje a minuty do závěrečných titulků ubíhají trochu rychleji. Těžká video slabota. 30% ()

PanFilmov 

všechny recenze uživatele

Celé to prebiehalo nejak nudne a nezáživne, vôbec ma to nedokázalo zaujať, už len preto lebo akčná časť úplne nevyšla, trápne natočené akčné scény na konci, to celé pokazili, a pri tom na konci to vyzeralo, že film bude aspoň trocha vydarený, no zdanie niekedy klame! Jediné plusy pre film vybojoval Val Kilmer herec s plno kvalitami, len škoda že film nevyšiel:(:( ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

  • Vo filme si zahralo aj vyše 70 miestnych obyvateľov Nového Mexika. (beso74)
  • Ranč v Novom Mexiku, nachádzajúci sa severovýchodne od Santa Fe, patriaci Val Kilmerovi (MacPherson), poslúžil filmárom na natočenie niektorých scén. (beso74)
  • Na obale DVD drží MacPhearson (Val Kilmer) v ruke brokovnicu M-47, vo filme ju však ani raz nepoužil. (beso74)

Reklama

Reklama