Diskuze

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Chris Masters: Spletl sis diskuzi, doufám, že s tím nebudeš spoamovat i jiné nesouvisející diskuze.

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

Tak Nick Nolte urval aspoň tu jednu oscarovou nominaci pro Warriora :)

Bolldar

Bolldar (hodnocení, recenze)

Já osobně jsem na něj zašel do kina, když jsem byl studijně-pracovně ve Walesu. Vůbec jsem netušil, na jaký film to jdu, bylo to naslepo.. a nelituju toho :o)
Jinak většina lidí, co to tu hodnotili, to určitě stáhli. Distriburoři u nís udělali hodně velkou chybu, že to nedali do kin.

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Mě by zajímalo, do které země na to zašel velkej šaman :o) Na slovensku to promítali?

Chris Masters

Chris Masters (hodnocení, recenze)

GilEstel: jako mysliš že většina hodnoticich si na ten film zašli v zahraničí do kina?

GilEstel

GilEstel (hodnocení, recenze)

Her0.89: U nas to v kine neslo. Ani nevim, zda to vubec pujde. Podle me na tom bylo vsech 7000 lidi v zahranici nebo zajmovym festivalu. Vetsinou to tak byva. Je tu dost cizincu a lidi pracujicich v zahranici. :-)

Her0.89

Her0.89 (hodnocení, recenze)

GilEstel: takze byl u nás v kine jo ??? já jen, že tu nemá žádné datum premiéry...

Her0.89

Her0.89 (hodnocení, recenze)

Chci se zeptat. Ten film nemá žádnou českou distribuci??? Takže si ho všichni museli stáhnout ???

kapsomut

kapsomut (hodnocení, recenze)

Tak jsem to po delší době viděl podruhý a rozbrečel jsem se u toho jako želva (snad ještě víc jak poprvý) :D Dam to asi do TOP10. Fakt super kousek

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Chris Masters: Neopustí, neboj. :-) Naopak se ještě dostane do stovky "nejoblíbenějších", což je podle mě větší pocta (a objektivnější žebříček), než "nejlepší filmy", které zde hodnotí spousta níže zmíněných vypatlanců odpadem, jen proto, že mají vysoké hodnocení a lidem se líbí.

Chris Masters

Chris Masters (hodnocení, recenze)

kapsomut: Jo to s tim odpadem je pravda.I když film klesá, tak podle mě tu stovku neopustí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kapsomut

kapsomut (hodnocení, recenze)

Milionář z chatrče, Avatar, atd. atd.všechny tyhle filmy mají na začátku úžasný hodnocení, protože to hodnotí lidé, kteří se na to těší už od prvního traileru. Po pár dnech začnou hodnotit lidi, který to téma tolik nezajíma a slyší, jak to bylo užasný, potom si to pustí a zjistí, že to nebylo až tak skvělý jak čekali a dají tomu 3* za průměr. + to tu hodnotí některý vypatlaný uživatelé schvalně odpadem, jen aby měl film horší hodnocení. Takže je to uplně logický. Hodnocení na csfd se nemůže brát vážně

jaryn.

jaryn. (hodnocení, recenze)

dyt je jedno, jake ma film hodnoceni.. mne se libily nektere filmy s 50% a nelibily nejake se skoro 90%

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot