lepinla792

Bylo to hodně dobrý, ale zdaleka ne dokonalý. Hrozně tomu ubližovalo to, jak všechno bylo hnaný k očekávanému střetu, a že se kvalitativní rozdíly borců jako jsou zkušenosti, věk, trénovanost před turnajem, se smazávaly pro očekávaný šťastný konec, hrdinství, morálku, sílu rodiny. To se začalo projevovat začátkem turnaje a je to škoda. Do té doby jsem to viděl na 5 hvězd. Ale na závěr, dobrý. ()

smartynaf

Mám rád v podstatě všechny herce kteři tady hrají, včetně ředitele školy, takže se mi na to pěkně koukalo :-) Opět , zcela nestrizlive hodnocení v plné palbě. ()

Nemravnost odpad!

Chvilku kýč, chvilku brak, pak zase chvilku kýč a pak je konec. Romantický patos zabalený v potu a svalech. Určitě v tom najdou zalíbení všichni homofobové a mlátičky, ale věřte i Bridget Jonesová je drsnější než tahle limonáda. ()

KraLuban

Viděl jsem podruhé, asi po 4 letech. Původně ve zkrácené (normální?) verzi, nyní v prodloužené (normální?) verzi a původně jsem neměl pocit, s výjimkou finální odchodové scény, že bych o něco přicházel, možná právě naopak. Kratší verze je svižnější a téměř stejně dobrá. Co je zásadní, i napodruhé to byla pecka - výborné boje, skvělý příběh postavený především na emocích a křivdách minulosti a výborný Tom Hardy, kterému sekunduje zbytek famílie Conlonů. Finálová písnička od The National je už jen bonus a sem pásne jako máloco. Výborný film na nejedno podívání, 80%. ()

Fany000

Warrior mohl být čímkoliv, napodobeninou Rockyho, snahou o jakousi změnu v žánru sportovních filmů jako mnoho jiných nebo šedým průměrem, kterých jsou zde mraky. Místo toho se O'Connor vydal trochu jiným směrem a stvořil komplexní dílo, jehož sledování je skutečným požitkem. Samotné zápasy patří mezi nejlépe ztvárněné napříč všemi filmy s tématikou bojových sportů. Hromada akce, emocí, výbornou kameru i scénář, to vše Warrior nabízí a dvojce Hardy-Edgerton to jde také výborně. Pro mě ještě o kus lepší než Million dollar baby. ()

teckax

Mlátičky bez mozku mi nikdy nijak zvlášť neimponovaly...avšak titulky dávno skončily a já ten testosteron ve vzduchu stále cítím. Bylo to klišoidní jak plyšovej medvěd ovázanej rudou mašlí k Valentýnu, ale zároveň fakt strhující a ke konci jsem si málem ukousala všechny nehty. Udržet moji pozornost je docela kumšt a tady se to podařilo na 100%. Nemůžu tedy hodnotit jinak. ()

Satyrek

Tento snímek posouvá hranice sportovních filmů o krůček dál. Film kde herci opravdu hrají, kamera střih, který vás zatáhne do děje a propracovaný scénář. Tvůrci se vyhnuly bomba-prďáckým tréninkům a konečnýho zápasu, což je jedině dobře. Hudby ve filmu moc není a když ji uslyšíte, tak citlivě podbarvuje atmosféru scén a závěrečný song je výborný. Prostě opravdové řešení rodinných problému může i bolet. Fandím tomuto přístupu a nevím jak bych to natočil lépe :-) ()

Kivis

Warrior je tak neuvěřitelně šablonovitý... a přesto je mi to úplně šumák. Šlape totiž na jedničku. A to mě bitky v oktagonu nikdy moc neoslovily. Když už nějaký ring, tak boxerský. Ale neuvědomuju si, že by mě některý boxerský film nadchnul natolik jako Warrior. Podobně silný zážitek mi přinesl třeba Wrestler, ale to byl zážitek trochu jiného typu. Tady je to klasická šablonovitá cesta dvou outsiderů (jednoho především v rámci života, druhého v rámci MMA) k vrcholu, slávě a penězům. Skvělé herecké obsazení, scénář, režie, hudba, střih,... Určitě pomohlo i to, že byl každý detail konzultován s profíky, takže by Warriora měli docenit i nároční fanoušci tohoto sportu. Ať žijí osvědčené scénaristické šablony! Když se nepodcení žádný detail, fungují. ()

stalkicz

Není to špatné na jedno zhlédnutí ale je tam bohužel spousta hloupých a nesympatických míst navíc zapasy nejsou moc poutavé. Hardyho nikdo nepozná na videu z YT i když měl asi olympijskou medaily a určitě byl úspěšný zápasník. Stejně tak nikdo nepozná až do finálového zápasu, že je to voják, který zběhl a to že je bratr toho učitele fyziky, který se také účastní turnaje. Učitel se dostane do turnaje úplně nesmyslně a jeho motivace je tak trapná (chci velký barák na který nemám tak pujdu někomu rozkopat držku) že sympatie ve filmu získavá hlavně díky studentům, kteří mu fandí. To ale nedavá zdaleka pořád dost sympatií jako Hardymu tak si tvurci musí pomoct tak, že mu Hardy dá ránu v prvním kole po gongu. Učitel ještě přidá trochu bratrské lasky a duvod proc by měl vyhrat ucitel je na svete. ()

Skylwalker42

Očekával jsem typické bratrské klišé a také jsem dostal. Ovšem tak podmanivě natočeno,že by to nesnižovalo hodnocení. Výborné herecké obsazení. Ten moment kdy ve finále Tommy dá znamení k uskončení zápasu,je pro mě nezapomenutelný. ()

pedvora

Takový ty chlapácký upocený zápasy, mužů bijících se do hrudi, fakt jako nemusím. To, že to sedne panu Tvrdému, bylo jaksi jasný, ale byla jsem jen zvědavá, jak to sedne panu Edgertonovi a bylo to jednoduše skvělýýýýýý. I když byl konec docela předpokládaný, tak jsem napětím okousala vše, co jsem měla po ruce a půl filmu probrečela. Pokud ve mě film vyvolá emoce, tak nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. ()

kotrlak

Je to klišé, je to předvídatelný, je to patetický, ale je to jeden strhující biják! A Jennifer Morrison má bez debaty nejvíc sexy zadek a nejdelší nohy v houlyvůdu a v tomhle flicku je prostě k sežrání! ()

Mrsina

Tohle je naprosto famózní zážitek pokaždé, když se na to koukám, a že se na to koukám hodně často. Tenhle snímek ještě spolu s jedním zápasí o první místo mých naprosto nejoblíbenějších filmů. Už když člověk vidí prvních pár vteřin začátku filmu je mu jasné y že uvidí něco nezapomenutelného. Naprosto suprové výkony všech herců, za mě Toma Hardyho ten zatím nejlepší ze všech, které kdy předvedl. Opravdu hodně silnou stránku tady má hudba, která je dost netradiční a nikde jinde takovou nezažijete, ale navždy se vám vryje do paměti. Naprosto nádherný dojemný příběh, který prožíváte společně s hlavními aktéry, cítíte jejich životní situaci a každému z části fandíte. K tomuhle dílů jde říct tisíc slov a zároveň žádné, protože pocity tady z tohohle lze jen stěží popsat. Ještě bych snad podotknul, že cvičící/trénující scény prolínající životy obou hrdinů společně s Beethovenem se stala jednou z mých nejoblíbenějších a hlavně tou nejmotivovanější v historii filmu, díky které mám chuť se hýbat a pracovat na sobě. ()

boss123

Po období niekoľkých rokov som sa kvôli súčasnej situácií rozhodol, že zhliadnem film režiséra Gavina O'Connora s názvom Warrior. Už pri prvom zhliadnutí kedy som ešte filmografiu a filmové diela nevnímal, ako teraz som sa rozhodol, že si film opäť pozriem. Než sa, ale dostanem ku konečnému výsledku, ku ktorému som dospel tak musím povedať, že Warrior je kvalitne natočený športový film akých v poslednom desaťročí zas až toľko nebolo. Aj, keď ma MMA alebo aj zmiešané bojové umenia veľmi neťahajú a stále mám voči tomuto športu menšie predsudky tak film som si užil ako máloktorí. Je to tak predovšetkým, preto, že z filmu je vidieť zápal a chuť s akou bol natočený. A aj, preto, že režisér, herci, aj kamera odviedli fantastickú prácu. Vyzdvihnúť musím predovšetkým zápasy zmiešaných bojových umení, ktoré sú natočené veľmi realisticky a pôsobia veľmi živo. A taktiež veľmi chválim aj hercov Nicka Nolta, Toma Hardyho a Joela Egertona, ktorí sú, ako ústredné trio vynikajúci a dokážu spoľahlivo predať divákovi každý pocit, každé gesto, rany, aj slzy. Predovšetkým Tom Hardy mi opäť ukázal akým skvelým hercom je a tú podáva podľa môjho názoru jeden z najlepších a emocionálnych najsilnejších výkonov vo svojej kariére. Ale emocionálne silný je aj celý film. Režisér presne vie, v ktorých momentoch pritlačiť na diváka, ale spôsobom takým, že to vôbec nepôsobí ako citové vydieranie. Bohužiaľ sa vo filme nachádza niekoľko klišé situácií, čo je škoda a za to musím strhnúť pár bodov alebo percent. Napriek tomu to, ale nič nemení na tom, že sa jedná o jeden z najlepších športových filmov aké som videl. A jeho záver, vyvrcholenie posledným súbojom, ma emocionálne rozdrvil ako málo, čo v poslednej dobe. Takže dávam päť hviezd z piatich a 90%. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot