Astinas

Warrior má v sobě tolik emocí, že jsem nebyl schopen je všechny unést. Dva paralelní příběhy nemají žádná klišé, jak se dočítám, ale vše je přesně vyvážené. Je to skvěle natočení snímek a s dobrým námětem, i když fakt je ten, že mariňáci by nemuseli být při zápasu, ale to je jen drobná chybička, která se v celkovém dopadu ztratí. Nejdůležitější jsou ovšem zápasy, které jsou natočeny hodně realisticky a věřím tomu, že obě hl. postavy musely podstoupit výcvik nebo z minulosti mají nějaké zkušenosti právě s bojovým uměním. Myslím, že pro ty, kteří někdy dělali bojový sport, je tenhle snímek srdeční záležitostí. Jen jednu věc bych možná dodal a to, že konec měl být o něco delší, že když se jedná o stmelení bratrů, mělo by být na konci to, jak Tommy je na kafi u bratra a poznává jeho rodinu, sice by to byl neskutečně hollywoodský konec, ale byl bych za něj rád. ()

Forsetino

Jedním slovem kýč. Od cca 5. minuty bylo úplně jasné, jak celý film dopadne, a to tak, že téměř do detailu. Průběh byl totálně předvídatelný a akorát se na něj balil jeden kýč za druhým... Ach jo, tak vysoké hodnocení nedovedu pochopit. Řekl bych, že to byla taková nepovedená "van Dammovka". Navíc UFC mě moc nebaví, oproti soubojům mezi 16 provazy. Když už nic, tak ten van Damme ten kickbox uměl, tyhle mlátičky jsou o ničem. Zlatý Souboj cti, Krvavý sport, Kickboxer anebo Street Fighter... za totálně přehnaný konec to padlo do podrůměru. Jsem zklamán. Dobrý koment: GilEstel. ()

Mugs

Pěkně se na to dívá, především na Hardyho, kterej je skvělej, ale to je asi tak všechno. Od začátku je jasný jak to dopadne. Štěstí toho fyzikáře bych chtěl mít. Patetickej sajrat, kterej je reálnej asi jako to, že budu novým prezidentem ČR. Zdejší hodnocení jde opět mimo mě. ()

Lexis

Pro mě sice příjemně strávený čas, ale zdálo se mi, že se mě pan O'Connor snažil totálně citově "vyšťavit". Chvílemi prostě až moc tlačil na pilu a ta začala pěkně nepříjemně skřípat. Otázku toho, jestli by v reálu dokázal Joel Edgerton umlátit Toma nechám k posouzení odborníkům... Souhlas se Sinn v její otázce zda je taková tragédie přestěhovat se do menšího, že se kvůli ní chlap klidně nechá umlátit k smrti. Možná je dům ze zahrádkou pouhý "american dream" i když je ten sen na hypotéku... 5* je příliš a takové malinkato slabší 4* dám s klidným svědomím. ()

JohnnyBoy

Osvěžující variace na film Rocky. Nesložitě poskládaný, čistě mainstreamový scénář, jehož lapsy , nedotaženosti a občasné nesmyslnosti zakrývá elegantní dopředu se nehrnoucí režie a zajímavé herecké výkony. Warrior se řadí do vlny současných mainstreamových filmů, na které se vyplatí chodit do kina kvůli čisté emocionální zábavě (Hurt Locker, Králova řeč...) V zásadě vůbec nevadí, že jim chybí nějaká zamyšleníhodná nadstavba. Od toho tady je Wrestler, nebo Moneyball. ()

IceWine

Jeden z nejlepších z bojového žánru. Boje vypadají opravdu dobře, herci hrají opravdu reálně a celý film takhle působí opravdu na úrovni. Což také je. ()

pmusic

Tohle je jeden z tech filmu, nad kterym budete premyslet jeste se zavrenyma ocima nez definitivne usnete. Pribeh je perfektne propracovany, i kdyz zacinate celkem rychle tusit, co bude gro filmu, hodne rychle tu mensi gradaci Gavinovi O´Connorovi odpustite. Kdyz jsem v prvnim zaberu zahledla Nicka Nolteho, chvili jsem zapochybovala, jestli je to vazne on - jo, vsichni holt starneme a na Nickovi je to poznat hodne. Tom Hardy je tu nadrenej jako nikdy, charakter jeho postavy chvilemi obdivujete, chvilemi odsuzujete, ale myslim, ze nastvat by ho nechtel nikdo.. :) Tech par americkejch zvastu a klise radi s ohledem na originalitu pribehu prehlednete. Necekala jsem, ze se do me TOP 10 dokaze neco z nenadani takhle "proboxovat". ()

Themilhaus

Sice filmů na téma box a podobné věci se mi zdá už začíná být přeš příliš. Tak v tomhle případě mi to vůbec nevadilo. Naprosto vydařený film na téma box, který se klidně může rovnat i se samotným Rockym ! Po příběhové stránce mi to přišlo docela povedené až na jednu výtku a to byla záverečná výhra Brendana, která mi přišla tak trochu "trapná" ... Učitel fyziky co pár týdnu trénuje tak najednou je šampioném a pokaždé vyhraje zápas nějakým nečekaným chvatem...I závěrečný zápas s Tommy, který do něj bušil 2 kola, tím stylem že normální člověk už by byl dávno na kaši a dopadli tak i jeho předešlí soupeři.. Brendan ovšem tydle kola opět ustál a pak předvedl nečekáný chvat, který konec filmu trochu pokazil na můj vkus. Samozřejmě bylo to hlavně z důvodu že Tom Hardy se role ujal opravdu skvěle, a od té doby je i mým oblíbencem .. takže pokud někdo bude fandit spíše Brandonovi film se mu bude líbít ještě více jako mě. I tak ale film dávám filmu plný počet za vydařené bojové scény a herecké výkony :) ()

B.Jay

Kus poctivé filmařiny, který asi nebude žádným převratným snímkem, ale otázka zní, zda-li je to na škodu? Já myslím, že ne. Vždyť každý film nemusí být přelomový, nemusí v divákovi probouzet převratné myšlenky, nemusí nás nutit se 100% soustředit. Naopak občas chci vypnout, chci tušit dopředu, jak se bude děj vyvjíet a chci mít pravdu :D. Warrior popisuje již stokrát řečené (Wrestler, Fighter, Těžká váha), ale pokud to stále funguje, tak zatraceně proč ne. ()

thomasnikrs

Jeden z nejkrásnějších filmů, co jsem poslední dobou viděl. Nejsem fandou filmů typu Rocky, Kick-box apod., ale tohle mělo duši a bylo to krásně natočený a herci podali skvělé výkony... nejen herecké. SUPER - DÍKY ()

randi64

No jsem dost překvapenej! Jak tenhle film může mít stejný hodnocení jako třeba Million Dollar Baby? Trošku nebe a dudy.. Za sebe bych dal tak 3 a půl *, ale na půlky se tu nehraje. Jinak lépe hodnotím Fightera. Sice oba snímky vás od začátku tlačí do happyendu, ale pan Bale v něm aspoň herecky vynikal! Čekal jsem daleko víc, spíš takovej lepší průměr.. ()

anyonecek

Celou dobu jsem si ani nevšiml, že tento film je na scéně a až mě na něj upozornil kamarád, tak jsem se o něj teprve začal zajímat. Opravdu krásný film pro mě měl hodnotu jak dokonalým příběhem, tak i bojovými scénami. Narovinu řeknu, že mě záverečnej tap out dohnal až k slzám. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. TOP 10! ()

J*A*M*B*O

V jednosuchosti je krása a to o Warriorovi platí dvojnásobne. Warrior je proste Mount Everest oproti ostatným bojovým filmom. V podaní s Tomom Hardym (rozkvitajúcou hviezdou) snímok Warrior nemá žiadnu chybu. Dávam 10/10 bodov. ()

FortKnox

Óda na Americké bratrství zabaleno do sportovního klišé, kdy oba bratři si prošli v životě peklem, které je přivedlo do ringu kde bojují o svou budoucnost. Kdo z nich skončí vítězem je úplně jedno, protože i ten poražený je vítězem. ()

luciebenadova

Klišé. A co? Tom Hardy má ten náboj husťáka co MMA potřebuje. Ono, já si to stáhla první týden co jsem začala trénovat box a to tohle hned vidíte jinýma očima. Milujete to. ()

victt

Jeden z najlepších športových drám, aký som kedy videl. Veľmi dobre režisérsky zvládnutá. Silný rodinný príbeh kde bojujú proti sebe bratia. Jeden je bývalý vojak a druhý učiteľ fyziky. Tom Hardy podáva vynikajúci herecký výkon. Finále je vynikajúce a hrá pri ňom fakt skvelá hudba. ()

konysua

První polovina byla elektrizující a když mělo přijít na klepání masa, kýčovitost vystrčila růžky. Zápasy do jednoho nudné a výsledek zřejmý. 8/10 ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot