Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

SeBig odpad!

A já natočim film buzerant direktor killer... hlavní aktér Phil Klejdon a jeho spolubuzerantský rádoby scénáristi Stevrt Vilijems a debil Hapfíld, co si mysleli že jsou straaašne vtipný a že tenhle film bude uplně stejně libovej jako Šon of d ded.. no já vas zklamu kreténi.. skutek utek a nechápu jak tohle mohli jako vydat do éteru.. ja mít stim filmem něco společnýho POHŘBIM SE ZAŽIVA. ()

liquido26

Totální hovadina, která je tak půl na půl zábavná a trapná - jednoduchý, předvídatelný a hodně děravý příběh, některé hlášky a scénky povedené, jiné zase vůbec, bílá mrdka, která stříkala z mrtvých upírek byla děsně trapná, holky byly sice hezký, ale pod slovem Lesbian bych si představoval trochu žhavější scény :-) ()

Morholt

No když jsem ten název uviděl poprvé, tak jsem si myslel, že to bude nějáký srandovní porno. Po bližším ohledání jsem to pornografickým neshledal a tak jsem to vydržel od začátku do konce. Je to taková blbůstka, u které jsem se sice párkrát zasmál, ale jinak to bylo totální, sem tam trapné, béčko s nepříliš povedenou ústřední dvojicí. I když se přiznám, že mě některé Fletchovy výlevy donutily k pousmání. Nicméně na víc než 30% to nestačí. ()

darkrobyk

,,To je jako středověkej gay bar..." ,,Zatraceně, ženský si to spolu rozdávaj i po smrti a na mě, než umřu, žádná nezbyde !" Povedená ptákovina, od které bych sice čekal více sexu a gejzírů krve, ale s ohledem na zdejší hodnocení jsem si velké naděje nedělal. Pěkný vizuál, jenž připomněl kde co (Čínský duchařský příběh, Van Helsing nebo rozličné videoklipy), což mi nevadilo, majestátní hudba doplněná postarším popíkem (vtipně přeskakující CD) a chytlavým rock and rollem (nejlepší poslední klasika - Showaddywaddy) a odkazy na další filmy - Rocky Horror Picture Show, zpomalený výsun čelistí - Vetřelec či Evil Dead. Škoda, že rozkošné gejzíry při masakrování upírek nebyly rudé, takhle připomínaly spíše mohutný orgasmus nebo výbuch cisterny s mlékem.... Jen ten název sliboval větší odvaz, na druhou stranu, nebyla to oplzlá prvoplánově rádoby vtipná americká nechutnost, byť pro sprosté slovo se nechodilo daleko. ()

moviesfan odpad!

Velká Británie jakožto původ filmu slibovala (pro mě) skvělý humor a ztřeštěný děj. Jaké jsem zažil zklamání, když jsem se nedočkal ani jednoho, jen velmi nudného a hlavně nevtipného příběhu. Vlastně mohu použít i výraz trapného. Vím že je nutné se nad tímto výsledkem povznést a brát ho s nadhledem. O to jsem se pokusil, ale stejnak je výsledek stejný. ()

• Když poprvé napsali v roce 2003 scénář, plánovali film tehdejší producenti MTV Paul Hupfield a Stewart Williams vydat rovnou na DVD. Režírovat měl Hupfield a postavu Fletche si měl zahrát Williams. (HellFire)
  • Když holky vyjdou z hospody a nastupujou do dodávky, hraje píseň „Woman“ od Wolfmother. Během taneční scény z chaty hraje píseň „Saturday Night“ od Whigfield. (Duoscop)
  • Když Jimm (Mathew Horne) v hospodě zabodne šipku do mapy, tak je přečten název vesnice. Mapa byla ale dost daleko na to, aby se dal název přečíst. (Duoscop)