Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

pornogrind

K tomuhle filmu mě opět dokopal Horor film. Popravdě bych si ho sám určitě nepustil. K mému překvapení to ale nebyla taková kravina jakou jsem podle názvu filmu očekával. Snímek sám sebe nebere vážně a tak je k tomu potřeba i přistupovat. Sice to není žádná extra prdel, ale k tomu abych se nenudil to stačilo. Jak už bylo řečeno ve filmu : Celý je to o meči s kokotem. ()

swamp

Je to průměr jako prase (to myslím dobře:), ale od britské komedie jsem čekal něco více černohumorného. Toho se nám ovšem dostává jen poskrovnu. Kdyby režisér Philip Claydon trochu povolil uzdu a zvýšil rating (rozuměj: přidal trochu erotiky), čímž by aspoň trochu více naplnil obsah názvu (rozuměj slovo 'lesbian'), určitě by se tato 'hororová komedie' v mém žebříčku dostala na vysněné 3*. :P ()

korbitch22

:-DDDDDDD!!!ač se mi moc nechce,musim uznat že jsem se příšerně řechtal.parta lidí se sešla,pozbírala pár peněz,vyhulila značné množství marihuany a natočila improvizační kulervoucí řachandu.dialogy jsou tak reálný,že mám pocit,jako bych v tom hrál já,se svym nejlepším kámošem,nebo s bratrem.perfektně vygradovaný situace,vyřešený totálním flinkem a neskutečným flegmouštvím.mrtě narvanejch nápadu hned v první půli,trochu škodí té druhé,protože film ke konci trošku ztrácí dech,ale to nemění nic na tom,že se jedná o skvělou komedii-parodii,se spousto nádherných micinek:-)z pohledu věčně zhuleného nadržence,musim říct super:-DDDD ()

kinghome

Už jenom ten název naznačuje naprosto dementní film. Ale ono tomu tak neni! Dlouho jsem se přemlouval, abych se na tu chujovinu kouknul, ale nakonec jsem se přemluvil a vůbec toho nelituju! Byla to příšerná prdel, u který prostě vypnete a jenom se smějete tý demenci. Pár hlášek je fakt úžasnejch a zas tak špatná komedie to neni. Další podceněnej film, jenom kvůli dementnímu názvu. Člověk, kterej film odsoudil jenom kvůli tomu, jak na první pohled vypadá je u mě dement. ()

Kryton

Upíří lesbické Soft-porno, kde se pořád snaží tvůrci i postavy dělat legraci. Výsledek nepobaví, protože postavy jsou nesympatické. Navíc rozpočet filmu nebyl příliš veliký. Tvůrci toho nedbají a snaží se vše dělat přes triky. Atmosféra žádná, triky mizerné, vtipy trapné....Jen ty holky co se rády cumlají stály (a stálo mě) za to. ()

• Když poprvé napsali v roce 2003 scénář, plánovali film tehdejší producenti MTV Paul Hupfield a Stewart Williams vydat rovnou na DVD. Režírovat měl Hupfield a postavu Fletche si měl zahrát Williams. (HellFire)
  • Jméno upíří královny Carmilla odkazuje na stejnojmenný upírský román Josepha Sheridana Le Fanu z roku 1872. (m.xFuck)