Reklama

Reklama

Muppets: Vánoční koleda

  • USA The Muppet Christmas Carol (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Klasický sváteční příběh Charlese Dickense v rukou stále rozpustilých Muppets jiskří humorem a veselou náladou! V roli hamižného Ebenezera Scrooga vystupuje Michaela Cain a celá podívaná není nic jiného než pořádný švindl! Scrooge tráví vánoční večer sám a navštíví jej duchové, kteří ho přenesou v čase a nechají ho nahlédnout do jeho do minulosti, současnosti i budoucnosti a není to nijak pěkná podívaná! Ale při té příležitosti se setká s chudým, hodným a skromným Bobem Cratchitem a jeho rodinou, do které patří také Tiny Tim, který Scrooga poučí o skutečném významu Vánoc. Spolu s původní hudbou a oslňujícími triky je tento dobrosrdečný sváteční příběh vynikající zábavou, která vaši rodinu dokáže potěšit vždy znovu o každých vánocích. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

Lokitre 

všechny recenze uživatele

Opravdu skvělé a zatím nejlepší verze Vánoční koledy jakou jsem kdy viděla. Každý mapeťák tu má svou roli, která se objevuje v původním Dickensově díle. Mimochodem sám Charles Dickens tu hraje taky. Gonzo (nebo zde Dickens) nás provází celým příběhem. A nebyli by to Mupeti, kdyby při hraní neuďáli nějaké chyby. Například když orel Sam začne o americkém vlastenectví, ale pak si uvědomí, že hraje britskou postavu nebo když Zvíře ... no prostě je sám sebou. A konečně zjistíme jak vypadají děti prasata a žáby :). Úžasná hromada zábavy. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Že se z Muppets: Vánoční koleda vyklube zatím nejlepší adaptace onoho kouzelného příběhu, to jsem vážně nečekal. Stejně jako to, že ve filmu bude téměř-osobně vystupovat Charles Dickens (hraje ho Gonzo) nebo že mě žabák Kermit může v roli Boba Cratchita tak moc dojmout. Jediné, co jsem čekal, byl skvělý, zpívající Michael Caine, což ovšem ode mě nebylo žádné vizionářství, neboť Michael Caine je skvělý vždy a všude. ()

Reklama

Epero 

všechny recenze uživatele

Tak toto bola pre mňa ohromné prekvapenie. V článku o Michaelovi Caineovi písali, že tu bolo podané jedno z najlepších stvárnení Ebenezera. A je to pravda. Nešlo mi to k muppetom, preto som skúsil tento film. A prekvapil ma celý. Čakal som možno milú rozprávočku, ale je to naozaj výnimočne vydarené spracovanie Vianočnej koledy. Aj napriek muppetom. Rozprávači sú vtipné postavičky, aby pri tejto klasike vydržali aj malé deti. Ale mimo toho hrajú muppeti postavy z príbehu, nie sami seba. Robia aj zbrklé pohyby, hovoria a mrmlú tak, ako zvyknú, ale celkovo sa chovajú oni aj ľudskí herci okolo, ako keby vôbec nešlo o bábky, či uletené postavy. A naozaj to funguje. Návšteva tretieho ducha je vážne tajomná a cítiť z nej smútok. A dokonca aj pohľad na budúce Vianoce bez Timmyho sú dojemné. Tieto bábky tu dokázali zapôsobiť viac, než niektoré seriózne sa tváriace filmy s umelými efektmi. A určite je to vo veľkej miere vďaka Caineovi. Naozaj podáva dramatický výkon, je v kontakte s bábkami panovačný, odmeraný, drzý a potom rozcítený a vydesený. Vôbec sa netvári, že je s bábkami pre deti, ale o dušu hrá svoju postavu. Naozaj film, ktorý je pre deti aj dospelých a poteší ako Vianočná klasika, alebo aj mimo Vianoc. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nádherné!!! Inak sa ani nedá nazvať tento vianočný muppet príbeh, ktorý vás svojou láskavosťou, ľahkým a nenásilným humorom doslova vtiahne do vianočnej nálady. Je len škoda, že slovenské televízie takéto filmy neponúkajú, lebo ku klasickým perinbabám, popoluškám či mrázikom by toto bol skvelý doplnok. Možno sa toho raz dočkáme. Je vidieť, že syn ide v šľapajách svojho talentovaného otca, čo Brian Henson týmto filmom dokázal na vysokej úrovni. Ešte raz - nádherný príbeh. 90 % ()

Javert 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že Sezame, otevři se a muppety jsem nikdy moc nemusel, Vánoční koleda mě velmi příjemně překvapila! Vtipy byly vtipné, muppeti nebyli trapní a okoukaní a Michael Caine byl jako Scrooge vynikající (navíc vidět a slyšet ho zpívat se vám jen tak nepoštěstí:-)). Muppets: Vánoční koleda je filmem s fantastickou vánoční atmosférou, vytvořeným jak pro děti, tak i pro dospělé a musím říci, že já si ho budu pouštět každé Vánoce! ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama