Diskuze

Struhy (hodnocení, recenze)

Tak takovej strach vůbec nemám. Ačkoliv trailer vypadá dost "nasládle", věřím, že v samotným filmu bude zas nějaká pořádná "psycho vložka", v kterých je Aronofsky přeborník. A zvlášť po tom, co jsem četl tolik pozitivních reakcí, se opravdu moc nebojím, že by to byl nějakej průser. Třeba to úplně nenaplní mý očekávání, ale ... žádný ale ... prostě už aby to bylo tady (snad bude) ;)

Dronte

Dronte (hodnocení, recenze)

Mám strach, že tohle bude průs...ak. Alespoň ten plakát je dobrej

smack

smack (hodnocení, recenze)

The Wrestler alias Rocky Balboa bude dost šťavnatej steak..

Struhy (hodnocení, recenze)

Webb: Potvrdit ji rozhodně nemůžu. Ale na distributorskejch stránkách SPI je stále uvedeno 5.2.2009. Nikdo to od tamtud ještě nesmazal, takže naděje přežívá. Otázkou je, proč to smazali z UFD ?!

Sten2

Sten2 (hodnocení, recenze)

CheGuevara: Taky jsem o tom chtěl spekulovat ale nechtěl jsem někoho neprávem shodit. :-)

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Už se na to těším. Je tu někdo, kdo mi potvrdí českou premiéru pátého února 2009?

Struhy (hodnocení, recenze)

CheGuevara: Taky si myslím. Lidi spíš hodnotili možná trailer, než samotnej film ...

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

Já si hlavně myslím, že krom JAna a Adriana to nikdo neviděl. Ale to jen tak naokraj. (Snad ještě JohnPyro).

Sten2

Sten2 (hodnocení, recenze)

Tak koukam, že se nám sem přidalo dalších pár hodnocení, které se zastavilo zatím na 93%... imdb zatim 8.8.... no já myslim, že se máme na co těšit. ;-)

]V[()Rt

]V[()Rt (hodnocení, recenze)

Na Wrestlera se moc těším, ale po shlédnutí traileru letí očekávání ještě mnohem výš. Aronofsky, zdá se, opět boduje a jestli tahle postava nebyla psaná Rourkovi na tělo, pak už žádná.

Triple H

Triple H (hodnocení, recenze)

Tá krv vo wrestlingu je spravidla naozajstná. Aj vo WWE. V tých bežných TV reláciách, ktoré chodili na Galaxii ju veľmi nevidno, pretože tie najdramatickejšie momenty a zápasy vždy prebehnú na špecializovaných eventoch, ktoré sú všeobecne nazývané pay-per-view. Takže to šetria až na ne. A krvácanie je dosiahnuté tak, že wrestleri majú v chráničoch schované malé čepielky, ktorými si narežú kožu na čele- volá sa to "blade job".

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

Lemmiwinks> tak WWE jsem viděl jen párkrát a to zrovna krev netekla, takže jsem zřejmě namlel trochu blbostí.

Lemmiwinks

Lemmiwinks (hodnocení, recenze)

de_FACTO> Já ten tzv. "komerční" wrestling (WWE) sleduji a tam krev tekla již nezčetněkrát a nejen to. Zde se také vyskytují extremy jako ostnatý drát či připínáčky v zádech. To že je to celé sehrané, je jasné. Žádný člověk by suplexem jiného člověka nepřehodil, kdyby nechtěl.

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

davac> jestli se nepletu, tak je jakoby ten "komerční" wrestling, kde The Rock (a vůbec tyhle...) vytahuje neustále obočí a neteče mu krev, ani když na něj někdo skočí z žebříku a pak ten "nezávislej" (o kterej by se tu - jak píšou v popisu - mělo jednat), kde už se fakt mlátěj. Pak jsou už takový ty experimentálnější věci, třeba chlápek Nick "Unscarred" Mondo, toho jsem viděl i tak, že celý to bylo místo nějakejch mantinelů obmotaný ostnatýma drátama, takže tady už nebylo moc místo na herectví, když jeden z nich přistál mezi ně. Taky si třeba rozbili takový skleněný tyče, žárovky nebo co, o sebe a pak ten jeden vzal toho druhýho za nohy a tahal ho po těch střepech. Taky ty záda potom tak vypadaly.

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Proboha co to je? Darrena jsem měl za režiséra - vizionáře, který umí přijít se zajímavou látkou. Tohle podle traileru vypadá, jako kdyby to točil Clint Eastwood :-(

UN

UN (hodnocení, recenze)

JohnPyro hm kedysi to davali na galaxii par krat som videl v akcii aj rocka mlatili sa stolickami stolami atd ale nikdy nesla krv, mozno uz upgradli :D

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

Tak na tohle se těším hodně a pevně věřím že to bude zajimavý.

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Jestli to nepude do kin, tak navrhuju demonstraci před budovou distributora :-)))

Devadesát Dva

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

Wrestler je jedním ze tří mých nejvyhlíženějších filmů, takže se docela těším, i když ta písnička z traileru je nějak moc přecitlivělá, skoro až nostalgická. davac: do jisté míry je to sehrané, ale krev při tom kolikrát normálně teče - jde hlavně o to, aby si neudělali něco vážnějšího - zlomeniny apod.

UN

UN (hodnocení, recenze)

nie ze by som bol nejaky znalec wrestlingu, ale neni to vsetko viac menej hrane ? ako moze byt cely od krvy ?

Kesiak

Kesiak (hodnocení, recenze)

Trailery sú na ho***. Na čo ich ľudia pozeráte? Len zbytočne skresľujú, prípadne kazia zážitok z filmu. Človek si vytvorí vlastnú predstavu a potom je z filmu sklamaný...

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis