P1tr

Povedený snímek mapující stárnoucího wrestlera snažícího se svými nebezpečnými chvaty porazit i svůj pokročilý věk. Kdo čeká plno zápasových záběrů, ten ať si zapne americkou televizní stanici, ale ve Wrestlerovi najde jen dva zápasy. Randy Ram je přes drsnější zevnějšek citlivější, než by se mohlo čekat a tak si užijeme více jeho osobního, nepodařeného, života, než zápasení. Nutno říci, že je to tak lepší, neboť se naplno ukáží herecké schopnosti Mickeyho Rourkea, který v roli ztroskotalého zápasníka působí nečekaně přesvědčivě. Vedle Rourkovea sóla se velice dobře kouká na tančící Marisu Tomei, která nedává najevo, kolik jé je a mnohdy se přistihnete, jak na chvíli nevnímáte děj, ale přemítáte si její scény. The Wrestler má technicky i prakticky vše, co je pro Oscarové soupeření třeba. Stárnoucí sportovec s osobními problémy, nevyřešené vztahy dcerou a nešťastná láska. Na Rourkovu postavu je těch neštěstí až moc. Díky jeho přesvědčivému výkonu jsem si jeho postavu oblíbil a mnohdy mi jí bylo líto. To je mýslím více, než dobrým důkazem kvalitně odvedené práce. ()

Nepi

Aronofskyho sonda do života jednoho stárnoucího wrestlera. Film se zabývá stejnou otázkou jako poslední díl Rockyho a to, že se vyplatí žít svůj sen naplno a jít za ním, i když vás ostatní dávno odepsali. Mickey Rourke mě v roli starnoucího rváče se životem mile překvapil a nebýt za režisérskou židlí formát Aronofsky, tak byl film jen průměrný. ()

deckardx

Wrestler me neoslovil tak, jak jsem cekal.. Aronofsky se snazi vymanit ze sveho originalniho rezirovani a dle meho tam chybi jakasi stava... Podle me mu to zivotopisne drama moc nesedlo.. Ale pravdou je, ze Mickey Rourke oslnil neskutecnym zpusobem a zhostil se role prestarleho wrestlera opravdu vytecne.. Ale pro me je to mirne zklamani, z traileru sem byl nadsen, ale ve filmu se ty emoce nak rozplynuly.. ()

BuryGol

Film i pro ty, co nemaj o wrestlingu ani páru. Že je to jen show? Jasně, že je. Ale zranění je tu stejně jako v kteymkoli jinym bojovym sportu. No a když to někdo dělá asi 30 let, není divu, že je zhuntovanej a hlavně srdce nestíhá. Mickey skvěle zahrál wrestlera, jehož nejlepší roky už jsou dávno pryč, fandů ubejvá a jediná dcera ho nenávidí. A tak mě napadlo, že většina hvězd za zenitem nakonec skončí tak nějak podobně. Padnou v zapomnění nebo si najdou práci, kde nejsou na očích. Což je vlastně smutný. Jediný co bych vytknul je někdy až lehce přetáhlý dialogy kde Ram něco chce a nedá jinak než dotyčnou osobu ukecá a pak ten konec, kterej mi přišel odfláklej. Jo a Marisa Tomei vypadá na svůj věk nehorázně sexy. Každopádně dost dobrej film, není důvod litovat strávenýho času před monitorem. :-) ()

JančiBači

Nevtieravy skromny film,ktory sa na nič nehrá.Je nakruteny bez akykolvek gýčov,čisto,jasno a realne. Pre Aronofskeho skvelé pokračovanie rozbehnutej kariery. Pre Mickeyho Rourka životná rola. ()

Pecival

Radši to vybalím hned narovinu - pro Rourka mám velikánskou slabost, takže už jen to, že v zásadě nesleze z plátna nemůžu neocenit. Unavenýho, starnoucího, osamocenýho chlapa si střihl s gustem a film na něm jednoznačně stojí a padá. Protože jinak je to v zásadě zcela standartní biografické drama jakých jsou spousty. Starnoucí chlap snažící se udobřit ceru, zbalit ženskou a ještě jednou si zatančit poslední Tango..... ()

cpt.Lynch

Výborný filmový počin o jednom stárnoucím Wrestlerovi a jeho zpackaném životě… Jeho závěrečný návrat do ringu je silným momentem. Celkové to vidím na 4,5* a díky úžasnému výkonu Mickyho Rourka musím dát… Ne na 5 to asi nemá. ()

faraon

Filmy, ktore si bez ujmy dokazem pozriet aj druhykrat naratam na jednej ruke a nohe. Tento sa k nim urcite prida... cim skor ho chcem vidiet znova...AKTUALIZOVANÉ: už som to videl druhý raz, výsledok, pridávam +1 *, upsss ono to nejde, tak nic ostavame pri 5tich ()

Almásy

velmi obligatne, prakticky az neoriginalne natoceny film ktory vo svojej nenapadnosti rozprava pribeh cloveka ktory sa naplno oddal tomu co vedel robit najlepsie a ktory si az na konci uvedomi ze kolko veci musel pre tu svoju radost obetovat. a najkrajsie je ze mu to napriek vsetkemu stoji za ten potlesk v arene. Ram je moj hrdina. ()

Madlene

...hodně překvapivé, srovnám-li to s předchozí tvorbou Aronoffskeho. Nicméně překvapení jedině pozitivní. Skvělý film, ve kterém zřejmě Mickey Rourke hodně vycházel sám z vlastní zkušenosti... ()

U.Tarare

Starej Miky Rourka dobrej, ale jinak to za moc nestálo. Děj vycucanej z Rockyho a obohacen jenom nesmyslama. Docela mi i vadila ruční kamera, která za Ramem neustále chodila a motala se ze strany na stranu. Tohle fakt nemám rád. Konec mohl být o něco dramatičtější, mohlo ho třeba klepnout, co já vim, ale takhle to byla nuda. U mě 50% ()

Vercinix

Když jsem o tomto filmu poprvé zaslechl, hned jsem se podíval sem na CSFD a byl jsem velmi rád, že to má tak výborné hodnocení, že to bude bomba film od mého velmi oblíbeného režiséra, opět něco nového, poutavého, hlubokého! Po shlédnutí jsem zklamaný, zklamaný ve dvojím smyslu! 1) Čekal jsem něco zcela jiného - ale budiž to je moje věc 2) čekal jsem něco výtečného a dostal jsem max. něco dobrého! Wrestler má určitě výbornou atmosféru pro filmové festivaly, také milovníci tohoto "sportu" či romantiky si přijdou na své, ale co ti co hledají Aronovského obrazovou genialitu? Co ti co hledají klasickou sílu příběhu a myšlenku? Co ti co čekají spád, fascinci, vtažení do děje a lapání po dechu? Inu tito filmoví fandové asi budou minimálně rozčarováni - podobně jako já! Nechci řici,že je to špatný film, ale nudil jsem se, nijak mě to neoslovilo ani mi to nic nedalo! Jediné co se mne snad dotklo - či spíše jen tak vlažně zavanulo kolem mne - byla asi ona snaha ukázat (SPOILER) jak je pro Wrestlera ponižující pracovat v uzeninách a že bojovníkovi sluší boj a smrt v něm namísto civilizovaného života! Ano je to myšlenka pěkná,geniálně (a to musím na tomto filmu vyzdvihnout) zahraná Mickey Rourkem, ale ohraná jako flašinet! Nechci tady lamentovat o vyčerpanosti tématu, ano je podané nově, ale nikoli zajmavě, není nijak rozšířen a vyjeven její morálně lidský potenciál! Omluvám se všem, kterým se tento film moc líbil, ale pro mě je byť velmi dobře zahrané téma vyčerpaného starého muže podané plytkým způsobem max. na 3*! (Arbiter - velmim zajímavý komentář) ()

iantomasik

Zdánlivě film o zoufalé potřebě rodiny a všech jejích smutných náhražkách, ve kterém překvapivě zbyde dost místa i pro mírný nadhled a vtip, je ve skutečnosti spíše manifestem dnes jakoby ztraceného mužství. Jestliže ženy mají svou Sofii Coppolu, tak my můžeme děkovat Darrenu Aronofskemu. ()

Philoun1

Mickey Rourke hraje opravdu dobře, ale jinak je film celkem zdlouhavý a nemá žádnou lepší zápletku, ale tak na jedno zkouknutí dobrý. ()

zolo23

Krásny príbeh profesionálneho wrestlera, ktorý ma chytil za srdce. Neuveriteľný výkon Mickeyho Rourka. Jeho alkoholicko-drogové problémy a doslova trápenie v súkromnom živote dokonale preniesol aj na filmové plátno. BRAVÓ ()

ImNotThere

Tak tohle bolelo. Velmi silný příběh o muži, který přežívá v oblaku zašlé slávy a po mnoha kopancích, které mu uštědřil život, vidí smysl v tom jediném, co uměl před dvaceti lety. Žádný z Darrenových snímků mě nenechává chladnou a to můžu prohlásit i o Wrestlerovi přes to, že se tak trochu vymyká jeho stylu. Z počátku jsem si říkala, že to bude komerce nad komerci, ale vyklubala se z toho neskutečně autentická, emocemi nabitá bomba. Aronofsky a špatný film je oxymóron nad oxymórony. ()

cachina

Starý sportovec, který to nejlepší má už za sebou, zdraví mu už neslouží, nemá nikoho, dcera se s nim nebaví, žena, kterou miluje, ho neustále odmítá. A jediný co chce je jen nebýt sám. Zkouší vše ve svém životě napravit. Dokonce začíná pracovat jako normální člověk, ale jediné co umí je wrestling. Pesimistický pohled na člověka, který nemá nic, jen ten sport a ten stejně už kvůli zdraví nemůže dělat. Takovýchto filmu se natočilo už spousty, ale Darren Aranofsky tomu dodává ještě něco navíc. Role přímo ztvořená pro Mickeyo Rourka, který také v ní exceluje. Krásné drama o stárnoucím sportovci. Sečteno podtrženo 4*. ()

jefff

Originálně natočené drama o wrestlerovi, který tak úplně nedokáže zkončit se svou milovanou prací. Mickey je výtečný a hned mě napadlo, že nikdo jiný tuhle roli dostat zkrátky nemohl. Pěkný, smutný film o jednom zajímavém osudu vysloužilého bijce. ()

tommmy89

Myslím, že k tomuto filmu niet čo povedať, mal skoro všetky prvky, ktoré od filmu očakávam. V prvom rade námet bol veľmi dobrý a zaujímavý, typ filmu bol pozoruhodný, herec (dôchodca) je pekné zavŕšenie kariéri v takom prostredí v akom pôsobil, bohužiaľ tak ako to dopadlo. Film mi ďalej obzrejmil presnú štruktúru wrestlingových (fingovaných) zápasov, čo som aj rád. Pár scénok (Hardcore) tomu dodalo chuť a šťavu (no nie každý je naňu zvädavý), takže to filmu mohlo jednak uškodiť, no i pridať. Ja osobne som ten film dosť prežil, ale chýbala mi v ňom určitá jemnosť a malá zápletka, čo by to možno len trošku zvrátila a pohla iným smerom. 4* ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis