MilesWheeler

Pěkná sonda do života vysloužilého Wrestlera. Nebýt ale Rourka, jde film k šípku. I s ním mě až tolik nezaujal. Asi tím, jak je zdlouhavý. Kretší stopáž by neuškodila. ()

Zizou_

Mickey Rourkovi ta role sedne jak hrnec na prdel. Nakonec to na 5* nebylo, i když jsem si to moc přál. V podstatě jsem ale dostal to, co jsem očekával - cestu zestárlého wrestlera a všech jeho útrap. Konečný emocionální dopad není tak silný jako u Warriora, přesto se jedná o špičkový film o wrestlingu. Silné 4*. ()

raadec

Nazval bych to dokumentem o wrestlingu. Na podiu to vypadá atraktivně, ale co je za tím, je jeden velký hnus. Předem domluvené průběhy zápasů, simulované údery, anabolika, které si nevědoucí neználci z řad wrestlerů berou. Už to bohužel není o sportu, prostě hloupá show pro hloupý národ.. Velmi mě potěšila Marisa Tomei, tu já můžu na všechny způsoby a Mickey byl velmi přesvědčivý ve své roli, možná to bude tím, že už si sám v životě něčím prošel.. ()

raru

Najlepšie na tomto filme je asi to,že Mickey tu hrá sám seba.A to tak reálne,že mu dávam plný počet. ()

Lukkyn

Starý nemocný wrestler jako prodejce uzenin a uříznutých prstů :-) ne vezměmě to vážněji to co předvádí Rourke je opravdu skvělá práce jeho vžití se do postavy starého wrestlera , který jde do svého posledního zápasu i za tu nejvyšší cenu zaslouží uznání. Na druhou stranu komu z nás se podaří zemřít při něčem co opravdu bezmezně milujeme???? ()

weca

Že za tuhle roli Mickey Rourke nezískal oscara, to je zločin proti lidskosti. Bez pochyby se jedná o jeho životní roli, ve filmu prostě exceluje, věřil jsem mu všechno. A k tomu všemu Guns N' Roses, tomu jednoduše nejde odolat. Darren Aronofsky zase trefil hřebíček na hlavičku. A milfka Marisa Tomei kroutící se u tyče je vážně bohyně! ()

vassil

Naposledy mě tak citově ždímalo sledování Leaving Las Vegas. LLV mě tedy vyždímalo o stupínek více, přesto je Wrestler stál za to! ()

Kivis

Takové vtažení do děje už jsem nějakých pár (desítek) filmů nezažil. A o tom to prostě je. Když si vás hlavní hrdina a v pozadí režisér omotají kolem prstu, dokáže divák pak odpustit i nějaké to menší klišé. Aronofsky má svůj jasný rukopis, kterým se opět trefil do mého vkusu. Skvělý filmový zážitek, byť jsem z wrestlingu vyrostl někdy kolem dvanáctého roku a pořád je mi záhadou, proč na to ty desetitisíce dospělých Amíků chodí a miliony to sledují v televizi. Už mi ale není záhadou, proč to ti borci v ringu (kromě prachů a slávy) dělají. ()

JB001

Nebylo to špatný nicméně wrestling je zábava, která mi je na hony vzdálená, a tudíž plný počet nedám přestože Rourke se hodně snažil. Z celého filmu se mi ale nejvíc líbila Marisa Tomei. Nejenom fyzicky ale i herecky... ()

vzdyo111

Tenhle film měl úžasný potenciál, rozvíjený hlavně v první polovině. Pak ovšem následuje přehlídka nejrůznějších klišé a málo uvěřitelných emocionálních epizodek. První polovina za 4*, druhá za 2*, celkem tedy za 3*. ()

Bogrant

Čím viac sa to vďaka tej "roztrasenej" a za chrbtom chodiacej kamere snažilo byť reálnejšie a obyčajnému človeku sprostredkovateľnejšie, tým viac ma to prestávalo lákať a udržiavať si moju pozornosť. Ako Rourkove dočasné zmŕtvychvstanie ale dostačujúce. ()

breckakamil

Jo, dalo by se toho natlačit do recenzí až až. Mickey, kamera, atmosféra..Ale....Nemusíme tady psát sračkoviny jako verbal že ?.... Stačí když tady napíšu:  Dobrej film. ()

Kinimodus

Film je nádherně natočený a Rourkeho výkon je naprosto skvělý. Dokáže velmi věrohodně ztvárnit Randyho smutek, frustraci a beznaděj. Scénář je velmi silný a dojemný, dokáže diváka vtáhnout do příběhu a naplno prožít Randyho emocionální výkyvy. Celkově lze říci, že "The Wrestler" je vynikající film, který se vám zaryje pod kůži. Je to velmi silný a pohnutý příběh, který je navíc podpořen skvělým výkonem Mickeyho Rourkeho. Doporučuji tento film všem, kteří si chtějí vychutnat kvalitní a dojemný dramatický film. ()

LacoKaralk

absolutne uzasne vynikajuce! oplati sa kuknut kazdemu, mickey rourke je tu neuveritelny, fakt vynikajuce dielo... fandil som temnemu rytierovi za film roka ale teraz film roka nabral na obratkach /som tomu rad/ oscar bude po dlhych rokoch opat famozne vyrovnany ()

Roper

Rozhodne životný výkon Mickeyho Rourka. Vychádzalo mi to tak na 70, ale po tom konci musím dať tak 90... :-) Myslím si, že tento film ešte nepovedal posledné zbohom a dočká sa nejakého toho ocenenia. Príbeh sa mi relatívne páčil, aj napriek tomu, že nie som fanúšik Wrestlingu... Depresívny, pochmúrne ladený film, poukazujúci na životnú katastrofu jedného Wrestlera. PS: Marisa Tomei je veruže pekná keď tancuje ;-) ()

daleco

Ach jo Mickey, kde si tak dlouho byl??? Čekání bylo sice dlouhé, ale rozhodně se vyplatilo. Aronofský natočil vynikající drama z málo známého prostředí wrestlingu a myslím že se strefil správně. Žádná extra originalita se nekoná, ale film je natočen neskutečně obyčejným realistickým pohledem a dává mu strašlivou sílu a náboj. Herecké výkonu jsou zde bez diskuze vynikající. Mezi všemi ovšem vyčnívá Mickey "The Ram" Rourke :-) rozhodně zasloužený zlatý glóbus za jeho roli ;-) ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis