Jedna autonehoda zmenila jej život. To však bol len začiatok.  Jessica vedie pokojný život s manželom Ryanom. Život sa jej obráti hore nohami vo chvíli, keď po automobilovej nehode upadne Ryan a jeho brat Roman do kómy. Záhada sa začína, keď sa Roman preberie k vedomiu a tvrdí o sebe, že je Ryan. Má rovnaké zvyky, pohyby, vyjadrovanie... Jessica sa usiluje so všetkým vyrovnať, ale prevláda v nej pocit, že sa buď duch jej manžela vrátil v inom tele, alebo sa s nimi všetkými deje niečo skutočne čudné... (oficiální text distributora)

katherine7

Jedna za hvězdička za Lee Pace, protože to je fakt skvělý herec a svede fakt všechno. Druhá hvězdička za první část příběhu, který vypadal ještě slibně.. ta druhá polovina je na odpad. Závěrečné rozuzlení bylo fakt trapný a to mě dost na*ralo! ()

HanLiuKun

Horor? Rozhodně ne. Když nad tím tak přemýšlím,nevím, ani za co si to zaslouží ty dvě hvězdičky. Přišlo mi to celé takové stupidní, ale byla v tom aspoň trocha napětí. Romantika a mystická zápletka, no asi to tak mají američani rádi.... ()

D.R.Sch

Skvělý film, dle mého názoru. Zajímavé téma a má oblíbenost Sarah M. Gellar také hraje velkou roli. Film bude hodně zajímat lidi, co věří na ,, něco mezi nebem a zemí ''. ()

TylerD.

Na to její neherectví se musí zvyknout. A když jsem to zvládl, přišlo závěrečné rozuzlení. To bylo předvídatelný jako většina filmu ale řekněme obstojný. Takový standart u tohohle typu filmů. Jenže ta scéna nad postelí v nemocnici tomu zasadila ránu. Určitě bude velice šťastný až zjistí, co jeho žena během té doby stihla udělat a budou žít s láskou až na věky :D 50 % ()