Reklama

Reklama

Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (268)

dex2man 

všechny recenze uživatele

Anna konečně naplno předvedla své fyzické přednosti a věřte, že je na co koukat, ale myslím, že z pozice naivních, prosťounkých slečínek od Matella, s jejichž výrazem se kdysi proslavila ve Scary Movie se už nevyhrabe. Zkrátka ani nedostane tu příležitost (ne že bych jí to přál) a bude si muset i nadále trénovat svůj překvapený, vyděšený, ale roztomilý kukuč v jednoduchých, holčičích komediích jako Hot Chick nebo právě House Bunny. ()

Lisabellla 

všechny recenze uživatele

Jsem trochu na rozpacích.. Film asi nikoho neurazí, ale občas je to trochu protivné. Řekla bych, že podstatou všeho je, že máme hledat hloubku. Ne všechno je takové, jak se na první pohled zdá. Je to velká myšlenka, kterou každý zná, ale už ne každý poslouchá. Jen je, řekla bych, podaná v tomto případě poněkud nešťastným způsobem. ()

Reklama

Herráček 

všechny recenze uživatele

Anně Farris jsem po celou dobu věřil tu pitomou blondýnku... To jí nejspíš nedalo ani moc práce... A taky to má nehorázně stupidní scénář... Na druhou stranu oceňuju, že závěrečný monolog v plném sále opravdu vyzněl tak stupidně, jak si zasloužil a ne tak, jakoby by mluvil intelektuál a mluvčí, který umí působit na city... ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Děj? Totální sr*čka! To ale snad každý věděl už když viděl přebal DVD, proto tomu zkusme dát šanci... ale bohužel, ve filmu se ze škaredých holek nestanou pěkné, ale z pěkných holek udělají v první části škaredé, nejenom, že to takhle nefunguje, ale taky jsme na to viděli už tolik variací, že to prostě nebaví! Jediné co by šlo považovat za 'zajímavý' výkon je ta holka z venkova, co chce na h*jzl položit bobek. Nádherná Anna Faris není tak hloupá a bohužel v tomto případě tu tupou blondýnu až příliš přehrává a já jí tu postavu prostě nevěřím! Je to trapárna nad trapárny, ale na ty sexy zadečky se moc hezky dívá a já dnes potřeboval odreagovačku, plus nějaký ten bodík za Hefnera a za tu žvýkačku:D. ... Musíme uspořádat Aztéckou párty. Vždycky jsme ji chtěli udělat u nás v sídle, ale nesehnali jsme pannu na obětování. ... Možná tenhle rok obě přijdeme o panenství. ... Enšpígl: Voe, kde pořádáš svou soukromou show? Myslím talkshow... přišel bych:D. ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Ať má už tato komedie hodnocení jaké chce, já říkám, že byla skvělá. A ani jsem od toho vlastně nic moc nečekal, myslel jsem, že to bude prostě průmerná komedie. Možná pro někoho byla, ale Anna Faris výborně hraje, díky její hlavní role je ta komedie tak dobrá. Nejlepší scéna je když se ocitla ve vězení a vězenkyně si z ní dělali srandu a ona nasadila jen ten svůj nechápající výraz... :) ()

Galerie (47)

Zajímavosti (6)

  • Shelley (Anna Faris) vystrieda za film viac ako 70 kostýmov. (dwdb)
  • Farisová se na podzim roku 2008 skutečně objevila na obálce Playboye. (ImNotThere)
  • V domově důchodců, kam Shelley (Anna Faris ) zajde navštívit Olivera (Colin Hanks), vysílají v televizi snímek Stalo se jedné noci (1934). (Pompaj)

Reklama

Reklama