Reklama

Reklama

Blondýnka Kate a její partner Brad spolu žijí už několik let, užívají si života a v jednom mají jasno. Oba pocházejí z rozvedených rodin, a tak sami nechtějí žádnou svatbu, žádnou klasickou rodinu, žádné děti, žádné příbuzné. A to znamená i žádné Vánoce v rodinném kruhu. Proto se každý rok omluví svým rozvedeným rodičům i zbytku příbuzenstva a odletí si užít svátky k moři. Letošní cesta na Fidži však skončí dřív, než začala, kvůli mlze byly všechny lety zrušeny. Bradovi a Kate se nepodaří sehnat žádnou náhradní dopravu, navíc je osloví televizní reportérka do živého vstupu k situaci na letišti. Vzápětí jim začnou volat příbuzní, kteří je viděli v televizi, a tak dvojici nezbývá nic jiného, než slíbit, že během jednoho dne oslaví čtvery rodinné Vánoce. Jsou odhodlaní zkrátit návštěvy na minimum, ale netuší, co všechno je čeká. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (329)

yakoob 

všechny recenze uživatele

Zase další slátanina...K tomu zaobalená do smyslu Vánoc...Pche...Doufám, že nám Hollywood naukázal standard americké rodiny a společnosti...Možná nám chtěli ukázat, že rozvod, život na hromádce a nevázanost, je ukázkou svobody...To jo!!!...Taková kravina...No a ta americká církev?...Chápu, že v americe je možné všechno, ale když už se vysmívají manželství, tak se samozřejmě musí vysmát i tomu, který manželství stvořil - Bohu..."Čistým je všechno čisté. Ale poskvrněným a nevěřícím nic není čisté."(List Titovi 1,15)... ()

mysiak 

všechny recenze uživatele

Na to čo som čakal..čo bola otravná, nezaujímavá vianočná komédia som bol prekvapený...tvrdší čierny humor skvelý Vaughn a Witherspoon - jej moment na nafukovacom hrade je skvelý...jasné príjdu tu tie klišé a v tej zapláve skvelých cameo - najmä Jon Favreau to až tak nevadí...jedná z tých lepších vianočných komédii, ktoré boli v posledných rokoch natočených ()

Reklama

mil@n.fanatik 

všechny recenze uživatele

Pro mě nejlepší scénka je jak Brad přidělává staelit na střechu a postupně taťkovi v domě kabelem vše shodí.. Jak už to drží na posledním vlásku a odnese mu to tím i televizi a celou s pokojem rozbije zařve skvěle: TY PITOMČE! To jsem se zasmál a směju se ještě teď :-))) Jinak celkově průměrná, či mírně podrprůměrná romantická komedie, odehravájící se u rodin o vánocích, což ale bylo v tomto filmu na druhém či třetím místě... 50% ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Místy je to tak trapné (Reese v nafukovačce vs. děti s pochcaným těhotňákem), až jsem se musel smát. Povětšinou jde ale o přehlídku mlácení suchého klasu, v němž už nezůstal ani ždibec atmosféry nebo chemie mezi postavami. Posledních 20 minut s morálními hodnotami pod každým lístkem jmelí samozřejmě k zblití. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Kate a Brad ze sirotčince by ušetřili spoustu divákova času, ale na druhou stranu, mezi americkými komediemi, co mají v názvu slovo "Christmas" a v nich jejich atmosféru navozuje leda červenobílá Santa Clausova pokrývka pleše, patří Čtvery vánoce k lepšímu průměru. Co na tom, že mezi Reese a Vincem nefunguje žádná chemie. Spíš je to fyzika - konkrétně antigravitační efekt.. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (14)

  • Kvůli atmosféře byl začátek natáčení naplánován na prosinec. Hercům a štábu byla dopřána jen krátká přestávka umožňující oslavit Vánoce v rodinném kruhu. (Olík)
  • Podľa Vinca Vaughna je filmovým posolstvom to, že pointa Vianoc je spojiť sa so všetkými členmi rodiny, či už sú dobrí, zlí alebo škaredí, byť vďační za ich lásku a samozrejme sa baviť. (S.Kok.i)

Související novinky

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (více)

Reklama

Reklama