Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte na základní škole Geraldine Ferraro! Mezi učiteli se to hemží opilci, lenochy nebo psychotiky, děti se tu potulují bez dozoru a zoufalý zástupce ředitele Tom Willoman (Jason Biggs) se sotva drží na nohou. Když ale do školy přijíždí neskutečně přitažlivá okresní inspektorka Rebecca Seabrook (Eva Longoria Parker - ZOUFALÉ MANŽELKY), aby ji s konečnou platností zavřela, společně s Tomem zosnují plán, jak znovu získat moc nad studenty a odstranit korupcí prolezlého ředitele Billingse (Rob Corddry - THE DAILY SHOW). Nezodpovězené otázky však zůstávají… Co tak hrozného mohlo Willomanova poznamenat natolik, že je z něj teď takový trouba? Lze považovat náboje z větrových bonbonů či boxerské zápasy za vhodné vyučovací prostředky? Kolik škody může nadělat banda zdivočelých druháků? Ve vedlejších rolích ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY - ztřeštěné komedie o trampotách a nástrahách veřejného školství se představuje Monica Potter (KAUZY Z BOSTONU) a Will Sasso (MAD TV). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (50)

Olík 

všechny recenze uživatele

Mladý zástupce ředitele jedné základní školy snažící se s pomocí krásné okresní inspektorky, kolegů a dětí odstranit úplatného ředitele a odvrátit zavření jejich chlebodárce. Nevím, nechápu, nerozumím……proč, ale hlavně za co??? Jediným kdo snese mírnější kritiku je Rob Corddry v záporné roli ředitele školy, jinak ztracených 97 minut v životě lidském :( ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

No je to hrozna kravina se stupidnim pribehem, na druhou stranu, nejsou tady nejaky vylozene humus sceny, vylozene nejaky traparny a i kdyz se film lehce tahne a pobavit dokaze jen misty, stejne tech 90 minut utece bez nejaky vyraznejsi nudy a obcas se clovek pobavi. Navic je tu naprosot ultimatni prehlidka zkrachovalcu, looseru, debilu a retardu a to tentokrat ne ze strany pubertaku nebo deti, ale skoro komplet celej ucitelskej sbor. Vetsinu casu tak vyplnuje pouze to, jak se ucitele chovaj jak debilove, skola a deti je serou a nadavaj na vse. Z hercu stoji za pozornost mozna tak v maly roli Kyle Gass a Ed Helms. Moc sem se nenasmal, moc sem se nenudil a nijak me to nesralo, takze ty 3* dam. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Hodně zvláštní film, o kterém přesně nevím, co si mám myslet. Chvílemi to byla solidní komedie se zajímavým dějem, ale po většinu doby se jednalo o nudnou slátaninu, která měla problém držet vůbec pohromadě. Toporné dialogy, které se nedaly takřka poslouchat, poněkud zvláštní děj, který nudil, to jsou výhrady, které k tomuto filmu mám. Ale abych jen nekritizoval, tak jak už jsem napsal výše, film měl i světlé momenty, kdy mě opravdu zajímalo, co se bude dít dál, ale těchto momentů zase nebylo tolik, aby to stačilo alespoň na průměrné hodnocení. Tenhle film je bohužel velice podprůměrný a nezachraňuje ho ani Jason Biggs, který do tohoto filmu upřímně řečeno ani příliš nezapadal. Celé mi to zkrátka přišlo jako nějaký amatérský projekt, který si chtěl někdo natočit pro radost, ale bohužel přínos pro diváka tohoto filmu je absolutně nulový. Nicméně za důležité považuji to, že se tento film bez nějakých větších problémů dal zhlédnout až do konce, což už si alespoň jednu hvězdu zasluhuje. A tu druhou hvězdu přidávám za světlé okamžiky, kterých sice nebylo mnoho, ale přece jen nějaké byly. Takže hodnotím dvěma hvězdama. ()

MAST3R 

všechny recenze uživatele

Hmm.. Co k tomu říci? Pro mě je něco smysluplnějšího o tomhle filmu vyplodit docela obtížné. Takže asi tak.. Mám z toho docela smíšené pocity, na jednu stranu se mi líbí osmileté děti pobíhající po škole a vše s nimi společného + sexy zdravotní sestra školy :-). Jason Biggs a Eva L. P. se mi zde taky celkem zaujímají. Na druhou stranu vymaštěný nechávajíc se podplácející ředitel a jeho banda psů alias učitelský zbor, to mi zde jaksi pokulhává. Má to slušný potenciál, ale to je vše. Lepší zpracování úplně všeho a byl by z toho myslím si docela dobrý snímek. Takhle se po zhlédnutí 15 minut koukám na čas a to není dobré, bohužel to pokračuje po celou délku filmu. Je to nezáživné s pár dobrými a povedenými vtípky a krásnou Evou Longoriou P., což je asi vše co to může nabídnout. Po zhlédnutí po tom ani pes neštěkne. ()

adam99 odpad!

všechny recenze uživatele

Jason Biggs (hlavní role Prci,Prci,Prcičky),Eva Longoria (jedna z hlavních rolí Zoufalé manželky) a Rob Corddry. Hodně jsem se divil že je to 278.nejhorší film, ale po shlédnutí asi 70% procent filmu jsem zjistil, že uživatelé čsfd tomuto filmu rozhodně neuškodili. Jedna z nejhorších amerických komedií. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama